Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zamieszkałam u Narciarza...


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

to będzie taki konik domowy dla dzieciakow?:D

swoja drogą super pies:), musisz kupić takie 5L wiadra na wodę i karmę:D

Mam świadomość, że "Konik" będzie dużo jadł :)

...jak na razie zadziwia Nas swoją nieporadnością...i mądrością.

Urodziła się w Walentynki (14 lutego) a już załatwia się na zielonej trawce i naprawdę wiele rozumie...

...niestety chrapie...właśnie teraz to robi :P:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię i łączę się z Tobą w bólu... Dog NIEMIECKI!-fajtłapa:eek::eek::eek:

A swoja drogą... fajna psina -> Dużo radości życzę :)

---------------------------------------------------------------

...od wczoraj...

...u marboru...mam na imię Ruslana :)

1e6d7450a9d62c1amed.jpg

...Ruslana jest Dogiem Niemieckim i na razie straszną fajtłapą ;)

PS. Wybaczcie ale musiałem Wam o tym powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A ja myslałem,że chodzi o godną polecenian chatę w okolicach Wierchomlowych.

Rusłanie gratuluję serdecznie a Marboru mam nadzieję, juz deseczki cztery strugasz.;):)

Pozdro

Mitek nie zczaiłem w pierwszym momencie - oczywiście Nartki trzeba robić, nie ma wyjścia :rolleyes: oczywiście takie Free - bo jakie inne do takiej szerokiej łapy?

http://www.bla-mer-cze.pl/cms/polish.html?start=6 na dole Rodzice (znajdziecie na tej stronce również więcej zdjęć Ruslany).

Tata pochodzi z Rosji/Moskwy i jest bardzo utytułowany (Mistrz Łotwy, Litwy, Rosji itd).

Mama to Champion Polski Juniorów i Seniorów.

Błękitna krew w najczystszym Błękicie :D jest szansa na długowieczność :):):):)

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja i Racman przeszliśmy Dwa dogi niemieckie ogólnie psy są kochane ale sa też minusy za jednego doga uchowasz świnke lub wioske murzyńską utrzymiesz:D:DA żona niech Ci kupi na urodziny taczke i wielką łopate na kupy od psa:DAle nie martw sie ten pis będzie biegał jak bedzie duży 70km/h

wiec natki za min jak najbardziej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja i Racman przeszliśmy Dwa dogi niemieckie ogólnie psy są kochane ale sa też minusy za jednego doga uchowasz świnke lub wioske murzyńską utrzymiesz:D:DA żona niech Ci kupi na urodziny taczke i wielką łopate na kupy od psa:DAle nie martw sie ten pis będzie biegał jak bedzie duży 70km/h

wiec natki za min jak najbardziej:D

Jedno co nas martwi Chłopaki, to to, że Dogi są krótkowieczne :(

Powiedz Race ile Twój i Racmana Piesek żył?

No i jak się czuje Racman, bo ostatnio jakieś miał kłopoty?

...czyż nie jestem Słodka Ślicznotka?

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super piesek, przyjaciel domowników, lubi wygodne kanapy, kiedyś nasz Eger wlazł do ojcowego samochodu miał otwartą tylną klapę a że na przednim siedzeniu był pokrowiec który się mu nie spodobał zwyczajnie go zdarł i leżał sobie na samym siedzeniu po pewnym czasie zaczęło mu się nudzić i zaczął sobie omielać drążek biegów ot fantazja. :D Bywają w różnych umaszczeniach, czarne , płaszczowe, arlekiny i merle oraz albinosy. Obojętnie jakie umaszczenie i tak zawsze to jest Jego Królewska Mość DOG :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru ty masz nowego pieska.......a dzisiaj o 5 rano odszedł moj.. 13 letni bokser Atos :(

"Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.

Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."

--------------------------------------------------------------------------

To z pewnością Bugi Cię nie pocieszy - bo to raczej opowiastka dla Dzieci...

...ale...

...może coś w tym jest?

Przykro mi, że odszedł Ktoś bliski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru tego Ci nie powiem z wiecznościa Pieska bo NIE.Ale widze że masz problem juz z kanapą:D a jeszcze jest mała:D tylo nie puszczaj jej do sypialni bo bedziesz spał na podłodze:D

Bugi:(

RaceCarverr - to nie kanapa na tym zdjęciu - to łóżeczko dla Ruslanki...

...takie 150 na 100cm :)

Raceman - mam nadzieję, że ze zdrówkiem ok?

No i co do Jej Królewskiej Mości - hahaha zgadza się w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru ty masz nowego pieska.......a dzisiaj o 5 rano odszedł moj.. 13 letni bokser Atos :(

przykro mi bugajson BARDZO , mi zeszły rok zabrał owczarka szkockiego (wuxi 15lat) rodziców z którym "sie wychowałem" płakałem jak bóbr .

Od 6 lat mamy z żoną glodenke emi :

PICT0006.JPG.medium

a goldeny krótko żyją i jak tylko pomyśle to :(

...od wczoraj...

...u marboru...mam na imię Ruslana :)

...Ruslana jest Dogiem Niemieckim i na razie straszną fajtłapą ;)

PS. Wybaczcie ale musiałem Wam o tym powiedzieć :D

super ! prze!!!sliczny , fajtłapy są najlepsze moja też taka fajtłapa :D mimo ze juz 6lat ma :D i to jest piękne :) bo jak tu nie kochać takich stworów :

2.JPG_autorenamed3288.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...