Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Telefon w Play


SB

Rekomendowane odpowiedzi

No więc od dzisiaj jestem .....(nie wiem jeszcze jakim) abonentem sieci Play.

Muszę przyznać że proces przeniesienie numeru jest bardzo przyjazny i bezproblemowy.

Ponieważ wydawało mi się że mam telefony z blokadami Orange rano jak okazało się że Orange oddało już numey nie założyłem kart z Play tylko postanowiłem się udać do BB zdjąć te blokady. W tym czasie usiłował się dodzwonić do mnie Figo, a że nie móc się dodzwonić to nagrać się na pocztę:D i nawet jak bym chciał poddać cenzurze co było nagrane w 4 wiadomościach żeby tu upublicznić to chyba by nie ostało się ani jedno słowo:D.

No i jeszcze ten biedny Wituś na urlopie nad polskim morzem... bidulka został bez telefonu:D

Tak że na razie chaos i spustoszenie:D

No i ostrzegam lojalnie dzwoniących do mnie że zabecalują więcej:D, no chyba że też z Play.

Co do wysokości rachunków pochwalę się, ale wiadomo to za jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc od dzisiaj jestem .....(nie wiem jeszcze jakim) abonentem sieci Play.

Muszę przyznać że proces przeniesienie numeru jest bardzo przyjazny i bezproblemowy.

Ponieważ wydawało mi się że mam telefony z blokadami Orange rano jak okazało się że Orange oddało już numey nie założyłem kart z Play tylko postanowiłem się udać do BB zdjąć te blokady. W tym czasie usiłował się dodzwonić do mnie Figo, a że nie móc się dodzwonić to nagrać się na pocztę:D i nawet jak bym chciał poddać cenzurze co było nagrane w 4 wiadomościach żeby tu upublicznić to chyba by nie ostało się ani jedno słowo:D.

No i jeszcze ten biedny Wituś na urlopie nad polskim morzem... bidulka został bez telefonu:D

Tak że na razie chaos i spustoszenie:D

No i ostrzegam lojalnie dzwoniących do mnie że zabecalują więcej:D, no chyba że też z Play.

Co do wysokości rachunków pochwalę się, ale wiadomo to za jakiś czas...

Uwielbiam jak ktoś jest poza zasięgiem lub ma wyłączony telefon i momentalnie słyszę w telefonie : plyum,plyum...nagraj wiadomość.

Tutaj chciałbym napisać co ciśnie mi się na usta , ale napiszę tylko ;

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ;):P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku obniżki cen, a w przyszłym szybki Internet - to w skrócie plan Telekomunikacji Polskiej na odbudowanie udziałów w internetowym rynku, informuje "Rzeczpospolita".

Przez kilka ostatnich kwartałów TP ubywało klientów Neostrady - flagowej usługi stacjonarnego dostępu do Internetu. Zdaniem szefa firmy Macieja Wituckiego, klienci odchodzili przede wszystkim do sieci kablowych.

Cięcia to dla TP sposób, aby bronić się przed konkurencją. - Obniżki to kwestia kilku tygodni. Wyniosą od 15 do ponad 20 proc., w zależności od usługi. Spadną zarówno ceny samego dostępu do Internetu, jak i sprzedawanego w pakiecie z telewizją. Prezes TP ocenia, że z nowej oferty operatora będzie mogła skorzystać połowa jego abonentów.

Prezes ujawnił też, że z początkiem przyszłego roku firma zaoferuje w miastach usługę w technologii VDSL pozwalającą na korzystanie z Internetu o prędkości 40 - 80 Mb/s. TP zaczyna też inwestować w światłowody.

Grupę interesuje przejęcie Playa i sieci kablowej Aster. - Taki zakup byłby pomysłem na przyspieszenie budowy bazy klientów szybkiego Internetu, mówi Witucki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
SB,jaka ocena po miesiącu użytkowania w nowej sieci???

Zasię nie znika, rozmowy się nie urywają ?:)

Odpowiem ja,bo to ja często rozmawiając z SB doznaję tych "cudów" o które pyta Roobs.

Mam wrażenie,że jest o wiele gorzej ,właśnie często się zdarza niski poziom słyszalności a raczej coś w rodzaju utraty zasięgu.

Ale to moje subiektywne odczucie.

Być może dlatego,że z niewiadomych powodów jestem do tej sieci nastawiony jak jeż do atakującego go psa.

Zobaczymy co napisze SB,w końcu to Jemu ma być lepiej po zmianie sieci a nie mnie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB,jaka ocena po miesiącu użytkowania w nowej sieci???

Zasię nie znika, rozmowy się nie urywają ?:)

Nie widzę żadnych różnic w porównaniu z Orange, tam gdzie Orange od lat ma "dziury" tam i Play i Plus - do takich miejsc należy np. las kobiórski. W miejscu mojego zamieszkania, czy zakładu pracy również wszędzie mam zasięg. Również nie miałem żadnych zgłoszeń od klientów czy osób z którymi współpracuję że się mogli ze mną skontaktować.

Jeśli chodzi o koszty to wypowiem się dopiero za kilka dni jak przyjdzie faktura za pełny okres rozliczeniowy, bo jedna już przyszła ale była tylko za pół miesiąca, więc to mało miarodajne, za to ta wrześniowa będzie baaaaardzo miarodajna, bo rozmaiałem wyjątkowo dużo.

Mam wrażenie,że jest o wiele gorzej ,właśnie często się zdarza niski poziom słyszalności a raczej coś w rodzaju utraty zasięgu.

Figo to ma sklerozę jednak, bo wczoraj np to nasza rozmowa zakończyła się z powodu braku zasięgu w jego kolbie:D.

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zamknąłem pełny 1 okres rozliczeniowy z PLAY, no i miła niespodzianka w postaci przyjaznej faktury na 147 zł brutto.

Dodam że w przeciągu ostatniego roku minimalnie w Orange faktura opiewała na 450 zł, a maksymalnie na ponad 800!

Szacuję że gdybym maił wrześniową fakturę z Orange opiewała by ona na co najmniej 550 zł!

Więc w moim przypadku jest się o co bić!

------------------------------------------------------

Widzę że jeden z forumowiczów* korzysta z internetu w Play, więc może się podzieli wrażeniami, zamiast....;)

* nie dotyczy Fanatyaka

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeden z forumowiczów korzysta z internetu w Play, więc może się podzieli wrażeniami, zamiast....;)

:D:D Mam dwie aktywacje internetu w Play i muszę przyznać, że całkiem ok. Prędkość dochodzi do 1,2 mbit co jest wystarczające do przeglądania internetu. Miałem niewielkie problemy po przeprowadzce bo zasięg wg mapki tylko na zewnątrz i tak było. Zewnętrzna antena panelowa 15 dbi rozwiązała problem. No i cena dla abonentów Play 45 zł brutto za 10G limitu na miesiąc. Aha jeśli zamówisz i okaże się, że nie pasi to można oddać w ciągu tygodnia, więc warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...