Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka - trwa budowa krzesła oraz nowej trasy!!


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie pojawiła się już nowa mapa tras z zaktualizowanym nowym wyciągiem krzesełkowym:

-> Nową mapkę można zobaczyć tutaj<-

A jeszcze kilka lat temu ;)

Trochę mnie zaskoczyło to, że nie przewidują dłuższej pracy przynajmniej tego nowego wyciągu - tak wynika z nowej tabelki na cennik. O ile praca gondoli po godzinie 18 jest troszkę nieopłacalna, ale ten nowy wyciąg mógłby popracować przynajmniej do 20. Skrobnę maila, do nich w tej kwestii :)

Edytowane przez John
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem odpowiedź:

Witam

Trasa bedzie oświetlona a co za tym idzie prawdopodobnie dłużej czynna (pewnie w okresie świątecznym i ferii) Decyzja ostateczna należy jednak do Zarządu Spółki. Przekaże Pana sugestię.

Kurcze dla mnie to było by oczywiste, inwestuję w małą kolej krzesełkową to przedłużam czas otwarcia stacji, tak by wyłapać jak najwięcej klientów, do tego jakieś atrakcyjne cenowo karnety na jazdę po wieczornych muldach i patrzymy jak się interes kręci - jeśli idzie nie teges to powracamy do starych zasad. A tu - beton ;(

Edytowane przez John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby ekipa z Rusina tym zarządzała... marzenie.

Johny pamiętasz wyjazd w Wielką Sobotę? :)

Może były 4 samochody na parkingu i i z 15 osób na stoku - a wszystko wyratrakowane jak no kurna w marzeniach, wyciąg chodzi, knajpa z jedzeniem bez uwag... ale oni CHCĄ. Nawet bym tam dopłacił im do interesu.

A po 16stej rzadko tam bywa kolejka do wyciągu a nadal chodzi do ostatniej godziny z rozkładu.

Wxh, nachwalić sięnie mogę mimo, że górka płaska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie trochę niepokoi.

Przyjrzyjcie się ostatniej fotce umieszczonej przez Johna i przedostatniej fotce umieszczonej przez Fanatyka. Przypominacie sobie , że na głównej trasie, jakieś 300-400 metrów przez końcem tej trasy jest zrobiony taki garb poprzedzony kawałkiem płaskiego terenu ( na zdjęciu Johna widoczne miejsce ze skarpą z jednej strony). Ten płaski teren jest zawsze obstawiony przez narciarzy robiących sobie odpoczynek, przed zjazdem ostatniim odcinkiem. Ten właśnie odcinek zawsze jest najgorzej rozjeżdżony, po 13ej to najczęściej tam są same muldy i lód. A to dlatego, że ten odcinek jest bardziej stromy od reszty trasy. Na zdjeciu Johna widać, że ten garb na nowej trasie bedzie jeszcze większy, więc obawiam się, że lód i muldy będą się pojawiać już wcześniej niż na głównej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kilka fotografii zaczerpniętych z innego forum:

Zastanawia mnie co to może być?

35976225.jpg

No i wyjaśniło się po co ten fundament. To podstawa do platformy wiertniczej:

DSCN9444.JPG

W ośrodku Jaworzyna Krynicka szukają gorących źródeł:

W połowie września Spółka rozpoczęła realizować inwestycję pn. "Prace geologiczne w celu poszukiwania i rozpoznawania złoża wód termalnych projektowanym otworem wiertniczym Czarny Potok GT-1". Wiercenia przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Jeżeli wszystko się powiedzie, to w perspektywie 3 lat obok stacji dolnej kolei gondolowej powstanie jeden z najnowocześniejszych ośrodków termalnych w Polsce. Zmieni to istotnie ofertę letnią i zimową Spółki oraz w znacznym stopniu przyczyni sie do uatrakcyjnienia oferty turystycznej całej Sądecczyzny. Prace poszukiwawcze są elementem realizacji długofalowej strategii Spóki. Odwiert powinien zakończyć się w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Pojawiło się też kilka aktualnych zdjęć:

DSCN9627.jpg

DSCN9626.jpg

Na zdjęciu powyżej w tle widać nowy zbiornik na wodę (przynajmniej tak mi się wydaje), czyli nie będzie już takich problemów z wodą.

DSCN9621.jpg

DSCN9618.jpg

DSCN9615.jpg

Wygląda na to, że prace przy nowej trasie zakończono. Teraz tylko czekać na helikopter.

Edytowane przez John
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Info z pierwszej ręki. Nadal nie są montowane podpory, a oni cały czas twierdzą, że zdążą na Święta. Niech nikt w to nie wierzy. Sama procedura odbioru jest czasochłonna. Już nie mówić o montowaniu słupów, liny, krzesełek rozruchu, prób obciążeniowych... A teraz uwaga oprócz nowego cennika na przejazdy jest też nowy cennik na parking i tak w sezonie 2010/2011 PARKING POD JAWORZYNĄ KRYNICKĄ BĘDZIE KOSZTOWAŁ 10 PLN

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z pierwszej ręki. Nadal nie są montowane podpory, a oni cały czas twierdzą, że zdążą na Święta. Niech nikt w to nie wierzy. Sama procedura odbioru jest czasochłonna. Już nie mówić o montowaniu słupów, liny, krzesełek rozruchu, prób obciążeniowych... A teraz uwaga oprócz nowego cennika na przejazdy jest też nowy cennik na parking i tak w sezonie 2010/2011 PARKIN POD JAWORZYNĄ KRYNICKĄ BĘDZIE KOSZTOWAŁ 10 PLN

Chyba jednak coś od wczoraj montują - choć zdziwienie budzi to że tak późno:

"Wczoraj od samego rana rozpoczął się bardzo skomplikowany montaż nowej 4-os kolei krzesełkowej na trasie nr VI.

Poniżej zdjęcia."

http://www.jaworzynakrynicka.pl/stacja/index.php5?module=Newses

...o parkingu nic nie piszą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak coś od wczoraj montują - choć zdziwienie budzi to że tak późno:

"Wczoraj od samego rana rozpoczął się bardzo skomplikowany montaż nowej 4-os kolei krzesełkowej na trasie nr VI.

Poniżej zdjęcia."

http://www.jaworzynakrynicka.pl/stacja/index.php5?module=Newses

...o parkingu nic nie piszą :/

O parkingu nic nie piszą bo nie ma się czym chwalić. Wczoraj rano jeździła brat do godziny 13:00 i nic się zupełnie nie działo. Jak go przed chwilą zapytałem czy widział helikopter to mi powiedział, że w tygodniu nie pije tyle alkoholu i omamów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...