Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybór rękawic zawodniczych Leki, Reusch, Snowlife?


kajeran

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc ostatnio /końcówka sierpnia/w małym sklepie Intersport na lodowcu Tux była możliwość kupna nowej serii na rok 10/11 rękawic firmy Reuscha.oczywiście większosć modele race,ceny od 150 do prawie 300 e:p.Tak naprawdę nie wzbudziły większego zainteresowania,choć wyglądały impunujaco:rolleyes:Z własnego doświadczenia uważam ,że warto wydać duże pieniądze na rękawice Level-wykonanie,skóra i uczucie lekkości nie mają konkurentów,a cena też się mieści w okolicach pozostałych rękawic "premium":p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja akurat mam rękawiczki z LEKI WC Titanium Trigger S też ze skóry też są lekkie, przy odpowiednim konserwowaniu skóry powinny długo wytrzymać.

I według mnie to samo co oferuje Reusch, LEvel i reszta spółki. W kwestii trwałość innych rękawic z tego segmentu sie nie wypowiem. Moje mam dopiero rok więc tez nie za dużo moge powiedziec. Trwałe, nie przemakają, i solidne.

Zależy od gustu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że ma i to bardziej znanych i sznowanych firm w naszym środowisku;),a tak naprawdę,mozna czasami wybrać coś innego,a zarówno lub lepszego;):rolleyes:Zgubiłem jedną rękawicę Level na Montafon,nie potwierdziły się legendy,że się znajdzie;):D,w...poszedłem kupić nowe rękawice do sklepu Intersportu,bo miałem jeszcze przed sobą 2 dni nartowania w temp.-17 st.c.Kupiłem skórzene rękawice race firmy"3M".znanej bardziej jako firma medyczna lub optrunków itp..:pRękawice na temp. -17 ok,ale na -5 st.c są zaciepłe.Pod wzgledem estetycznym rzucają się w oczy,ale nie spełniają tych warunków,jakie spełniały level.Level to przede wszystkim wygoda i uniwersalnośćc:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Spóźnione ale może ktoś wykorzysta.

W zeszłym roku zakupiłem rękawice Snowlife model World Cup SL Glove. Model bardziej "ucywilizowany" ze wzgledu na schowane ochraniacze. Wygodne i komfortowe, dłoń się nie poci, nie marznie i nie przemaka. Ze wzgledu na podgumowany środek dobrze trzymają kije. Rękawice są bardzo miękkie, a skóra delikatna, z tego też wzgledu palce podczas odpinania klamer od butów nieco się przytarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...