Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Proszę o kontakt admina na PW


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze zaśmiecasz forum, bo piszesz byle gdzie (Technika jazdy:eek:) do Admina.

Po drugie jeżeli nie wiesz dlaczego nie dostałeś dostępu do Giełdy to poczytaj co jest napisane przy opisie działu.

Nie zaśmiecam, tylko próbuję się*skomunikować.

A rolą admina powinno być*pomaganie użytkownikom, a nie ich aroganckie traktowanie.

Nie zamierzam podawać moich danych osobowych, gdyż nie wyrażam zgody na ich przetwarzanie, chcę jedynie opublikować*ogłoszenie o sprzedaży nart.

A przy okazji zapytam, czy właściciel forum zgłosił bazę danych osobowych do GIODO? Grzywna wynosi do 500 tyś złotych. Może warto napisać*do nich i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaśmiecam, tylko próbuję się*skomunikować.

A rolą admina powinno być*pomaganie użytkownikom, a nie ich aroganckie traktowanie.

Temat dostępności do giełdy był juz poruszony klika dni wstecz i było tam wyraźnie napisane jaki jest warunek aby uzyskac dostęp do giełdy, nie spełniasz warunku - sprawa jest prosta

Nie zamierzam podawać moich danych osobowych, gdyż nie wyrażam zgody na ich przetwarzanie, chcę jedynie opublikować*ogłoszenie o sprzedaży nart.

A jak się zarejestorwałeś na forum? Przecież warunkiem rejestracji jest przeczytanie i zgoda na warunki regulaminu, a tam na samym końcu jest napisane, że wyrażasz zgode na przetwarzanie danych osobowych itd

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaśmiecam, tylko próbuję się*skomunikować.

A rolą admina powinno być*pomaganie użytkownikom, a nie ich aroganckie traktowanie.

Nie zamierzam podawać moich danych osobowych, gdyż nie wyrażam zgody na ich przetwarzanie, chcę jedynie opublikować*ogłoszenie o sprzedaży nart.

A przy okazji zapytam, czy właściciel forum zgłosił bazę danych osobowych do GIODO? Grzywna wynosi do 500 tyś złotych. Może warto napisać*do nich i sprawdzić.

Szpara napisał co należało.

Jeszcze tylko napiszę,że kapusiów i "aparatczyków" co to straszą dziada kominiarzem mieliśmy już tutaj.

Ale musieli sobie zostać sami ze sobą a nie z nami.

Masz zupełnie nieuzasadnione pretensje.

Profil wypełnić trzeba ,jeśli chcesz mieć dostęp do giełdy i już.

Co w tym profilu napiszesz to Twoja sprawa.Nikt tego nie weryfikuje.

Nie gadaj więc o udostępnianiu danych osobowych.

Wypełnij więc profil,uzyskasz dostęp do giełdy i całe forum łącznie z adminem tej strony będzie pomocne i przyjazne.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zaśmiecam, tylko próbuję się*skomunikować.

A rolą admina powinno być*pomaganie użytkownikom, a nie ich aroganckie traktowanie.

2. Nie zamierzam podawać moich danych osobowych, gdyż nie wyrażam zgody na ich przetwarzanie, chcę jedynie opublikować*ogłoszenie o sprzedaży nart.

3. A przy okazji zapytam, czy właściciel forum zgłosił bazę danych osobowych do GIODO? Grzywna wynosi do 500 tyś złotych. Może warto napisać*do nich i sprawdzić.

1. Zaśmiecaniem nazwałem wstawienie Twojego posta w temacie Technika jazdy, a nie to, że zwróciłeś się do mnie. Więc nie widzę tu arogancji z mojej strony.

2. Rejestrując się na forum już podałeś swoje dane osobowe, więc ...

Tylko w tym dziele wymagane jest podanie danych adresowych i uzyskanie dostępu. Wynika to z tego, że chcę uniknąć zasypania forum komercyjnym spamem. Kolejna sprawa to bezpieczeństwo kupujących i sprzedających. Miałem już na stronie oferty sprzętu kradzionego, które skończyły się na policji.

To tak dla wyjaśnienia

3. Takie jest Twoje prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...