Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
laskowik

Typownie PŚ - WAŻNE!

Recommended Posts

Podbijam protest :)

Nie da się typować SG L choć paru osobom się udało - nie wiem jak i kiedy :)

a to już tylko parę godzin zostało - tu se rzucę typy, jakby co ;))

1.VONN Lindsey

2.RIESCH Maria

3.MARCHAND-ARVIER Marie

Edited by gajowy01

SG kobiet - nie typujemy

Uwaga! W zawiązku z tym, że zawody SG kobiet zostały dodane do kalendarza w ostatnim momencie, nie będą brane pod uwagę w typowaniu.

Uwaga! W zawiązku z tym, że zawody SG kobiet zostały dodane do kalendarza w ostatnim momencie, nie będą brane pod uwagę w typowaniu.

Właśnie odwołali te zawody (pogoda, opady śniegu), więc problem sam się rozwiązał,

SG M - start o 12.15, w kamerkach wygląda to lepiej.

Dlaczego jest tak mało osób typujących ja typowałem i paru jeszcze moich znajomych i nie ma nas na liście typujących

http://www.skionline.pl/sport/?co=konkurs&id_typowania=2156

Staszek, to był błąd, bo dzisiejsze zawody kobiet zostały odwołane! Już jest poprawna informacja.

Są wyniki po typowaniu SG mężczyzn: http://www.skionline.pl/sport/?co=konkurs&id_typowania=2034

Courchevel - slalom kobiet

Przypominam, że dzisiaj w Courchevel jest slalom kobiet. Punkty przydadzą się się do poprawienia pozycji w "generalce".

Gratuluję użytkownikowi Kamillos najlepszego typowania w ostatni weekend.

Co do nagród, to ostatni raz proszę o uzupełnienie danych adresowych, bo inaczej nagrody nie będą wysyłane i będziemy robić kumulację! :)

To podaję oficjalnie.

UWAGA!

Nagrody wysyłamy tylko do osób, które podały w profilu dane adresowe! Jeżeli takich nie będzie nagroda przechodzi na następną edycję zabawy!

JC proszę o dodanie moje typowania na dzisiejszy slalom kobiet ponieważ typowałem zaraz przed 9 godz i mi wytypowało ale nie widzę siebie na liście typujących! dziekuje z góry

JC proszę o dodanie moje typowania na dzisiejszy slalom kobiet ponieważ typowałem zaraz przed 9 godz i mi wytypowało ale nie widzę siebie na liście typujących! dziekuje z góry

Niestety nie mogę. Na przyszłość proszę nie typować w ostatniej chwili, bo za czas typowania brany jest czas serwera, a nie Twojego komputera. Jeżeli zacząłeś typowanie przed 9.00, a nacisnąłeś zapisz po 9.00 to serwer tego nie zapisał.

To podaję oficjalnie.

UWAGA!

Nagrody wysyłamy tylko do osób, które podały w profilu dane adresowe! Jeżeli takich nie będzie nagroda przechodzi na następną edycję zabawy!

Od każdej reguły istnieje odstępstwo,które właściwie to ją potwierdza.:D

Ja profil mam wypełniony jak należy.

A jednak nagrody nie przywiózł listonosz czy kurier tylko spotkałem "aniołka",który wręczył mi nagrodę i uścisk dłoni prezesa (bezcenne):)

Jednak najpewniejsze,że otrzyma się wygraną nagrodę jest prawidłowe wypełnienie profilu.

Czy aby typowanie team'ow, gdzie do wyboru są tylko mężczyźni to nie pomyłka?

Tak, to pomyłka. Typowania teamów nie powinno być na liście.

Tak, to pomyłka. Typowania teamów nie powinno być na liście.

czyli nie typujemy, a konkurencje techniczne są ostatnimi konkurencjami w tym sezonie????