Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody Red Bull Zjazd Na Krechę 26-27 luty 2011!!!


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

24 lutego 2011 - ZMIANA LOKALIZACJI!

Stało się! Brak śniegu na Kasprowym Wierchu ponownie pokrzyżował plany przy organizacji zawodów. Czy to oznacza, że zawody ponownie zostaną odwołane? Nic podobnego! Tym razem nie damy się i zorganizujemy zjazd w miejscu, w którym warunki są bardziej sprzyjające – po słowackiej części Tatr, w Tatrzańskiej Łomnicy. Zmianie nie ulegają eliminacje. W sobotni wieczór spotykamy się na Polanie Szymoszkowej. W finale wystąpi tylko 300 najszybszych narciarzy i snowboardzistów, zatem jest o co walczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie w eliminacjach dobrze pojachać żeby w ogóle w finale wystąpić... no ale bądźmy optymistami.

Ja już jutro o 5 rano wyjeżdżam, żeby zaliczyć jeszcze jedne zawody, także do zobaczenia w sobotę :) Myślę, że na jakiegoś afterka się zgadamy w trakcie eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie w eliminacjach dobrze pojachać żeby w ogóle w finale wystąpić... no ale bądźmy optymistami.

Ja już jutro o 5 rano wyjeżdżam, żeby zaliczyć jeszcze jedne zawody, także do zobaczenia w sobotę :) Myślę, że na jakiegoś afterka się zgadamy w trakcie eliminacji.

jak najbardziej:) choc jeśli na Słowację pojedziemy (mam nadzieję wszyscy się załapią na finał) to noc może byc naprawdę krótka.. ale dmy rade:D ja do zakopanego jadę już dziś wieczorem, bede się aklimatyzował:) a mnie rozpoznacie po kasku Bode Millera, naklejki skionline na nim są też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała podpowiedź. Żeby śnieg się nie kleił do butów można je popsikać magicznym preparatem "PLAK" do desek rozdzielczych w samochodach;)

Powodzenia:D

eh no nie mam w aucie:) ale przejadę przez jakąs stację i psiknę na próbe hehe..

Rossi,

posmarowałem hydrocarbonem fioletowym SWIX'a przedział od -2 do -8 więc powinno siąśc:)

p.s.

ja już w Zako, przy Krupówkach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no nie mam w aucie:) ale przejadę przez jakąs stację i psiknę na próbe hehe..

Rossi,

posmarowałem hydrocarbonem fioletowym SWIX'a przedział od -2 do -8 więc powinno siąśc:)

p.s.

ja już w Zako, przy Krupówkach:D

Przestań z tym plack-iem chyba że bezwonny .

Weź zwykły sprey akqua do butów tylko bezbarwny albo przetrzyj wazeliną .

Ja też uważam że jutro będzie -5 stopni i minimalnie świeżego śniegu śniegu.

W razie załamania pogody powinni mieć w wypożyczalni maszynę do konserwacji .

Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po eliminacjach jutro relacja ale niezła masakra była :eek:

Widziałem jak masakrowałeś . Jak zakwalifikowałeś się ?

A co z Smiths23 , Wojzaj , Efcia_xD i innymi ?

Dostali się na eliminacje ? Jak wypadli ?

Dlaczego nie piszeciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeee:mad:

Tutaj fajny LInk do krechy

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewim jak to możliwe ale dostałem sie do finału czy na niego pojade niewiem nabawiłem sie kontuzji kolana zobacze rano co bedzie narazie boli a jak do tego doszło napisze jutro bo dzisiaj trzeba już spać jutro 4:30 wtajemy

pozdrawiam

Gratuluję . Ale olej zawody jak kolano boli .

Zdrowie najważniejsze a zawodów jeszcze będzie dużo .

Dobrej nocki życzę .:)

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewim jak to możliwe ale dostałem sie do finału czy na niego pojade niewiem nabawiłem sie kontuzji kolana zobacze rano co bedzie narazie boli a jak do tego doszło napisze jutro bo dzisiaj trzeba już spać jutro 4:30 wtajemy

pozdrawiam

i elegancko! ja niestety zapie.. bieg na starcie, o mało nie wypadłem z trasy ale poszedłem za wszystkimi i też jutro jadę!:D efcia też leci bo poszła najlepiej, ja mam jakas lekka grypę ale i tak jutro pędze.. oby pogoda dopisała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i elegancko! ja niestety zapie.. bieg na starcie, o mało nie wypadłem z trasy ale poszedłem za wszystkimi i też jutro jadę!:D efcia też leci bo poszła najlepiej, ja mam jakas lekka grypę ale i tak jutro pędze.. oby pogoda dopisała:)

Gratulacje . Czyli pół pucharu już mamy . Jutro reszta .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...