Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody Red Bull Zjazd Na Krechę 26-27 luty 2011!!!


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

JESTEŚ OFICJALNIE NA LIŚCIE STARTOWEJ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ.

Informuję że też jestem już na liście startowej:D mocna ekipa forumowa się szykuje hehe.. kilka znajomych osób ode mnie też jedzie także szykuję się dobra zabawa przedewszystkim:)

p.s.

cwiczcie bieganie w butach po śniegu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim posmarujcie buty od spodu parafiną czy czymś w tym stylu, żeby się nie okazalo, że dobiegacie do nart i tracicie czas na otrzepywanie butów.

Znacie w okolicy jakieś tanie noclegi? Myślę, że trzeba już teraz o tym pomyśleć bo potem może już nie być miejsc, tym bardziej, że kilkaset osób przyjedzie na same zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe myślałem że to będzie zjazd na nartach a nie na butach :D

też tak myślałem ale niestety start będzie a'la "Le Mans" hehe:)

Efcia powiem Ci że jak byłem dwa lata temu na RB to bez problemu znalazłem nocleg jakieś 200m od ronda gdzie zbiórka była przed wyścigiem głównym.. no ale byłem sam, a teraz jak wybiera się większa ekipa.. trzeba pomyśleć, ja sie rozglądałem za noclegami więc jak będe coś miał to dam znać:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się , ale nie wiem czy nie za późno.

Mam nadzieję ,że dostanę potwierdzenie udziału w eliminacjach :).

no my czekaliśmy kilka dni także bądź dobrej myśli, skoro wysłalo Ci formularz to powinno być ok:)

nurek, slalomka jak najbardziej do omijania tych na snb:) tam początek to chyba dwa trawersy a poźniej lecisz w dół na jajo.. oby tylko pogoda nam dopisała, może być taka jak u mnie dziś.. minus 5 i pełne słońce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim posmarujcie buty od spodu parafiną czy czymś w tym stylu, żeby się nie okazalo, że dobiegacie do nart i tracicie czas na otrzepywanie butów.

Znacie w okolicy jakieś tanie noclegi? Myślę, że trzeba już teraz o tym pomyśleć bo potem może już nie być miejsc, tym bardziej, że kilkaset osób przyjedzie na same zawody.

No wlasni, trzeba pomyslec o jakims noclegu... Masz juz cos na oku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w trakcie szukania, jakieś większe pokoje bo ode mnie z ns wybiera się jakieś 7-8 osób.. zapowiada się super impreza byle by spadło jeszcze białego...!

Ja jak przejdę przez eliminacje to nocleg mam Kuźnicach koło kolejki na Kasprowy, będę pierwszy z rana w kolejce :)

ps. ciekawe ile ludzi będzie dopuszczone do eliminacji skoro na Kasprowy ma pojechać 300 wspaniałych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pamiętam z pomiaru czasu, że na Szymo w eliminacjach było około 600 osób.

miało być około tylu osób ale nie było:) praktycznie Ci co wystartowali w eliminacjach pojechali z Kasprowego, czasy czołówki było w granicach chyba 25-30 sek, ja miałem 40 z hakiem co dało mi 57 miejsce w eliminacjach a najgorsi mieli nawet po 1min 30 sek i też pojechali.

Ale w tym roku będzie więcej czuje, już rok temu zamknęli rejestracje przez internet przy liczbie 600 osób i w tym roku ma być tak samo.. więc się cieszę że już mam zaklepana miejsce.

p.s.

nurek a jesteś w stanie coś wiecej tego noclegu załatwić?:)

Edytowane przez smiths23
p.s.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.

nurek a jesteś w stanie coś wiecej tego noclegu załatwić?:)

Niestety nie bo to materac na podłodze będzie, rodzinka ze strony żonki :) powiem ci smith że jakbyś załatwił większą chatę to mogę się dołączyć i dołożyć niż tam jechać ale z braku laku dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być około tylu osób ale nie było:) praktycznie Ci co wystartowali w eliminacjach pojechali z Kasprowego, czasy czołówki było w granicach chyba 25-30 sek, ja miałem 40 z hakiem co dało mi 57 miejsce w eliminacjach a najgorsi mieli nawet po 1min 30 sek i też pojechali.

Jak wyglądają eliminacje to jest czas po kolei czy wszyscy naraz hura na dół do mety ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam szanse 50:50 ale w tym roku jest to trochę bardziej nagłośnione no i ludzie mają głód po zeszłorocznym odwołaniu ja obstawiam że nie mniej niż 1000 będzie

nie będzie, mają limit w rejestracji przez internet do 600 osób, wiadomo że muszą się jeszcze liczyć z czasem organizacji eliminacji które mają się o 18 zaczać.. grupy po 30 osób.. policz że każdej grupie trzeba poświecic około 10min, ustawienie na starcie, start, zjazd itp no max 10min.. będzie 20 grup to wyjdzie jakieś 3 godz.. a do północy nie będziemy tam jeździć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bo to materac na podłodze będzie, rodzinka ze strony żonki :) powiem ci smith że jakbyś załatwił większą chatę to mogę się dołączyć i dołożyć niż tam jechać ale z braku laku dobre i to.

to dam znać:)

co do eliminacji to zmienili, rok temu wiadomo nie było ale miały być takie jak w tym roku, grupy po 30 osób, dobiegnięcie do sprzętu i w dół szymoszkową jakimś mały crossem:)

a dwa lata temu były grupy po 6 osób, start jak do skicrossu obok siebie no i każdemu czas łapało, więc nawet nie było ważne czy wygrasz swoją serie czy będziesz 6, liczył się czas.. teraz też tak ma być tylko na hura pojedzie 30 osób hehe.. będzie ładny ogień:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie, mają limit w rejestracji przez internet do 600 osób, wiadomo że muszą się jeszcze liczyć z czasem organizacji eliminacji które mają się o 18 zaczać.. grupy po 30 osób.. policz że każdej grupie trzeba poświecic około 10min, ustawienie na starcie, start, zjazd itp no max 10min.. będzie 20 grup to wyjdzie jakieś 3 godz.. a do północy nie będziemy tam jeździć:P

Czyli z każdej grupy wychodzi 15 osób?? to jak się trafi słaba grupa to na Kasprowy mogą pojechać słabsi?? czy są brane najlepsze czasy niezależnie od grupy w której się wystartowało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z każdej grupy wychodzi 15 osób?? to jak się trafi słaba grupa to na Kasprowy mogą pojechać słabsi?? czy są brane najlepsze czasy niezależnie od grupy w której się wystartowało??

może pojechać cała grupa nawet 30 osób jak będzie mocna, brane są czasy niezależnie od grup, wszystkie są w jedno wrzucone i stąd ustalają kolejność.. wiadome, osobno narty Ki M i osobno snb K i M:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrrr, grupy na eliminacjach po 30 osób? Nie straszcie :eek:

Ja się też piszę na domek/chatke/cokolwiek gdzie jest ciepło, także smiths liczymy na jakiś lokal 10-osobowy i byśmy się jeszcze z nurkiem podczepili ;)

no grupa 30 osób z podniesioną dawką adrenaliny która ma dobiec jak najszybciej do swojego sprzętu, zapiąć go i ruszyć pełnym piecem po jak najlepsze czasy.. hardkorowo:P ja zdrowo zacząłem się zastanawiać nad kaskiem z gardą jak na motocross.. dla swojego bezpieczeństwa oczywiście:)

odnośnie lokalu to wezmę pod uwagę forumową ekipe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no grupa 30 osób z podniesioną dawką adrenaliny która ma dobiec jak najszybciej do swojego sprzętu, zapiąć go i ruszyć pełnym piecem po jak najlepsze czasy.. hardkorowo:P ja zdrowo zacząłem się zastanawiać nad kaskiem z gardą jak na motocross.. dla swojego bezpieczeństwa oczywiście:)

odnośnie lokalu to wezmę pod uwagę forumową ekipe:)

Myślę, że nie będzie przegięciem jak się założy pełną zbroje plus wszystkie ochraniacze, jakie się używa w narciarstwie. A jeszcze lepiej z tego, co piszesz to byłoby założyć struj bramkarza hokejowego wtedy to by był ogień można by nie patrzeć przed siebie tylko jak taran zasuwać jedyny problem to bieganie w tym hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie przegięciem jak się założy pełną zbroje plus wszystkie ochraniacze, jakie się używa w narciarstwie. A jeszcze lepiej z tego, co piszesz to byłoby założyć struj bramkarza hokejowego wtedy to by był ogień można by nie patrzeć przed siebie tylko jak taran zasuwać jedyny problem to bieganie w tym hehe.

Nie będzie:) a będzie za to bezpieczniej hehe.. wiesz, to teraz nie pozostaje nic innego jak ubrać się w cały osprzęt i ćwiczyć biegi.. robiłbym to koło domu ale w NS wiosna, słońce 10 stopni na plusie.. maskara po prostu:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie:) a będzie za to bezpieczniej hehe.. wiesz, to teraz nie pozostaje nic innego jak ubrać się w cały osprzęt i ćwiczyć biegi.. robiłbym to koło domu ale w NS wiosna, słońce 10 stopni na plusie.. maskara po prostu:/

Kurcze tak się na to nakręcam że jak to nie dojdzie do skutku to chyba rolki kupie i z Kasprowego zjadę, pociecha taka że prognozy przewidują od 20-02 powrót zimy pytanie czy to będą tylko mrozy czy może coś sypnie.

ps. byłem w Limanowej wczoraj to wiem jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...