Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody Red Bull Zjazd Na Krechę 26-27 luty 2011!!!


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

:)

Witam ja już nocleg mam jade z rodzicami i znajomymi. Fajnie że tak dużo nas jedzie z forum. kto z was brał udział w testowaniu nart?? bo ja niestety wtedy dostałam tylko nagrody pocieszenia... a i jeszcze jak lub gdzie można załatwić naklejki z forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja już nocleg mam jade z rodzicami i znajomymi. Fajnie że tak dużo nas jedzie z forum. kto z was brał udział w testowaniu nart?? bo ja niestety wtedy dostałam tylko nagrody pocieszenia... a i jeszcze jak lub gdzie można załatwić naklejki z forum??

coraz więcej nas hehe:) na testach byłem ja, Boogie, Tomi, zwierzak, turbo88.. to z forum:) szkoda że nie wzieli żadnych dziewczyn wtedy, no ale głównie tłumaczyli nam że testowane narty były tlko w męskich długościach.. o naklejki pisz do JC, może wyśle Ci jeszcze.. a ja zobacze czy w domu mi coś nie zostało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O naklejki proś JC na pw :)

A mnie sie nie udało zgłosić na RB :(:(:(:(

Nie mogłem od razu, bo nie wiedziałem, czy będę mógł jechać. Jak już się okazało, że się uda z terminem, to lista zgłoszeń została zamknięta (a spóźniłem sie kilka godzin) - i cały plan wyladował w... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O naklejki proś JC na pw :)

A mnie sie nie udało zgłosić na RB :(:(:(:(

Nie mogłem od razu, bo nie wiedziałem, czy będę mógł jechać. Jak już się okazało, że się uda z terminem, to lista zgłoszeń została zamknięta (a spóźniłem sie kilka godzin) - i cały plan wyladował w... :(

Trzeba było się zarejestrować a potem martwić o wolne tak ja zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info ze strony Red Bull'a!!!

"LISTA STARTOWA W LICZBACH

Lista startowa uczestników biorących udział w eliminacjach na Polanie Szymoszkowej została w rekordowym tempie zamknięta. W zaledwie 5 dni, 700 osób zarejestrowało się do zjazdu! W związku z tak dużym zainteresowaniem postanowiliśmy dopuścić do sobotniej (26 lutego) rywalizacji wszystkich zgłoszonych – nie tworząc listy rezerwowej. Wśród uczestników znajduje się: 100 kobiet i 600 mężczyzn. Zadziwiająco dużym zainteresowaniem cieszy się ta edycja zawodów wśród snowboardzistów, których zgłosiło się niewielu mniej niż narciarzy! Tegoroczna rywalizacja rozstrzygnie kto króluje na stoku: parapety czy boazeria?

W podziale na rodzaj sprzętu najliczniejszą grupę stanowią narciarze 374 osób, z czego: 321 narciarzy i 53 narciarki, a miłośników deski zgłosiło się 326 osób, z czego: 279 w grupie mężczyzn i 47 w grupie kobiet.

Trasa finałowego zjazdu ze względu na warunki śniegowe jest nadal zamknięta. Jednak zima wróciła, prognozy są optymistyczne i wierzymy, że wkrótce będzie można zjechać z Kasprowego do Kuźnic. Jeśli jednak aura nie będzie nam sprzyjała, mamy plan awaryjny i nie zawahamy się go użyć, by finał się odbył! Szykujcie się więc na rywalizację!

Wkrótce pełne informacje o nagrodach, sprawdzajcie więc stronę i bądźcie na bieżąco!"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"LISTA STARTOWA W LICZBACH

Lista startowa uczestników biorących udział w eliminacjach na Polanie Szymoszkowej została w rekordowym tempie zamknięta. W zaledwie 5 dni, 700 osób zarejestrowało się do zjazdu! W związku z tak dużym zainteresowaniem postanowiliśmy dopuścić do sobotniej (26 lutego) rywalizacji wszystkich zgłoszonych – nie tworząc listy rezerwowej. Wśród uczestników znajduje się: 100 kobiet i 600 mężczyzn. Zadziwiająco dużym zainteresowaniem cieszy się ta edycja zawodów wśród snowboardzistów, których zgłosiło się niewielu mniej niż narciarzy! Tegoroczna rywalizacja rozstrzygnie kto króluje na stoku: parapety czy boazeria?

W podziale na rodzaj sprzętu najliczniejszą grupę stanowią narciarze 374 osób, z czego: 321 narciarzy i 53 narciarki, a miłośników deski zgłosiło się 326 osób, z czego: 279 w grupie mężczyzn i 47 w grupie kobiet.

Trasa finałowego zjazdu ze względu na warunki śniegowe jest nadal zamknięta. Jednak zima wróciła, prognozy są optymistyczne i wierzymy, że wkrótce będzie można zjechać z Kasprowego do Kuźnic. Jeśli jednak aura nie będzie nam sprzyjała, mamy plan awaryjny i nie zawahamy się go użyć, by finał się odbył! Szykujcie się więc na rywalizację!

Wkrótce pełne informacje o nagrodach, sprawdzajcie więc stronę i bądźcie na bieżąco!"

Czyli w tym roku finał się odbędzie bez względu czy Kasprowy ruszy ciekawi mnie gdzie go zrobią czyżby Nosal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym roku finał się odbędzie bez względu czy Kasprowy ruszy ciekawi mnie gdzie go zrobią czyżby Nosal??

na to wygląda:) ciekawe jaki to plan awaryjny mają.. Nosal chyba za krótki.. chyba że na Słowację pojedziemy, akurat z Łomnickiego Sedla masz koło 6km trasy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy news!!!

17 lutego 2011 - NAGRODY!

Przyszła pora dowiedzieć się o co walczyć będą uczestnicy kolejnej edycji zawodów Red Bull Zjazd na Krechę! Głównym nagrododawcą jest firma HEAD, która na gratyfikacje zawodników przeznaczyła sprzęt o łącznej wartości 20 000 zł! Nagrodzonych zostanie dwunastu uczestników - trzy pierwsze miejsca na cztery kategorie (w zależności od płci i sprzętu zjeżdżającego). Oprócz sprzętu zawodnicy otrzymają także nagrody od firm O'Neill oraz Philips. Zestawy ubrań na stok, a także specjalnie zaprojektowane słuchawki przewidziane są dla wszystkich osób, które staną na podium. Łączna wartość zestawów to ponad 13 000 zł. Warto także wspomnieć o nagrodzie za pierwsze miejsce niezależne od kategorii. Pierwszy na mecie zawodnik otrzyma, oprócz głównej nagrody swojej kategorii, dodatkową nagrodę w sprzęcie, o łącznej wartości 3100 zł. Dlatego też za pierwsze miejsce na mecie można zdobyć nagrody rzeczowe o wartości 6300 zł! Jest o co powalczyć!

Wiemy już, zatem, o co walczyć będą uczestnicy masowego zjazdu z Kasprowego Wierchu! Nie pozostaje nic innego, jak przyjść i kibicować zawodnikom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak odbedzie sie na 100%!!! ;)

Drodzy Zjazdowicze,

Juz tylko kilka dni pozostalo do wyczekiwanej przez nas wszystkich imprezy. Pomimo modlow, zaklec, przeklenstw, aura po raz drugi nas zawiodla. Na Kasprowym Wierchu, co prawda jest więcej śniegu, niz przed weekendem, nadal jednak duzo za malo, by moc przeprowadzic zawody, z podstawowymi warunkami bezpieczenstwa. W niektorych odcinkach sniegu jest po prostu za malo i trasa jest oficjalnie zamknieta. Prognoza nie daje duzo szans na poprawe sytuacji pokrywy sniegowej. W zwiazku z tym... najprawdopodobniej odpalimy nasz Plan B.

Wiedzac, ze adrenalina w nas wszystkich przez te dwa sezony wezbrala tak mocno, ze ryzykownym byloby nie dac jej upustu, postanowilismy, ze mimo wszystko, w tym roku rywalizacja musi sie odbyc. W zwiazku z tym, ze Kasprowy drugi rok z rzedu nie byl nam goscinny, zdecydowlismy sie rozejrzec i poszukac gory, ktora daje jakkolwiek porywnywalne warunki do masowego zjazdu i jest mniej zalezna od warunkow atmosferycznych (jest tam sztuczne sniezenie). Nasz wybor padl na Tatrzanska Lomnice, po slowackiej stronie Tatr (ok. 50 km od Zakopanego, stok - ok. 6 km dlugosci). W srode zapadnie ostateczna decyzja, ale chcemy Was jako pierwszych powiadomic o tym, ze rozpatrujemy taka opcje i jest ona bardzo prawdopodobna.

W zwiazku z prawdopodobienstwem przenosin finalu do Slowacji, uprzejmie prosimy tych, ktorzy nie wykupili dotychczas ubezpieczenia, by wzieli pod uwage, ze final bedzie mial miejsce poza Polska. Pozostali proszeni sa o do-ubezpieczenie sie (rozszerzenie swojego ubezpieczenia o jazde na nartach poza terenem kraju). Na miejscu eliminacji, w biurze zawodow bedziemy mieli takze agenta "Warty", ktory pomoze informacja, lub ubezpieczy czy doubezpieczy tych, ktorzy nie zdazyli tego zrobic. Beda to pakiety o wartosci od kilkunastu zl za dzien, do kilkudziesieciu zlotych za dwa dni zawodow.

Jesli zapadnie ostateczna decyzja o przenosinach, zawodnicy, ktorzy dostana sie do finalu, beda mieli zapewniony bezkosztowy przejazd z Zakopanego do Tatrzanskiej Lomnicy i z powrotem autobusami. Wasi kibice beda musieli dojechac we wlasnym zakresie. O godzinach, miejscach wyjazdu i powrotu i innych waznych kwestiach z tym zwiazanych dowiecie sie podczas briefingu zawodnikow przed eliminacjami. Liczcie sie jednak z tym, ze noc z soboty na niedziele bedzie krotka :) ale kto mowil, ze bedzie latwo ?!

Z gory przepraszamy za uniedogodnienia zwiazane ze zmiana miejsca rozgrywania finalu. Przenosiny finalu takze dla nas - organizatorow - wiaza sie z licznymi kompromisami, nakladami dodatkowej pracy i finansow. Wychodzimy jednak, z zalozenia, ze oczekujecie od nas tego, ze finalowa rywalizacja w tym roku nie powinna byc odwolana, dlatego zdecydowalismy sie na taki krok. Oczywiscie zrozumiemy, tych z Was, ktorzy beda rozczarowani czy nie zdecyduja sie na wspolny wyjazd na Slowacje. Pozostalych zapewniamy, ze emocji bedzie tyle ile trzeba, czyli duuuuzo.

Eliminacje odbywaja sie bez zmian, w sobote, na Polanie Szymoszkowej. Wiec pamietajcie o nastepujacych kwestiach:

przed wyjazdem przeczytaj regulamin (jest na stronie) i sprawdz czy masz wszystko ze soba

miej ze soba przede wszystkim: dokument potwierdzajacy tozsamosc (dowod, paszport, prawo jazdy, etc.), kask (ew. inne ochraniacze)

zawodnicy niepelnoletni powinni pamietac o podpisanym oswiadczeniu rodzica o zgodzie na udzial w imprezie (na specjalnym druku, wyslanym Wam uprzednio).

potwierdz swoje zgloszenie i odbierz numer startowy do eliminacji - sobota, godz. 12.00-17.00 w biurze zawodow, w Karczmie na dole stoku, Polana Szymoszkowa.

nie przewidujemy dodatkowych zapisow w dniu eliminacji. Nie dopuszczamy tez, z roznych wzgledow, odstepowania miejsca, czy wchodzenia na miejsce kogos, kto nie dojechal, a byl zarejestrowany.

A oto, jak planujemy przeprowadzic eliminacje:

Eliminacje (26 lutego 2011) - podstawowe informacje.

Od rana do godz. 17.00 stok jest otwarty dla waszystkich (także nie biorących udziału w Zjezdzie) narciarzy i snowboardzistów. Masz czas na rozjeżdżenie się i zapoznanie ze stokiem (trasa jeszcze nie będzie wyznaczona). Bilety na kolejke podczas eliminacji zawodnicy zakupuja we wlasnym zakresie.

o Pomiędzy godziną 17.00 a 18.00 stok będzie zamkniety i przygotowywany do eliminacji (ratrakowanie oraz ustawianie trasy).

o Od godziny 17.00 do dyspozycji zawodników (i innych osób przebywających na stoku) jest tylko „mały” wyciąg krzesełkowy. Po odprawie technicznej na górę wyjeżdżają tylko zawodnicy bezpośrednio udający się na start.

o Od godziny 17.00 NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZJECHANIA Z GÓRY (przy trasie, obok trasy, a tym bardziej treningowo po trasie). Ze względów bezpieczeństwa cały stok zostaje zamknięty i tylko zawodnicy biorący udział w swoich przejazdach eliminacyjnych będą mogli zjechac z góry. Przykład: jeśli o 18.30 na górę wjedzie zawodnik, którego przejazd wypada np. około 21.00 to albo do godziny 21.00 będzie przebywał w okolicy startu, albo będzie mógł zjechać krzesełkiem na dół. Próba zjazdu z góry poza biegiem eliminacyjnym będzie oznaczała dyskwalifikację zawodnika.

o Odprawa dla zawodników – godz. 18.00 - w okolicy mety zawodów.

o Start przejazdu „testowego” - godz. 18.15

o Start pierwszej serii eliminacji - godz. 18.30

o Planowane zakończenie eliminacji - ok. 21:30

o Zawodnicy startować będą w kilkudziesięcioosobowych (około 30-osobowych) seriach-zjazdach ze startu wspólnego. Dokładna liczba osób startujących jednorazowo w każdej serii zostanie ustalona na podstawie liczby zarejestrowanych zawodników, warunków atmosferycznych i śniegowych na stoku, w dniu zawodów.

o Trasa eliminacji będzie wyglądała nastepująco: start (bez sprzętu), dobieg do nart/snowboardów (około 50 metrów), zjazd „na krechę” od górnej stacji krzesełka - na trasie będzie ustawionych kilka szerokich bramek kierunkowch - nie będą to bramki slalomowe, a jedynie prowadzące trasę po bezpiczniej linii. Zawodnicy mają obowiązek przejechać przez „światło” wszystkich bramek.

o Zjazdy będą podzielone na 4 grupy (narciarze, narciarki, snowboardziści, snowboardzistki)

o Kolejność startowa wg. grup: narciarki, snowboardzistki, narciarze, snowboardziści.

o Z każdej serii eliminacyjnej, bezpośrednio do finału awansują TRZY pierwsze osoby - reszta będzie sklasyfikowana wg. osiągniętych czasów.

o Limity liczb osób, które mogą zakwalifikować się z poszczególnych grup zostaną ustalone na podstawie liczb osób zgłoszonych do startu w każdej z grup i będą ogłoszone na odprawie dla zawodników.

o Na podstawie wyników eliminacji wyłoniony zostanie zespół osób (maksymalnie 300, wliczając w to ewentualną grupę osób, której organizator przyzna dzikie karty) zakwalifikowanych do udziału w finałowym zjeździe masowym 27 lutego 2011 oraz przyporządkowane zostaną numery startowe do finałowego zjazdu.

o Pełne wyniki eliminacji zostaną ogłoszone do 30 minut po zakończeniu przejazdu danej grupy (narciarki, snowboardzistki, narciarze, snowboardziści).

Szczegółowe informacje na temat formatu, zachowania się na stoku, systemu eliminacji itp. zawodnicy otrzymaja podczas briefingu, o godz. 18.00. Bedzie tam tez czas na zadanie pytan sedziom.

DO ZOBACZENIA W SOBOTE W ZAKOPANEM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie sprawy organizacyjne załatwione ;)

Fajnie z ich strony, że się starają i nie wycofali tak jak w zeszłym roku.

Byliście już w Tatrzańskiej Łomnicy? Jaka jest tam trasa?

A! Czy ubezpieczenie jest obowiązkowe? Czy dopuszczają na start również bez ubezpieczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jack

A! Czy ubezpieczenie jest obowiązkowe? Czy dopuszczają na start również bez ubezpieczenia?

Regulaminu sie nie chce przeczytac...

Moze warto byloby do niego zajrzec zeby sie nie zdziwic przed startem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Czy ubezpieczenie jest obowiązkowe? Czy dopuszczają na start również bez ubezpieczenia?

W zwiazku z prawdopodobienstwem przenosin finalu do Slowacji, uprzejmie prosimy tych, ktorzy nie wykupili dotychczas ubezpieczenia, by wzieli pod uwage, ze final bedzie mial miejsce poza Polska. Pozostali proszeni sa o do-ubezpieczenie sie (rozszerzenie swojego ubezpieczenia o jazde na nartach poza terenem kraju). Na miejscu eliminacji, w biurze zawodow bedziemy mieli takze agenta "Warty", ktory pomoze informacja, lub ubezpieczy czy doubezpieczy tych, ktorzy nie zdazyli tego zrobic. Beda to pakiety o wartosci od kilkunastu zl za dzien, do kilkudziesieciu zlotych za dwa dni zawodow.

nic się nie martw pomyśleli o wszystkim

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie sprawy organizacyjne załatwione ;)

Fajnie z ich strony, że się starają i nie wycofali tak jak w zeszłym roku.

Byliście już w Tatrzańskiej Łomnicy? Jaka jest tam trasa?

A! Czy ubezpieczenie jest obowiązkowe? Czy dopuszczają na start również bez ubezpieczenia?

ha ale trafiłem z Tatrzańską:D bo tak sobie myślałem że tam jest jedyna w okolicy trasa długości około 6km..

Tatrzanska znam, bylem nawet w ostatni weekend tam.. no jak stamtad bedziemy jechac to zapowiada sie BARDZO ciekawy zjazd, nie wiem jak zrobią start i skąd ale na samym szczycie (Lomnickie Sedlo) jest mało miejsca dla 300osób, ale zobaczymy:) tak w skrócie.. pierwsze 500m zajebista ściana porównywalna do alpejskich czarnych tras, pózniej dużo wąskiego wypłaszczenia i kilka zakrętów gdzie tylko pozycja zjazdowa się liczy, poźniej konkretna czerwona dość mocna.. a później już tylko płasko do mety.. zerknijcie na ich stronę na foty czy mapy.. powiem wam że jesli tam pojedziemy to czeka nas naprawdę hardkor! płaska końcówka.. a nogi już będą palić hehe.. ja nie mogę się doczekać, wg mnie ta góry budzi z dołu wiekszy respekt niż Kasprowy!

a ubezpieczenia obowiązkowe i sprawdzają na eliminacjach!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę bez pucharu nie wracać i godnie reklamować forum . Oczekuję fotek oraz gorącej relacji po powrocie . Powodzenia .

Dzięki! Miejmy nadzieję, że uda się zająć jak najlepsze miejsca. Tylko niestety nie posiadam żadnej "odznaki forumowej".

Są tu jacyś snowboardzisci, czy obstawiamy tylko kategorie narciarskie?

PS

Gdyby ktoś miał miejsce w powrotną stronę do Krakowa lub Katowic to ja się chętnie zabiorę bo na razie mam transport tylko w jedną stronę.

Edytowane przez efcia_xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Miejmy nadzieję, że uda się zająć jak najlepsze miejsca. Tylko niestety nie posiadam żadnej "odznaki forumowej".

Są tu jacyś snowboardzisci, czy obstawiamy tylko kategorie narciarskie?

PS

Gdyby ktoś miał miejsce w powrotną stronę do Krakowa lub Katowic to ja się chętnie zabiorę bo na razie mam transport tylko w jedną stronę.

chyba tylko narciarze:) muszę zobaczyc w domu, ale nie jestem pewien bo mam chyba jakieś naklejki skionline jeszcze, jak coś to wezme.

a gdzie macie noclegi?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na spontana :D Ale jest nas spora ekipa więc może pozostali mają już coś zarezerwowane to się dobijemy. Jeszcze jedno pytanie... jak się poznamy? Jakieś znaki szczególne? Czy wszyscy macie naklejki skionline?
Ja i Aklim będziemy prawdopodobnie nocować poza Zakopanym gdzie sam nie wiem hehe, rodzinki nie jadą więc będziemy we dwóch jeżeli jeszcze coś się nie zmieni, a rozpoznać można mnie po naklejce na kasku i kijkach do tego kask w płomienie malowany pozdrawiamo taki :D

1464082955.jpg

1464082955.jpg.fb093f50df97e4b2e9bbfad29b3ab78b.jpg

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...