Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody Red Bull Zjazd Na Krechę 26-27 luty 2011!!!


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa! Nie wyobrażam sobie takiej masy ludzi pędzących w dół Szymoszkowej, a nastepnego dnia z Kasprowego!

Mam nadzieje, że jeżeli chodzi o ochraniacze to żółwik da radę mnie uchronic przed wszelkim złem :D

Nie pozostaje nic, tylko biegać w butach po trawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa! Nie wyobrażam sobie takiej masy ludzi pędzących w dół Szymoszkowej, a nastepnego dnia z Kasprowego!

Mam nadzieje, że jeżeli chodzi o ochraniacze to żółwik da radę mnie uchronic przed wszelkim złem :D

Nie pozostaje nic, tylko biegać w butach po trawie :P

z Kasprowego pójdzie jeszcze większa masa niż na Szymoszkowej:D ja żółwia też zabieram.. jutro przymierzam kask z gardą i w weekend go stestuje na stoku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po rejestracji

05.02.2011 - Rejestracja zamknięta.

Wystarczyło zaledwie kilka dni, aby nasza lista została zapełniona! W regulaminie przewidzieliśmy okres rejestracji do 20 lutego, jednak już dzisiaj jesteśmy zmuszeni zamknąć rejestrację do eliminacji na Polanie Szymoszkowej. Największa ilość zgłoszeń napłynęła pierwszego dnia otwarcia zapisów. Ponad połowa przewidzianych miejsc została zapełniona tego dnia. Wróży to bardzo zaciętą rywalizację. Czas poważnie zająć się przygotowaniami do udziału w zjeździe z Kasprowego Wierchu. Wkrótce podamy kolejne informacje dotyczące między innymi nagród w tegorocznej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mam miejsce w samochodzie dla ciebie :D a na miejscu wpiszesz się na rezerwową listę bo pewnie nie wszyscy się wstawią i będą dobierać tak myślę

może być taka możliwość, bo żadnego wpisowego nie ma więć może się znajdzie ktoś kto się nie pojawi:) aklim więc szansa jest dla Ciebie hehe.. a ekipa nam się uzbierała, ja, nurek, efcia, maka_mi, aklim jak się uda, chyba widawa jeszcze:) szykujcie sprzęt:P

p.s.

jeśli chodzi o noclegi to ja mam tutaj:

http://www.apartamentycentrum.zakopane.pl/?strona,menu,pol,glowna,1381,0,1382,ant.html

60zł za noc, ja bede w piatek już w zakopcu, i wiem że są jeszcze wolne 2 apart. z 5, także jak ktoś zainteresowany to polecam dzownić już dziś i rezerwować:)

Edytowane przez smiths23
p.s.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być taka możliwość, bo żadnego wpisowego nie ma więć może się znajdzie ktoś kto się nie pojawi:) aklim więc szansa jest dla Ciebie hehe.. a ekipa nam się uzbierała, ja, nurek, efcia, maka_mi, aklim jak się uda, chyba widawa jeszcze:) szykujcie sprzęt:P

p.s.

jeśli chodzi o noclegi to ja mam tutaj:

http://www.apartamentycentrum.zakopane.pl/?strona,menu,pol,glowna,1381,0,1382,ant.html

60zł za noc, ja bede w piatek już w zakopcu, i wiem że są jeszcze wolne 2 apart. z 5, także jak ktoś zainteresowany to polecam dzownić już dziś i rezerwować:)

U Marcina mogłęś zarezerwować:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa! Nie wyobrażam sobie takiej masy ludzi pędzących w dół Szymoszkowej, a nastepnego dnia z Kasprowego!

Mam nadzieje, że jeżeli chodzi o ochraniacze to żółwik da radę mnie uchronic przed wszelkim złem :D

Nie pozostaje nic, tylko biegać w butach po trawie :P

Żółwik na pewno da radę ochronić po to jest skonstruowany .

Nie pomoże tylko przeciwko zazdrosnym spojrzeniom jak będziesz odbierał nagrodę za 1 miejsce .:) . Powodzenia .

Tak jak już pisaliście kask obowiązkowo z napisem SKIONLINE OK. :) + grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwik na pewno da radę ochronić po to jest skonstruowany .

Nie pomoże tylko przeciwko zazdrosnym spojrzeniom jak będziesz odbierał nagrodę za 1 miejsce .:) . Powodzenia .

Tak jak już pisaliście kask obowiązkowo z napisem SKIONLINE OK. :) + grafika

naklejka już jest hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy jeszcze nie było:P to było w marcu na Sella Rondzie a jak wróciłem do otrzymałem naklejki przed testami NTN'u:)

Rozumiem :) teraz po zawodach proszę o zdjęcie kasku z naklejką i mam nadzieję że z pucharem .Powodzenia .

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo, nie zapomnijcie o tym ubezpieczeniu co pisali w mailu:) bo patrza przy eliminacjach czy to jest.. ważne żeby było z tytułu uczestnictwa z zawodach narciarsko snb no i tam jest chyba OC i NWW:)

W którym bo czytam teraz te maile jeszcze raz i nic tam nie mam chyba, że jest w regulaminie musze go przeczytać hehe rychło wczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurek, Aklim, Maka_mi, macie juz jakiś nocleg czy wbijamy razem tam gdzie Smiths?

no ja tam mam bo nie jade sam, rodzinka i znajomi więc wiele czynników się złożyło żeby to było przy krupówkach hehe:D jedziemy w sumie w 8 osób z czego na Red Bulla jadą 4.. ja, znajoma, tata i siostra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tam mam bo nie jade sam, rodzinka i znajomi więc wiele czynników się złożyło żeby to było przy krupówkach hehe:D jedziemy w sumie w 8 osób z czego na Red Bulla jadą 4.. ja, znajoma, tata i siostra:)

ja na razie czekam, Aklim ma cos załatwić ponieważ tak samo wybieramy się rodzinnie na tą imprezę będzie nas 6 os. w tym 1 na RB :D.

Efcia dam ci znać co i jak do końca tygodnia gdzie i jak się zakwaterujemy i czy są miejsca trudno mi w tej chwili coś więcej powiedzieć wszytko jest jeszcze gorące i w każdej chwili może ulec zmianie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pocieszenia ;) :

http://www.twojapogoda.pl/polska/malopolskie/kasprowy-wierch

Zwróćcie uwagę zwłaszcza na 26.02 ... :D

johnny i bardzo dobrze że będzie sypać zwłaszcza na Kasprowym:) no 26.02 wygląda ciekawie ale nie bardzo wierzę w tak długa prognoze i myśle że to się zmieni, ważne żeby opad był:) np. wczoraj sprawdzałem pogode na Strbskim Plesie i na sobote miała być lampa, a dziś już jest zachmurzenie..

Nurek, na szczęscie Zakopane duże nie jest więc na jakieś apres-ski po eliminacjach umówić się trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...