Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody Red Bull Zjazd Na Krechę 26-27 luty 2011!!!


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

nurek1974 tak to ja szczęśliwy bo właśnie wyprzedziłem sb :D Kolorowy kask i dredy to mój znak firmowy. Widziałem Ewa, widziałem.

Jeszcze jedno przemyślenie co do lini startu, fajnie by było jeśli organizator zrobił by swego rodzaje rzędy ze sznurków do których było by tylko wejście z jednej strony, i na 20 sek przed startem dziewczyny by zwijały te sznurki, a porządek by był i więcej miejsca na bieg. A tak to zaraz kolo mnie był gość z nr ok 70 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak pomimo tego wszystkiego czuje mały nie dosyt, że w finale nie pojechałem

Witam ja też czuje nie dosyt bo też nie pojechałam w finale pomimo tego że mój czas to 1.35.1 a brali narciarzy z gorszym czasem no ale trudno wszystko przez to że było aż 22 "VIPów"co moim zdaniem troche za dużo za rok będzie lepiej (mam taką nadzieje) ale adrenalina i świetna zabawa była. Efcia czy ty startowałaś w pierwszym zjeździe??? zwierzaka widziałam a smiths' a chyba nie

Edytowane przez maka_mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też czuje nie dosyt bo też nie pojechałam w finale pomimo tego że mój czas to 1.35.1 a brali narciarzy z gorszym czasem no ale trudno wszystko przez to że było aż 22 "VIPów"co moim zdaniem troche za dużo za rok będzie lepiej (mam taką nadzieje) ale adrenalina i świetna zabawa była a zjazd miał być amatorski a nie był

W przyszłym roku będzie lepiej .:) Może nawet podium ? . Wspomnienia zostaną na całe życie .

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też czuje nie dosyt bo też nie pojechałam w finale pomimo tego że mój czas to 1.35.1 a brali narciarzy z gorszym czasem no ale trudno wszystko przez to że było aż 22 "VIPów"co moim zdaniem troche za dużo za rok będzie lepiej (mam taką nadzieje) ale adrenalina i świetna zabawa była. Efcia czy ty startowałaś w pierwszym zjeździe??? zwierzaka widziałam a smiths' a chyba nie

Ja się dostałem do finału tylko kontuzja mi nie pozwoliła bo miałem wywrotkę przed metą ale dość szybko się pozbierałem.

pozdrawiam

ps. Szkoda że się nie ujawniłaś na zawodach fajnie było by poznać jeszcze jedną forumowiczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efcia czy ty startowałaś w pierwszym zjeździe???

Tak, w pierwszym. Dobrze zgaduję, że się razem ścigałyśmy w eliminacjach? Kurcze, chyba się nie zidentyfikowałyśmy :P

Ja osobiście spotkałam Zwierzaka, Smithsa i Nurka. Czy był jeszcze ktoś obecny z forum, kogo nie udało mi się złapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem troszkę YouTube i pojawiają się już nagrania, nie tylko oficjale ze zjazdu.

Na razie mam dwa:

Dodatkowo kolega dzwonił że poznał mnie w TV na Orange Sport Info gdzie w serwisie informacyjnym pokazywali reportaż z zawodów, ja złapałem się do kadru w czasie mojego startu w eliminacjach. Na razie tego materiału w sieci nie mogę znaleźć, jak coś będzie to wrzucę.

@maka_mi odpadłaś bo pomimo że miałaś lepszy czas od facetów co się zakwalifikowali, w regulaminie było napisane że z każdej grupy odrzucają jakiś tam procent zawodników w eliminacjach.

Edytowane przez zwierzak
błąd w linku
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurde ne szkoda. ja miałam taką kite przy kasku a ty jak byłaś ubrana?? no tak wiem że kontuzja i chyba nawet widziałam ten upadek. Czy macie jakieś zdjęcia z elminacji?? bo z pierwszego starcia kobiet nie ma na red bullu jest tylko z drugiego ;(

Edytowane przez maka_mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurde ne szkoda. ja miałam taką kite przy kasku a ty jak byłaś ubrana?? no tak wiem że kontuzja i chyba nawet widziałam ten upadek

a to widzialem, nawet utkiłaś mi w pamięci, bo pomyślaem, ale wielka królicza łapka, pewnie na szczęscie, ale jak widać troszkę go zabrakło, jednak nie martw się, próbój za rok znowu, a ja też obiecuje się pochwalić wcześniej że jadę bo teraz trochę zamulilem i wiedziałem że bedzie smith, a Ewę spotkałem na miejscu, nikogo pozatym nie poznałem, procz swoich znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też Cię kojarzę, szkoda, że wcześniej nie napisałaś, że będziesz mieć kitę to bym zagadała. Ja jestem na poprzedniej stronie na zdjęciu ze Zwierzakiem (taka postać po lewej stronie na drugim zdjęciu z RedBullem w łapie).

Jestem pomocnikiem instruktora, i startuję dość często w zawodach, ale to tak w 100% amatorsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pomocnik czy instruktor to jeszcze spoko ale zdziwiło, wkurzyło mnie troche że startowali profesjonaliści mam na myśli tu raczej narciarzy ( bez obrazy) bo zjazd miał być amatorski a tu pyk zawodnicy PZN i szczena w dół. a jak VIPY??? dlai rade? bo mnie sie wydaje że bylo ich za dużo a jak wam się wydaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pomocnik czy instruktor to jeszcze spoko ale zdziwiło, wkurzyło mnie troche że startowali profesjonaliści mam na myśli tu raczej narciarzy ( bez obrazy) bo zjazd miał być amatorski a tu pyk zawodnicy PZN i szczena w dół. a jak VIPY??? dlai rade? bo mnie sie wydaje że bylo ich za dużo a jak wam się wydaje??

Impreza jest otwarta bez kryteriów wiec każdy może w niej startować mnie to osobiście nie przeszkadzało mogłem się sprawdzić, co umiem i gdzie moje miejsce w szeregu jak widać jeszcze dużo musze się nauczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację jeśli chodzi o podszlifowanie techniki tylko ja się im raczej dziwie bo wstartuje taki zawodnik niech mu ktoś zrobi krzywde i nie daj boże zostanie wykluczony z jazdy. Ja wiem że to są skajne przypadki ale niestety się zdarzają tak jak np. Kubica.

Jeśli macie jakieś foty to prosze was bardzo prześlijcie maka4@op.pl

Edytowane przez maka_mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację jeśli chodzi o podszlifowanie techniki tylko ja się im raczej dziwie bo wstartuje taki zawodnik niech mu ktoś zrobi krzywde i nie daj boże zostanie wykluczony z jazdy. Ja wiem że to są skajne przypadki ale niestety się zdarzają tak jak np. Kubica.

Jeśli macie jakieś foty to prosze was bardzo prześlijcie maka4@op.pl

ktoś odpowiedzialny podejmuje za niego decyzje lub on sam:) wiadomo że taki wyścig to podwyższone ryzyko kontuzji o czym przekonał się nurek w eliminacjach, ja po mojej glebie troszkę stłukłem bark ale już jest ok, efcia poobijana ale na szczeście nic nam się poważnego nie stało, ale jadąc w wyścigu, moim okiem na żywo no to zawodnicy podjęli duże ryzyko startu ale któż im tego zabroni skoro zawody są open i mógłby nawet Bode Miller wpaśc i pojechać z nami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolejne wideo ze zjazdu, tym razem z DD TVN, raczej nic ciekawego nie ma, glownie wywiady z gwiazdami, z których znam tylko Staszka Karpiela, reszta jest mi obca. Ciekawsza jest 2 cześć gdzie widać na urywkach trawers na poczatku zjazdu, na ktorym bylo ciasno i gesto.

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,44597,wideo,,241783,zjazd_na_kreche_2011,aktualnosci_detal.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, widzie że ulubiony zawodnik smithsa to Body zgadza się??? mój też i do tego jeszcze jean baptiste grange oraz zawodniczka lindsey vonn i Maria Riesch

zgadza sie:) na RBZNK mogłaś mnie rozponać właśnie po zielono-białym kasku Bode'go:)

ja już drugą koszulkę startową do kolekcji dołączam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efcia przecież gadałysmy i gratulwałam Ci po zjeździ i wszystko jasne

No to pogadane :D

Wg mnie fajnie, że startują również zawodnicy, można się zaznajomić, pogadać, zobaczyć jaka się ma stratę. Oczywiście amatorzy nie mają wtedy większych szans na czolowe miejsca, ale przecież to nie byly zawody amatorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W końcu dopadłem kompa

Ja niestety odpadłem w eliminacjach po wywrotce po nieudanym skoku ze skoczni przed metą brakło jakieś dwa metry do finału dostało się 133 narciarzy a ja byłem 135.

w tym roku nie przygotowywałem się i zrobiłem wielki błąd

Za rok będzie dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...