Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co zmienić aby na forum udzielało się więcej osób?


Slash0r

Rekomendowane odpowiedzi

Ciii... Nie mów tak bo faworyzujesz B-B :D

Szkolenie na tyczkach - ok. Ale nie wszyscy są na tyle zaawansowani aby szusować na tyczkach :eek:, takie moje głupie zdanie ;)

Ale ja nie jestem zaawansowany... to był właściwie mój pierwszy raz! ;)

Po to szkolenie,żeby się tego nauczyć. ;)

PS.Ja chętnie się spotkam poza B-B,jak tylko będę gdzieś tam akurat... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany nie raz. Niestety jest to prawdą, że większość postów piszą miedzy sobą znajomi z rejonu Bielska Białej, którzy znają się również osobiście. Czasami traktując forum jak czat, a ich wypowiedzi odnoszą się często do ich prywatnych spraw i wspólnych przeżyć nie wnosząc nic do dyskusji. Mi akurat to nie przeszkadza:) ale na pewno nie przyciąga to nowych uczestników. Druga sprawa to ton w jaki sposób niektórzy się wypowiadają tzn ktoś się loguje pierwszy raz chce o coś zapytać (pomijając czy temat był wałkowany czy nie) i na dzień dobry dostaje zjebe i to od takiego co ma dużo zielonych kropek. Co taki nowy uczestnik sobie myśli?? Czy zajrzy jeszcze?? Czy odważy się napisać?? Wątpię.

witam, może za chwilę dostanę zjebkę, ale ja już dawno wykryłem TU obecność "towarzystwa wzajemnej adoracji" i z moim skromnym dorobkiem narciarskim nie mam zamiaru wałzić Im do dupska:D

co nie zmienia faktu, że forum jest ogromną skarbnicą wiedzy i pewno wielu korzysta z tego czytając.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany nie raz. Niestety jest to prawdą, że większość postów piszą miedzy sobą znajomi z rejonu Bielska Białej, którzy znają się również osobiście. Czasami traktując forum jak czat, a ich wypowiedzi odnoszą się często do ich prywatnych spraw i wspólnych przeżyć nie wnosząc nic do dyskusji. .

:D To ja mam najgorzej;)mało userów z Polski Północnej:pNie widzę nic złego jeśli ktoś się zna osobiście:rolleyes:.Forum jest dla Wszystkich i nie ma tu "towarzyszy adoracji" i nikt nikomu nie musi wchodzić w .....:P.Oczywiście,że są dni kiedy piszemy mądrzej,ale zdarza się,że piszemy od rzeczy;).Ogólnie jest to jedno z lepszych/najlepsze -nie chcę oceniać;)/forum polskojęzycznych:rolleyes:Łatwiej jest tym ,co nie tylo zimą stają się aktywni,ale również poza sezonem coś skrobną-a przez to poznajemy się bliżej,dlatego może takie wrażenie,że panuje tu "mafia":DJa jestem otwarty dla Wszystkich:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciii... Nie mów tak bo faworyzujesz B-B :D

Szkolenie na tyczkach - ok. Ale nie wszyscy są na tyle zaawansowani aby szusować na tyczkach :eek:, takie moje głupie zdanie ;)

Rzecz w tym,że na spotkaniach w Rogatej często bywało więcej uczestników spoza Bielska.:)

Ja np. unikam tyczek bo nie chcę sobie zrobić krzywdy.

A bardzo lubię bywać na takich zlotach.:D

Nie jest to więc Twoje głupie zdanie i nie jest odosobnione.

Nikt nikomu nie "przystawia pistoletu do głowy"aby śmigał po tykach.

Jeździ kto ma ochotę i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, czy będzie w tym roku szkolenie na tyczkach?? Mozna połączyć je z WZF i słynnym grilem!!!!

Według tego co pisał DżejSii to będzie w marcu na... Nosalu! :rolleyes::cool:

Tak więc ludziska przyjeżdżajcie,to się pobawimy jak w zeszłym roku na Sihelnym! :cool:

Będzie okazja się spotkać,porozmawiać i pobawić w jak największym gronie - taką mam nadzieję! :cool:

PS.Nie ma tu grupy wzajemnej adoracji,są bardziej obecni tylko ci,co skorzystali już kiedyś z niejednego zaproszenia Naszego Admina... :rolleyes: Każdy może zawitać i się integrować,do tego dążymy wszyscy! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co pisał DżejSii to będzie w marcu na... Nosalu! :rolleyes::cool:

Tak więc ludziska przyjeżdżajcie,to się pobawimy jak w zeszłym roku na Sihelnym! :cool:

Będzie okazja się spotkać,porozmawiać i pobawić w jak największym gronie - taką mam nadzieję! :cool:

PS.Nie ma tu grupy wzajemnej adoracji,są bardziej obecni tylko ci,co skorzystali już kiedyś z niejednego zaproszenia Naszego Admina... :rolleyes: Każdy może zawitać i się integrować,do tego dążymy wszyscy! :cool:

Jeśli się uda to z Centralnej Polski też może przyjedzie chociaż jeden pełny samochodzik Forumowiczów...tylko ten marzec...

...rodzi mi się powoli pod koniec tego miesiąca wypad w jedyną słuszną stronę...

...oby się terminy nie zazębiły :confused:

PS. cytat Aklim "a w/w zdaje się nawet nie mieszkają w okolicy BB ,zresztą marboru też . Zresztą bardzo lubię czytać jego (marboru ) relacje z wypadów narciarskich ,a rzadko je komentuję , bo opisy są "prawie" doskonałe"...dziękuję, ale cytat Aklim chyba jest z deka przesadzony.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się uda to z Centralnej Polski też może przyjedzie chociaż jeden pełny samochodzik Forumowiczów...tylko ten marzec...

...rodzi mi się powoli pod koniec tego miesiąca wypad w jedyną słuszną stronę...

...oby się terminy nie zazębiły :confused:

PS. cytat Aklim "a w/w zdaje się nawet nie mieszkają w okolicy BB ,zresztą marboru też . Zresztą bardzo lubię czytać jego (marboru ) relacje z wypadów narciarskich ,a rzadko je komentuję , bo opisy są "prawie" doskonałe"...dziękuję, ale cytat Aklim chyba jest z deka przesadzony.

Aklim napisał co myśli(i jego przyjaciele,w tym ja) - wszyscy tu chętnie czytamy relację z całej Polski! :cool:

DżejSii wybrał Nosal,co mi się podoba,więc trza być! :cool:

Marboru,zbierz ekipę i się widzimy! :cool:

Na pewno nikt nie będzie zawiedziony,zwłaszcza grillem i piersiami... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że SB od czasu, do czasu coś ostrego się wyrwie do Nowego...ja też miałem ochotę kilka razy zrobić to samo...

...no i widocznie się należało (pamietam tylko takie przypadki).

pozdrawiam SB

Dzięki za pozdrowienia:)

Pewnie oczywiście można nic nie pisać, ja wyrażam opinię że lepsza jest terapia wstrząsowa niż brak reakcji, zalogował się tu ostatnio ktoś taki i wpada na dzień dobry z tematem tkim, no to albo se jaja robi albo kompletny idiota, więc go z "buta" od razu bo po co nam ktoś taki:rolleyes:.

Niestety jest to prawdą, że większość postów piszą miedzy sobą znajomi z rejonu Bielska Białej, którzy znają się również osobiście.

Fnatyku, bzdurzysz po prostu...

...żeby Ci to udowodnić to przyznam Ci się że miałem wielką przyjemność gościć w domu Darkalewandowskiego, który jest z Elbląga i Huca który jest z Kielc, a gdzie tam Bielsko-Kielce-Elbląg, a i Ciebie bym z przyjemnością poznał, była szansa ale to Ty z niej nie skorzystałeś nie skorzystałeś:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, ale cytat Aklim chyba jest z deka przesadzony.

oj tam , oj tam , od razu przesadzony:)

napisałem to co myślę ,

a Ty marboru jesteś dobrym przykładem na to ,że "nowi" forumowicze mogą bardzo fajnie tutaj zaistnieć (chcieć to móc ) . Zresztą nie ma co się dzielić na "starych" i "nowych" , z BB czy z Gdańska ,bo jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia to czytelnicy i dyskutanci zawsze się znajdą:) . Poza tym prawdziwych fanatyków nart:D (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)) można od razu rozpoznać na forum

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fnatyku, bzdurzysz po prostu...

...żeby Ci to udowodnić to przyznam Ci się że miałem wielką przyjemność gościć w domu Darkalewandowskiego, który jest z Elbląga i Huca który jest z Kielc, a gdzie tam Bielsko-Kielce-Elbląg, a i Ciebie bym z przyjemnością poznał, była szansa ale to Ty z niej nie skorzystałeś nie skorzystałeś:rolleyes:

Sławek pojechałeś po całości:D,teraz to szlak BB-Kielce -Elbląg:DTo,że forum jest dla Wszystkich przekonałem się właśnie po boksowaniu z Sławkiem:p,można przecież poszukać plusów,a nie samych minusów.Szukajcie,a znajdziecie;)Kto potrafi czytać i szukać -pewnie znajdzie trochę odpowiedzi na swoje problemy i wybory,kto szuka kompanów do wyjazdu-też ich znajdzie,a jak ktoś szuka sprzeczki -to też ją znajdzie;),czyli prawdziwe Forum:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nowi" forumowicze mogą bardzo fajnie tutaj zaistnieć. Zresztą nie ma co się dzielić na "starych" i "nowych"...

Aklim, sformułowanie "młody" zamiast "nowy" bardziej by mi odpowiadało, bo taki znowu "młody" to już nie jestem, chodź młodo wyglądam :D (ale fajne zdanie mi się napisało :D)...

...Weteranem, bądź Starą Gwardią nie jestem, ale Starym Wyjadaczem :rolleyes:

Starym Wyjadaczem z naklejką Skionline na kasku :D:D:D

hehehe pamiętam mój pierwszy Post, zaraz po zalogowaniu...się zalogowałem bo mnie wkurnerwili w jednym takim świętokrzyskim Ośrodku...i pamiętam dokładnie, kto mi na ten Post odpowiedział, zapytał - dlaczego?

Darek Lewandowski

nie odpowiedziałem Darkowi (Sorry Darku), i po paru miesiącach wracając na Skionline mi się głupio zrobiło, że tak nieładnie się zachowałem...no i dalej to już się :D zachęciłem i musicie mnie znosić do dzisiaj...

...więc jakby co, to do Darka pretensje, że tu jestem...:D:D:D, bo to za Jego przyczyną zacząłem pisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rzeczy zniechęcające to np wyłaśnie taka sytuacja, że w trakcie dyskusji zmienia się jej temat, ktoś poświęca czas, żeby przeczytać cała po czym rozmowa dotyczy już zupełnie czegoś innego.

myślę też, że większość nie wypowiada się bo po prostu przy forumowych ekspertach czuje się mało wiedząca i nie za bardzo wie czy coś wniesie ;) moim zdaniem dlatego większość tylko pyta, bo wiedza niektórych forumowiczów oraz ich pomoc jest nieoceniona i wielkie dzięki za nią ;) a jeśli ktoś nie podziękuje to, niestety wina jego braku kultury co rzeczywiście jest bardzo nie fajne

co do nagród za aktywność itp. uważam, że powinny obejmować przede wszystkim opinie/relacje o ośrodkach i sprzęcie, niestety bardzo to w naszym narodzie leży, lubimy czytać takie opinie, ale sami rzadko je piszemy, dlatego często trzeba szukać na stronach anglojęzycznych(jeśli ktoś, może sobie na to pozwolić to nie ma większego problemu, chociaż pewnie większość wolałaby czytać w języku ojczystym). A wracając do samych nagród to z takich w miarę tanich to postawiłbym na jakieś zapalniczki typu zippo z napisem skionline i sponsorów, albo kubki termiczne do samochodu takie porządne praktyczne rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli ktoś nie podziękuje to, niestety wina jego braku kultury co rzeczywiście jest bardzo nie fajne

ufffffffffff :eek:

co do nagród za aktywność itp. uważam, że powinny obejmować przede wszystkim opinie/relacje o ośrodkach i sprzęcie

ja nie rozumiem...to nagroda ma byc opinia? ale co napisanie jej ??

A wracając do samych nagród to z takich w miarę tanich to postawiłbym na jakieś zapalniczki typu zippo z napisem skionline i sponsorów, albo kubki termiczne do samochodu takie porządne praktyczne rzeczy :D

mam mase plakietek, ze schronisk, z miejsc w których byłam, z zespołami:) moze plakietka do przypiecia :) zwyczajnie, albo smycz..na klucze rzecz jasna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...