Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Andora - samolotem na narty


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Vallnord - dzień drugia

Drugi dzień w Andorze za mną Warunki w regionie. Vallnord genialne W czasie gdy w dolinie jest +28C trasy były w stanie badzo dobrym. Jeżeli ktoś z Was wybierze się kiedyś do Andory polecam spędzenie jednego dnia w Vallnord

Na FB wstawilem kilka fotek.

Rafał możesz wstawić na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wszyscy byli zaskoczeni. Jeździłem na wys. od 2200 do 2600 Stoki północne. Mimo upału trasy były w super stanie. Jedynie zjazd do dolnej stacji na 1900 wiązał się z jazda w miękkim śniegu

Sumienia nie masz!!!! Pisać takie rzeczy ludowi pracującemu!:). Śmigaj sobie na nartkach, śmigaj, a my tu będziemy zap... pracować:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumienia nie masz!!!! Pisać takie rzeczy ludowi pracującemu!:). Śmigaj sobie na nartkach, śmigaj, a my tu będziemy zap... pracować:DPozdrawiam
Halo! A ja tu niby co robię? Ja tu pracuję:DDzisiaj dzień narciarski w regionie Gandvalira. Jako ze w każdej knajpie na stoku jest wi-fi pisze do Was bezpośrednio z nart. Zaraz wstawie fote na FB to proszę żeby ktoś wstawił na forum. Pogoda - nie pisze. A moze... Obok restauracji Trattoria, o której możecie przeczytać w dziale Stacje jest termometr który pokazuje +21C Warunki na północnych trasach suuuuper, poludniowe stoki Juz puszczają ale rano ....:DPozdrawiam JC

207508_214270181932558_100000487329501_871865_7316581_n.jpg

208525_214270068599236_100000487329501_871864_2244313_n.jpg

207508_214270181932558_100000487329501_871865_7316581_n.jpg.75cb99f94a06868af042843f4e95846b.jpg

208525_214270068599236_100000487329501_871864_2244313_n.jpg.ac07cbf3425a9aaaa93056a6ff0910bb.jpg

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo! A ja tu niby co robię? Ja tu pracuję:D

Dzisiaj dzień narciarski w regionie Gandvalira. Jako ze w każdej knajpie na stoku jest wi-fi pisze do Was bezpośrednio z nart. Zaraz wstawie fote na FB to proszę żeby ktoś wstawił na forum.

Pogoda - nie pisze. A moze... Obok restauracji Trattoria, o której możecie przeczytać w dziale Stacje jest termometr który pokazuje +21C Warunki na północnych trasach suuuuper, poludniowe stoki Juz puszczają ale rano ....:D

Pozdrawiam JC

nie ma to jak czytac Twoje literki i siedziec w pracy :( ech komu dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem,ja jakiś dziwny jestem... ;):D

Wiosenne narty uwielbiam najbardziej! :cool:

No to jest więcej dziwnych na świecie. Ja też lubię wiosenne narciarstwo :)

I kasza w niczym mi na ogół nie przeszkadza, na pewno nie bardziej niż twardy lód :)

Lubię wiosenne śniegi, kaszę - nie mam z nią większych problemów - wg mnie to super śnieg do jazdy.

Muldy też mi nie przeszkadzają - choć tak naprawdę na wiosnę ich nie ma, czy pojawiają się bardzo rzadko ...bo ludzi nie ma na stokach zbyt wielu, stoki raczej są puste a muldy to przecież funkcja obciążenia stoku :)

Co charakteryzuje wiosnę? Słońce wysoko a ceny nisko - i to jest to co także lubię :)

Daleka analogia, która mi przychodzi do głowy to Mazury w wrześniu - też jest pusto na jeziorach, wieje fajnie a ceny czarterów niskie - polecam :)

PS.

Ja to już jestem chyba totalnie dziwny bo sztruks mi do szczęścia niepotrzebny - a przymarzniętej "tarki" po prostu nie lubię :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest więcej dziwnych na świecie. Ja też lubię wiosenne narciarstwo :)

I kasza w niczym mi na ogół nie przeszkadza, na pewno nie bardziej niż twardy lód :)

Lubię wiosenne śniegi, kaszę - nie mam z nią większych problemów - wg mnie to super śnieg do jazdy.

Muldy też mi nie przeszkadzają - choć tak naprawdę na wiosnę ich nie ma, czy pojawiają się bardzo rzadko ...bo ludzi nie ma na stokach zbyt wielu, stoki raczej są puste a muldy to przecież funkcja obciążenia stoku :)

Co charakteryzuje wiosnę? Słońce wysoko a ceny nisko - i to jest to co także lubię

Ostatnie zdanie najbardziej oddaje klimat. ;)

Dodam jeszcze,o czym pisał już Ravick,że jutro darmoszka w Białce.

Kasza,lód,czy sztruks - mi nic nie przeszkadza.

Daleka analogia, która mi przychodzi do głowy to Mazury w wrześniu - też jest pusto na jeziorach, wieje fajnie a ceny czarterów niskie - polecam :)

Ja byłem w czerwcu tuż przed sezonem wakacyjnym na urlopie wędkarskim i powiem to samo: pusto,tanio i pogoda też dopisała! :)

Nawet ryby brały! :cool:

PS.

Ja to już jestem chyba totalnie dziwny bo sztruks mi do szczęścia niepotrzebny - a przymarzniętej "tarki" po prostu nie lubię :)

No to żeś oryginał jest ;) ,sztruks lubię,zwłaszcza twardy zmrożony,ale jest czy go nie ma,bez znaczenia.

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????????????????????????????

+20 = kasza ok 10-11 AM

oczywiscie lepsza kasza niz siedzenie w domu

To masz kaszę o 11!

208525_214270068599236_100000487329501_871864_2244313_n.jpg

A tak wyglądał stok o 16!!!

Rano na tym stoku rozgrywane były zawody FIS - mistrzostwa Andory (tu jest dowód: http://www.fis-ski.com/uk/604/1228.html?event_id=29357&cal_suchsector=AL)

Miękkie ok 10 cm, a pod spodem beton :)

206249_214339931925583_100000487329501_872678_1996971_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na stronie zamieściłem galerie ze zdjęciami z Polskich Dni w Andorze.

Jak już pisałem miałem okazję pojeździć w nowym (dla mnie) ośrodku narciarskim Vallnord, gdzie mimo upałów, warunki narciarskie były znakomite.

Poniżej kilka fotek, a wszystkie możecie obejrzeć tutaj:

Ośrodek Vallnord

Andora - Polskie Dni 2011

Przepiękny dojazd do ośrodka

img_0411.jpg

Przygotowanie tras

img_0416.jpg

Dla tych co lubią stromiej

img_0427.jpg

Dla tych co nie lubią stromiej

img_0489.jpg

A tu dowód rzeczowy potwierdzający temperaturę

img_0776.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę tam wyskoczyć w lutym 2011.:)

Czy może wiesz Jacku, jak wyglądają kwestie rentu nart, bo nie chce mi sie targać z Pl. Czy kwoty podobne jak w Alpach?

Ceny są zbliżone, ale jak polecisz z infoski.pl to:

1. w cenę biletu wliczony jest transport nart,

lub

2. na miejscu możesz wypożyczyć najnowsze modele nart Nordica po preferencyjnych cenach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...