Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Parę fotek


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, dla mnie fotka SUPER! od razu mam więcej energi, niestety w tym sezonie nawet nie powącham tyczek bo w wtorek przeciążyłem na Soszowie kolano i muszę ten sezon ostrożnie potraktować. Czekam na kolejne fotki z treningów i życzę wygranych..

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zacząłem jazdę sportową, więc to był pierwszy sezon na tyczkach :D

az trudno uwierzyć że to pierwszy sezon na tyczkach :) biodro nizej niz kolano na SL to jest to! bardzo nisko i agresywnie. instruktorska technika+sportowe szkolenie=efekty naprawdę super.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź w któryś weekend na podhale, to się pościgamy :cool:

Niestety nie dla mnie. Turlam się w Karkonoszach.

Ostatnia fotka robi wrazenie.

Długą polane zajezdzałem w latach 90 -tych. Nie zapomnę treningu naszych snowboadzistów (kadrowiczow). Wtedy podjąłem decyzję nauczenia się tej jazdy.

To był zwrot w moim narciarskim szkoleniu się. Po desce do karwingu to był tylko spacerek.

Czy znajdzie się ktos , który odkrył w desce sposób na narty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
gratuluje pudła - na pewno musi cieszć. no i brawa dla fotografa bo zdjęcia robią wrażenie:)

Cieszy bardzo, bo po pierwsze przyjechała pełna obsada zawodników trenujących u Bartka, po drugie do klasyfikacji liczyły się 2 przejazdy giganta i 2 przejazdy specjalnego, bez marginesu na błąd (wszystkie przejazdy były ważne), więc zawody były w miarę wymierne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III Mistrzostwa Ptak-skiteam i pudło w generalce - kolejny pucharek do kolekcji :cool:

Bardzo ladny skręt w gigancie, myslę ,ze jedziesz bardzo dobrym torem. Jestes w fazie przyspieszenia, dobrze zrownowazony przód- tył .

W tym momencie jesteś "na pietach" . Czy dalej sie odchylileś?

Piękny uklad krawedzi.

SLALOM . Cos ciasno sie zrobiło :) Trochę nie trafiles na linię. To wejscie jest z dryfu, czy z wirazu ciętego. Sniegopusz wskazuje , ze dryfowałes i straciłes równowagę na dolnej.

Robisz korektę (górną nartą, ucieka dolna ,ręka lewa za bardzo z tyłu)), w następnej odrobiles opóznienie? Ciekaw jestem jak sam to odczuleś.

Gratuluję ! Wg mnie robisz postępy ( w oparciu o kolejne zdjęcia).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny skręt w gigancie, myslę ,ze jedziesz bardzo dobrym torem. Jestes w fazie przyspieszenia, dobrze zrownowazony przód- tył .

W tym momencie jesteś "na pietach" . Czy dalej sie odchylileś?

Piękny uklad krawedzi.

Dzięki. Gigant jest moją słabą stronę, w miarę rozwoju odczuwam coraz bardziej, że jestem slalomistą, szkoda tylko, że w Polsce jest tak niewiele możliwości treningu slalomu, nie mówiąc o jakichkolwiek zawodach amatorskich. Czy się odchyliłem, nie pamiętam :D

SLALOM . Cos ciasno sie zrobiło :) Trochę nie trafiles na linię. To wejscie jest z dryfu, czy z wirazu ciętego. Sniegopusz wskazuje , ze dryfowałes i straciłes równowagę na dolnej.

Robisz korektę (górną nartą, ucieka dolna ,ręka lewa za bardzo z tyłu)), w następnej odrobiles opóznienie? Ciekaw jestem jak sam to odczuleś.

Gratuluję ! Wg mnie robisz postępy ( w oparciu o kolejne zdjęcia).

Tak było dosyć ciasno, slalom był wykręcony. Wejście jest cięte, w dosyć*głębokich koleinach, jechałem na samym końcu już po kilkudziesięciu zawodnikach. Na obecnym etapie skupiam się, aby maksymalnie dużo ryzykować i przyśpieszać w każdym slalomowym łuku, czasami nie nadążam za nartami, jak robi się naprawdę szybko. No ale motoryka w wieku ok 40 lat już też nie taka jak kiedyś :) A duża prędkość na slalomie to niesamowita frajda, gigant pod tym względem jest dla mnie nudny, no chyba, że na lodowej ścianie jak w Szczawnicy :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...