Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Omijajcie szerokim łukiem ..., cd.


hupon

Rekomendowane odpowiedzi

A mamusia (forumowicze z większą ilością wpisów) mówiła: omijaj Szczyrk szerokim łukiem - tym razem na poważnie.Dziś (Nowy Rok) zachciało mi się pojeździć na stokach GATu, przed 10-tą wjechałem na parking pod Golgotą i się zdziwiłem - parkingowy nie podszedł i nie chciał od razu pieniędzy, poczekał aż się przebiorę, zamknę samochód i dopiero wtedy włożył paragon za wycieraczkę - patrzę, a tam liczba dwucyfrowa - 10 zł.Ze złości miałem ochotę pojechać do Cienkowa, ale nie chciało mi się znowu przebierać butów.Wykonałem proste działanie matematyczne: podwyżka ceny wynosi 25% :mad:, poprzednia cena - 8 zł, to jest chyba rekord Polski.Do tego jeszcze Golgota nieczynna do 12-tej (awaria), potworny wiatr powyżej Suchego (na Małym Skrzycznem "urywało" głowy) i warunki takie sobie - duże pola lodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj trza słuchać mamusi :D Masz nauczkę na przyszłość niewdzięczniku :P

A tak na poważnie, to nie wiem czego się spodziewałeś. Dobrze że ja pojadę na SzCyrkowski GAT dopiero kiedy większość stoków będą obsługiwały szybkie 8os kanapy :D Czyli nigdy :)

To już jest nas dwóch.

A w ciemno zaryzykuję,że trzech. :D

SB czy się mylę. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja pojadę na SzCyrkowski GAT dopiero kiedy większość stoków będą obsługiwały szybkie 8os kanapy :D Czyli nigdy :)
To już jest nas dwóch.

A w ciemno zaryzykuję,że trzech. :D

SB czy się mylę. :rolleyes:

Nie no bez przesady, 8 os kanapy to jest już prestiż nawet na warunki alpejskie, taka jak powstanie to jest chlubą i się chwalą nią np: "pierwsza 8 os bana w Styrii, Karyntii..."

Więc ja taki wybredny nie będę i jak tylko powstaną choćby 4 os wyprzęgane kanapy w masywie Skrzyczego to ja tam będę i nawet dychę za parking dam....

Ale na razie najbardziej pewne to jest ta dycha za parking, a to trochę za mało żebym zaszczycił swoją skromną osobą takowy kurort:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk w "Szkle kontaktowym" w TVN24

Przed chwilą w "Szkle kontaktowym" zbulwersowana kobieta wyżaliła się jak to dzisiaj zawiodła się na Szczyrku. Poinformowała, że Beskidek zamknięty, Czyrna zamknięta, że ogólnie totalne dziadostwo. Twierdziła, że jeździ tam bo jakoś tak na Szczyrku wychowała się narciarsko.

Bardzo dobrze to zabrzmiało jako antyreklama. Więcej takich głosów na ogólnopolskiej antenie to może przyspieszy to upadek GAT-u.

Wydaje się, że tylko całkowity upadek istniejących ośrodków (GAT, COS) może cokolwiek zmienić, tak aby na gruzach powstał zupełnie nowy ośrodek narciarski.

Szczyrk umiera, umiera ale jakoś zdechnąć nie może. Chyba nie dożyjemy tej radosnej chwili.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w "Szkle kontaktowym" zbulwersowana kobieta wyżaliła się jak to dzisiaj zawiodła się na Szczyrku. Poinformowała, że Beskidek zamknięty, Czyrna zamknięta, że ogólnie totalne dziadostwo. Twierdziła, że jeździ tam bo jakoś tak na Szczyrku wychowała się narciarsko.

Bardzo dobrze to zabrzmiało jako antyreklama. Więcej takich głosów na ogólnopolskiej antenie to może przyspieszy to upadek GAT-u.

Wydaje się, że tylko całkowity upadek istniejących ośrodków (GAT, COS) może cokolwiek zmienić, tak aby na gruzach powstał zupełnie nowy ośrodek narciarski.

Szczyrk umiera, umiera ale jakoś zdechnąć nie może. Chyba nie dożyjemy tej radosnej chwili.

Myślę że bardziej pomogą wiślańskie inwestycje w krzesełka, bo ludzie zobaczą różnice, za te same pieniądze. A nawet taniej jak w Istebnej. Kiedyś myślałem nad tym żeby wpaść do Gliwic na Jasną (siedziba gat) ale przecież prezesik pewnie nie wie gdzie szczyrk i korbielów leży. Pewnie nawet nie wie gdzie pracuje tylko kasę na konto zgarnia.

Jak chcecie nie wk...ć się na GAT to jest tyle innych stoków:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...