Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Korbielów o co chodzi?


Bigbobo

Rekomendowane odpowiedzi

Pilsko

to co pisza koledzy to prawda .Pilsko jest piekne ale jka nasypie ze 2 metry śniegu. Radze spać u dołu w JONTKU .tam przynajmiej maja saunę.. Schronisko ma być z drewna z klimatem a nie beton itp ..... czekam na Wasza opinie po nartach ..... jak ktos sie wyrwie po raz pierwszy z miasta to super ale starzy narciarze mogą narzekać ... proszę o opinie andrzejski@neostrada.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko,że nocując na dole,w razie braku odpowiednich opadów,wygodniej będzie dotrzeć do tego,co działa.Do tego,jak Wam Pilsko się znudzi,możecie wyskoczyć parę kilometrów za granicę na Sihelne na Słowację - jedna trasa,obsługiwana przez dwa podwójne orczyki,za to zazwyczaj dobrze przygotowana i szeroka,nadająca się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych. :)

Oczywiście możecie też ruszyć w drugą stronę;do SzCyrku,Wisły czy Międzybrodzia Bialskiego. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko jest piekne ale jka nasypie ze 2 metry śniegu.

masz na mysli swieży puch ? czy juz taki ubity ;)

Radze spać u dołu w JONTKU .tam przynajmiej maja saunę.. Schronisko ma być z drewna z klimatem a nie beton itp .....

ja nie polecam Jontka, moze ma saune, moze ma nawet basen....ale to troche przedpotopowe miejsce, moze domki z drewna, ale tam zimno :( niestety.

Poleciłam to znajomym z Białegostoku, nie byli zadowoleni, było mi głupio, więc nie polecę wiecej..:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo! :)

Mój przyszły Szwagier jest profesjonalnym fotografem,więc parę wskazówek dał,a resztę to już tylko pomysł... :cool:;)

Na prawde dobre oko. Zdjęcia dobrze wykadrowane. Ciekawe ujecia.

W erze cyfrówek, jest duzo mozliwości, ja tradycjionalistka - Nikon analogowy. Trzeba sie napracowac by dobre zdjęcie zrobic, powtórek nie ma:) niestety. Życzę wielu dobrych ujęć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Korbielowie lubię hotel Fero Lux. Mają tam Ski Bar od niedawna, poza tym stadninę koni, Spa. Starają się zapewniać gościom wiele atrakcji poza narciarskich.

Tak popieram. To dobre miejsce. Ceny też są przystępne.

Czysto, schludnie, sauna, dobre jedzenie, lokal pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popieram. To dobre miejsce. Ceny też są przystępne.

Czysto, schludnie, sauna, dobre jedzenie, lokal pierwsza klasa.

Popieram. Zwykle dobre śniadania. Nie wiem jak teraz ale jeszcze rok temu były w cenie pokoju. Jeden minusik :) dla lubiących kompletną ciszę w nocy ot niestety: ściany przrenoszą wszystko. Polecam earplugsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde dobre oko. Zdjęcia dobrze wykadrowane. Ciekawe ujecia.

:o:o:o No teraz to się zarumieniłem...

Ale fajnie poczytać niezależną recenzję,bo Szwagier to zawsze posłodzi. ;)

W erze cyfrówek, jest duzo mozliwości, ja tradycjionalistka - Nikon analogowy. Trzeba sie napracowac by dobre zdjęcie zrobic, powtórek nie ma:) niestety. Życzę wielu dobrych ujęć:)

Ja się kiedyś bawiłem Zenitem,do dziś dobrze go wspominam.

Trza się było napracować,żeby fotka wyszła.No ale cyfrówka wygodniejsza,no i daje się schować w kieszenie... oczywiście nie mówię o lustrzance... :rolleyes:

No i znowu off-topa walnąłem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o:o:o No teraz to się zarumieniłem...

Ale fajnie poczytać niezależną recenzję,bo Szwagier to zawsze posłodzi. ;)

Nie trzeba sie rumienić;)

To forum, o narciarstwie, moze o fotografowaniu, napisze kiedys więcej :)

Przecież narty i stoki zima to dobre obiekty

:Ja się kiedyś bawiłem Zenitem,do dziś dobrze go wspominam.Trza się było napracować,żeby fotka wyszła.No ale cyfrówka wygodniejsza,no i daje się schować w kieszenie... oczywiście nie mówię o lustrzance... :rolleyes:

No i znowu off-topa walnąłem... :D

eeee nic strasznego :) przecież są sytuacje, kiedy człowiek chce uwiecznić chwilę, nie da rady wyciagnąć wielkiego analoga, nastawić i chwile uwiecznić ;) mała cyfrówkę a i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba sie rumienić;)

To forum, o narciarstwie, moze o fotografowaniu, napisze kiedys więcej :)

Przecież narty i stoki zima to dobre obiekty

to ja poproszę o jakiś osobny obszerny post na temat.... sama chętnie poczytam bo robię amatorsko trochę zdjęć... a jak to mówi moja babcia " co w życiu zobaczysz i czego się nauczysz - to Twoje " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba sie rumienić;)

To forum, o narciarstwie, moze o fotografowaniu, napisze kiedys więcej :)

Przecież narty i stoki zima to dobre obiekty

eeee nic strasznego :) przecież są sytuacje, kiedy człowiek chce uwiecznić chwilę, nie da rady wyciagnąć wielkiego analoga, nastawić i chwile uwiecznić ;) mała cyfrówkę a i owszem.

Zgadzam się,a jak warunki pogodowe dopiszą,to jest co robić... ;)

A mała cyfrówka to jedyne rozwiązanie na nartach.

-----------------------------------------------------------------------------------

Wracając do tematu,to nie widzę szans,żeby do 17-go dowaliło śniega na Pilsku. :( Wątpię,żeby na Miziowej dało się pojeździć.

A w najlepszym przypadku warunki będą takie:

attachment.php?attachmentid=397&d=1234120334

attachment.php?attachmentid=396&d=1234120236

attachment.php?attachmentid=398&d=1234130752

attachment.php?attachmentid=400&d=1234130927

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym że z miziowej trzeba jakoś dostać sie na dół, a to nie jest dobrze rozwiązane jak nie masz nart na nogach.A droga daleka:)

Jeszcze gorzej,jak Cię zapewniają,że są warunki,a w połowie drogi kończy się śnieg... :eek: Były niezłe kombinacje - trochę z buta,trochę pod orczykiem,trochę ześlizgiwania po resztce śniegu,aż w końcu dotarliśmy do połowy Buczynki i wreszcie dało się jechać. :)

Niby wk... ale niezła przygoda! ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie po to tam w końcu jedziemy.Jak sie nie poprawią to mnie nie zobaczą:)i tyle śmy sie widzieli:)

I mnie. :D Chyba szybko nie doczekamy poprawy;chcą budować krzesło na Miziową,ale bez naśnieżania tego nie zrobią.Nie zrobią bo eko-hajso-lodzy im nie pozwolą,na pewno nie za darmo... :mad:

Już czekają,ażeby GAT sypnął,jak księdzu po kolędzie... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie takie jak na Szczawiny z demobilu,tu jestem z ekologami STOP takim inwestycją:)Gdzie indziej daja rade z inwestycjami i wszystko jakoś jest ok.Zrobic i potem sie martwić aże jest wiecej luda za inwestycjami to sprawa ucichnie.Chyba że dalej jest to GAT albo COSik tamś i wszystko w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie takie jak na Szczawiny z demobilu,tu jestem z ekologami STOP takim inwestycją:)Gdzie indziej daja rade z inwestycjami i wszystko jakoś jest ok.Zrobic i potem sie martwić aże jest wiecej luda za inwestycjami to sprawa ucichnie.Chyba że dalej jest to GAT albo COSik tamś i wszystko w d....

Wiesz,nie wiem co oni mają na myśli "nowy wyciąg krzesełkowy"... ;):P

Ale zgadzam się,niech zainwestują w coś nowoczesnego,a narciarze sami przybędą. :rolleyes: Prawda jest taka,że wystarczy jedna taka inwestycja,a frekwencja wzrośnie o 50%! :eek: I znów lipton... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycje inwestycjami, a wzbudzic zaufanie do narciarzy po tylu latach,to nie takie proste.Pamietam jak 15 lat temu jeździło sie do SzCyrku,Korbielowa bo nie było lepszych ośroków na Podhalu nie licząc Kasprowgo.A teraz jak sie wszystko zmieniło ,na Podhalu tyle nowych ośrodow.Kotelnic obiecuje na nastepny sezon 6-cio osobową kolej wyprzęganą,Jurgów też czymś "straszy".Litwinka ruszyła,nie wspomnę o wielu innych -RusinSki bo często na forum,Witów.A tam NIC i NIC sie nie zapowiada.Szkoda Mi rejonu z dawnych lat ale taka smutna rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycje inwestycjami, a wzbudzic zaufanie do narciarzy po tylu latach,to nie takie proste.Pamietam jak 15 lat temu jeździło sie do SzCyrku,Korbielowa bo nie było lepszych ośroków na Podhalu nie licząc Kasprowgo.A teraz jak sie wszystko zmieniło ,na Podhalu tyle nowych ośrodow.Kotelnic obiecuje na nastepny sezon 6-cio osobową kolej wyprzęganą,Jurgów też czymś "straszy".Litwinka ruszyła,nie wspomnę o wielu innych -RusinSki bo często na forum,Witów.A tam NIC i NIC sie nie zapowiada.Szkoda Mi rejonu z dawnych lat ale taka smutna rzeczywistość.

Lata świetności dawno przeminęły,ale tam jakby nikt sobie z tego nic nie robił. :confused: Jakby myśleli:"i tak przyjadą"... Najpierw rodacy olali SzCyrk,teraz okazuję się,że nawet sąsiedzi zza wschodniej granicy,ale cieszą puszki,bo teraz był nalot "niepoprawnych optymistów". :P

Szczyrk,według mnie,ma wyjątkowe warunki do uprawiania narciarstwa w skali naszego kraju,ale też wyjątkowo niezaradnych gospodarzy! :mad: Tak nie wiele trzeba,żeby to było nasze "Sankt Moritz",ale po co?Dziś znów parking był pełny,więc czym się przejmować?"Franek,skocz po flaszkę"- zdaje się mówić parkingowy do kumpla... :eek: Życie,życie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...