Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

testy gigantek


galdon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Twojej Sławek ingerencji w tym wątku. Gadamy tutaj o testach gigantek, na stronie "testujemy narty" są te testy - aktualne i OK. Tym bardziej, że u nas nie ma aktualnych testów.

To jest właśnie przykład, gdzie użytkownik Bode, Boogie podali źródło wiedzy w temacie, a nie uprawiali reklamę. Nie powinniśmy tego usuwać. Takie moje zdanie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz tu jakieś gigantki ? bo ja nie wiem po co to forum? handlujecie czymś o co chodzi?

Masz tam testy z kilku lat nie wtajemniczałem się ile jest tam w sumie tych gigantek, ale jakieś tam są.

Ja też nie wiem, a czy handlujemy?

Różnie użytkownicy na życie zarabiają, jedni handluj, inni leczą, jeszcze inni produkują, to nie ważne jest...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak jeszcze nie było wyników testów z WST a wcześniej były z testujemynarty.pl to rozumiem usuniecię.. ale teraz gdy wszystko jest jasne? wiem wiem reklamy serwisów itd, to chyba niedługo będzie trzeba usuwac linki z allegro bo to przecież ta sama firma co cokupic? domyślam sie Bugi że dałeś link do NASZYCH testów nart, bo to była akurat nasz robota co jest na tej stronie..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko WST sie liczy nic innego ciężka praca innych nie jest ważna a szkoda bo troche potu wylaliśmy i pare dlugich dni spędziliśmy na ocenie i opisach naszych odczuć co do konkretnych nart, ja juz nie będe zadnych linków podawał lepiej i tyle :) chciałem tylko z dobrych chęci koledze pomóc trudno wyszło jak wyszło.......czyli jak "prawie" zawsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko WST sie liczy nic innego ciężka praca innych nie jest ważna a szkoda bo troche potu wylaliśmy i pare dlugich dni spędziliśmy na ocenie i opisach naszych odczuć co do konkretnych nart, ja juz nie będe zadnych linków podawał lepiej i tyle :) chciałem tylko z dobrych chęci koledze pomóc trudno wyszło jak wyszło.......czyli jak "prawie" zawsze.

no bo tam będzie logo serwisu który nam organizował wyjazd no:P a że przedewszystkim podałeś tą stronę bo ktoś chciałby zobaczyć porównanie nart gigantowych i tylko nart to już nie ważne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem otwiera się wątek, „Co zrobić żeby forowicze się bardziej udzielali" hehe dobre

Jednym się wycina linki a co lepsze nawet moderatorzy się różnią w ocenach tego samego a powinni mieć to samo zdanie lub przedyskutować je na priw, jeszcze inni dostają zjebke, że w ogóle się odezwali a nic nie wiedzą zamiast wytłumaczyć co jest nie tak itd.

Tylko tak dalej a statystki będą tylko na papierze a forum stanie się bezwartościowe pomimo ogromu użytkowników

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko WST sie liczy nic innego ciężka praca innych nie jest ważna a szkoda bo troche potu wylaliśmy i pare dlugich dni spędziliśmy na ocenie i opisach naszych odczuć co do konkretnych nart, ja juz nie będe zadnych linków podawał lepiej i tyle :) chciałem tylko z dobrych chęci koledze pomóc trudno wyszło jak wyszło.......czyli jak "prawie" zawsze.

no bo tam będzie logo serwisu który nam organizował wyjazd no:P a że przedewszystkim podałeś tą stronę bo ktoś chciałby zobaczyć porównanie nart gigantowych i tylko nart to już nie ważne:)

Liczy się przede wszystkim obiektywność testu, jak na razie wydaje mi się, podkreślam wydaje mi się że to właśnie WST cechuje się bezstronnością i obiektywizmem testerów.

Inaczej ma się sprawa z testem http://testujemynarty.pl/. Biorący w nim udział Boogie mówi na jednym z spotkań że są spore naciski ze strony organizatorów na testerów, podkreślał że szczególnie ze strony jednego z głównych organizatorów. Bartek na spotkaniu stwierdzał kilkakrotnie że to z tymi testami to nie jest tak do końca... odniósł się do mojej wypowiedzi na forum, że jest w tym dużo racji.

A mnie właśnie ta interwencja moderatora skłoniła do poszukania "zakazanych" testów ;)

Proszę, już nie musisz, masz powyżej, tylko wiedz jak do tych testów podchodzić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie Sławku się wydaje ze nie powinno się prywatnych rozmów wyciągać na forum i opisywać co mówiłem bo to jest zwykle chamstwo to po 1. po 2 nawet nie przytoczyłeś kontekstu w jakim to powiedzialem tylko teraz "wkleiłeś" fragment rozmowy wyrwany całkowicie z jakiej kolwiek sytuacji która pozwoliła by zrozumieć wszsytkim o co chodzi:] doskonale wiesz albo i nie ze mobbingu tam nie było

po 3 nie ściemniajmy że WST jest najlepszy i wogole nie wiadomo co ludzie którzy jeżdzą x czasu na nartach doskonale wiedzą chociaż by po zarysach nart co to za narta ew się domyślają.

jedym słowem paranoja zaskoczyles mnie tym wyciąganiem naszej prywatnej rozmowy na swiatlo dziennie.

w dupie mam takie pisanie na forach gdzie ktos później wyciąga twoje oceny na światło dzienne to była rozmowa między nami ale ty musisz wyciągać takie coś by tylko udowodnić swoją rację.cześć

a prawda jest taka allegro nie zapłąciło za reklamę na skionline dla tego niemozna wklejać linku do testów na forum.

Edytowane przez Boogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dupie mam takie pisanie na forach gdzie ktos później wyciąga twoje oceny na światło dzienne by tylko udowodnić swoją rację.cześć

Boogie, to nie wyciągając naszej rozmowy na PM przypomnij sobie o co Cię uprzejmie prosiłem dnia 29-10-2010!

Więc proszę nie czepiaj się SB, bo to Ty zachowałeś się nie fair w stosunku do mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak JC napisaleś by nie podawać i nie robić reklamy wszystko jest zrozumiałe wtedy chcialem zalozyc osobny temat. tylko pytanie jest jedno zasadnicze jezeli istnieją testy (które wg niektóych są nieobiektywne ja sam mowilem ze różnie z nimi bywa lecz nie mówilem nic takiego wprost ze na kazdego jest nacisk itd bo to bzdura koledzy mogą potwierdzć) w których jest opis paru gigantek to czy nie mozna się unieśc i stanć ponad podziałami dla dobra wszystkich? czy należy propagować tylko swoje cele we wszystkim? nie popadajmy w krańcowość bo to nie jest dobra droga by się rozwijać oraz by tworzyć przyjazną atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...