Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Internet w Austrii


zz10

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację jak radzicie sobie z internetem w przypadku, gdy właściciel apartamentu nie oferuje dostępu a w pobliżu brak hotspota.

Mile widziane szczegóły (karta, sieć, itp.).

jedno jest pewne jak nie chcesz mieć nie miłej niespodzianki nie korzystaj w romingu z internetu GSM swojej sieci

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację jak radzicie sobie z internetem w przypadku, gdy właściciel apartamentu nie oferuje dostępu a w pobliżu brak hotspota.

Mile widziane szczegóły (karta, sieć, itp.).

Ja po prostu jestem nieuzależniony i na takim wyjeździe utwierdzam się w tym przekonaniu;)

Ale wiem gdzie można dopaść kompa z netem w Schladming, Turracherhohe, Grosarl, Bad Hofgastein.....:P:p:p ale podkreślam, nie jestem uzależniony:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele wróciłem z Ponte di Legno. WI-Fi w hotelu 30 min - 1 EUR bardzo wolny max. 100 - 00 kb. Jest jakiś Hotspot ale niechciało mi się biegać kompem. W zeszłym roku we Francji chyba 3 EUR/godz. predkośc większa. Bezpłatne lub tanie Wi-Fi szcególnie w Austrii to teraz wyróznik dobrych hoteli i pensjonatów . W grudniu w Ischgl całodniowy dostęp Wi-Fi o szybkości 2 GB o ile pamnietam 4 lub 6 EUR.

Przestrzegam przed korzystaniem z przesyłu danych w roamingu. W zeszłym roku kolega połaczył sie z internetem, zaczął odbierać pocztę i poszedł na sniadanie. Dostał kilkadziesiat duzych zdjeć. W godzinkę nastukał ok. 1300 zł. Od razu z Plusa do niego zadzwonili co sie dzieje

Pozdr

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed korzystaniem z przesyłu danych w roamingu. W zeszłym roku kolega połaczył sie z internetem, zaczął odbierać pocztę i poszedł na sniadanie. Dostał kilkadziesiat duzych zdjeć. W godzinkę nastukał ok. 1300 zł. Od razu z Plusa do niego zadzwonili co sie dzieje

Przy 50Euro powinnien Plus przerwac polaczenie.

Wczesniej powinni go poinformowac ze osiagnal 80% limitu, o ile Twoj kolega nie zazyczyl sobie wiekszego limitu. No chyba ze to przed lipcem zeszlego roku. W kazdym razie od lipca jest juz troche lepiej. Przynajmniej jedna regulacja sie EU udala

From 1 July 2010, travellers' data-roaming limit is automatically set at €50 excluding VAT (unless they have chosen another limit - higher or lower).

Operators have to send users a warning when they reach 80% of their data-roaming bill limit. The operator has to cut off the mobile internet connection once the limit has been reached, unless the customer has indicated they want to continue data roaming that particular month. In addition, maximum wholesale prices for data roaming have been reduced from €1 to 80 cents per MegaByte.

http://ec.europa.eu/information_society/activities/roaming/tariffs/index_en.htm#bill_shocks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sobie kupiłem to...problem pojawił się gdy załadowałem karte do telefonu,zapomniałem że mam simlocka:mad: ograniczone możliwości telefonu i po zabawie!

udałem się do Hofera po modem,czytnik tych kart który kosztuje 50e:eek: ale było tylko pudełko na wystawie i towaru nie dostałem więc nie wiem jak to śmiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...