Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Serwisowanie w domu


lakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie jak najlepiej serwisować narty w domu i jakiego najlepiej sprzętu użyć. W następnym sezonie chciał bym otworzyć serwis nart więc chciał bym, jeśli byście mogli po przesyłać mi linki co bym musiał kupić aby taki serwis otworzyć.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

lakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie czepiacie :D kupujesz maszyne i jazda http://allegro.pl/maszyna-do-serwisu-nart-i-snowboardu-montana-i1409600897.html :D

chyba zę chcesz samemu bawić się w handmade :) to skocz do makro znowu jest trochę sprzętu do dłubania ;)

ostrzałka - 150, żelazko 150, imadła 170, pilniki diamentowe po 30 plus samry szczotki i cykliny to w sumie jakies 500-600zł na początek :) trochę taniej niz za maszyne ale za to więcej roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jak najlepiej serwisować narty w domu i jakiego najlepiej sprzętu użyć. W następnym sezonie chciał bym otworzyć serwis nart więc chciał bym, jeśli byście mogli po przesyłać mi linki co bym musiał kupić aby taki serwis otworzyć.

też nie chcę być zbyt uszczypliwy ale jeśli chcesz otwierać serwis narciarski to wg mnie już działasz coś w temacie serwisowania nart i wiesz jakich sprzętów używać.. no a jeśli Ty pytasz co masz kupić to mija się to trochę z celem.. ja osobiście serwisu nie otwierałem ale czasem smaruję znajomym narty na gorąco, slizgów nie robie bo specem nie jestem.. to można powiedzieć że mały serwis mam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jak najlepiej serwisować narty w domu i jakiego najlepiej sprzętu użyć. W następnym sezonie chciał bym otworzyć serwis nart więc chciał bym, jeśli byście mogli po przesyłać mi linki co bym musiał kupić aby taki serwis otworzyć.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

lakub

W domu nie polecam. Raczej przenies sie z tym do garazu, o ile taki posiadasz.

Dosyc duzy balagan jest przy takim serwisowaniu.

Mamie, czy zonie moze sie nie spodobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jak najlepiej serwisować narty w domu i jakiego najlepiej sprzętu użyć. W następnym sezonie chciał bym otworzyć serwis nart więc chciał bym, jeśli byście mogli po przesyłać mi linki co bym musiał kupić aby taki serwis otworzyć.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

lakub

No to pozdrawiam. może poczekaj z tym otwarciem serwisu tak ze 3-4 lata ? pobaw się w domu na nartach swoich, żony czy dziecka a potem bierz się za cudze bo to moze byc dosyc niebezpieczne. Niemniej 1973marcin podał Ci troche konkretów więc się z nimi zapoznaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode, przecież najlepiej nauczyć się na cudzym:cool:.

Idziesz na ten przykład do gościa układać mu kafelki. U pierwszego sknocisz, u drugiego lekko sknocisz, u trzeciego w końcu się nauczysz i może zaczniesz zarabiać. No, w najgorszym przypadku bogatszy o wcześniejsze doświadczenia przynajmniej u siebie w domu sobie dobrze ułożysz.

I tak samo jest z serwisem nart... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

Dziękuję za porady, będę powoli kompletował sprzęt do serwisowania i najpierw się pobawię w amatorkę. Mam 2 pady starych nart w piwnicy więc się pobawię. Jeśli mi będzie wychodziło to za 2 lata zaproszę was do serwisu na terenie 3miasta. Pozdrawiam lakub :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady, będę powoli kompletował sprzęt do serwisowania i najpierw się pobawię w amatorkę. Mam 2 pady starych nart w piwnicy więc się pobawię. Jeśli mi będzie wychodziło to za 2 lata zaproszę was do serwisu na terenie 3miasta. Pozdrawiam lakub :D

wiesz, rok nauki wystarczy zeby zrobic "dobrze narty". żeby zrobić je bardzo dobrze potrzeba wieeeelu lat praktyki, w zasadzie to pewnie ostatnia narta przed śmiercią będzie najlepsza bo człowiek uczy się całe życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś taki moment w niechlubnej historii SzCyrku że każdy kto miał w domu śrubokręt, żelazko i świeczkę próbował świadczyć usługi związane z serwisem nart;)

Nawet wszystkie te rzeczy które koledzy wymieniają powyżej to zdecydowanie za mało żeby świadczyć takie usługi.

Proponuję żebyś udał się do jakiegoś renomowanego serwisu i podpatrzył jak to wygląda, a najlepiej spróbuj postarać się o pracę w takim serwisie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak, na upartego możesz iść na jakiś kurs organizowany przez firmy sprzedające profesjonalny sprzęt do serwisowania nart czy desek. Zapewne to kosztuje i pewnie nie mało ale po takim kursie masz papierek że zostałeś przeszkolony przez fachowców i już jakąś konkretną wiedzę w tym co chcesz robić. Reszta to tylko praktyka.

Pozwodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Iakubie, czy aby nas nie wkręcasz? Ten filmik, teraz serwis nart w domu? Nie chcę się czepiać, ale coś mi tu ...

Niestety nie wkręcam was wyjaśniłem to już w jednym temacie z żelazkiem i nawet dam linka i to co tam mówię to jest tylko i wyłącznie prawda . http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=122279#poststop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...