Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kronplatz tuż, tuż. od 29-01-2011


Rekomendowane odpowiedzi

Pomalutku trzeba zacząć się pakować. Zwłaszcza, że z Jankiem razem będziemy mieli cztery pary nart.

Będę mieszkał w St. Vigil.

Pytanie mam czy w miejscowości tej przy dolnej stacji gondoli są przechowalnie nart?

Pozdrawiam.

"Sąsiedzie" :D bawcie się dobrze, uważaj na synka i koniecznie zdaj relacje po powrocie!!!! Czekam na duuuużo fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole przy dolnej stacji wyciagu Miarra jest bardzo duża wypozyczalnia i tam chyba mają przechowalnie. Sam nie korzystałem bo mieszkałem zaraz przy tej trasie wyżej miasteczka. parking na dole koło kolejki jest płatny ale można podjechać droga wzdłóż tej trasy do 3/4 jej wysokości i tam sobie autko postawić zaraz przy trasie koło knajpy, to jest w miejscu jak asfalt wyraźnie skeręca w lewo i ucieka od trasy. Tam jest darmo i można sobie trzymać w aucie wszelkie dodatkowe graty czy narty na zmianę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po powrocie

Za dużo to ja tego Kronplatz nie zwiedziłem - wiecie czemu. Ale tak po krótce.

Jakby odjąć Piculin można ośrodek objechać cały w jeden dzień. Do linii lasu jak to kolega REX określił telefonując do naszego znajomego "tu nie ma stoków, tu wszystko dookoła jest jednym stokiem" i to jest bardzo trafne określenie. Trasy do okolicznych wiosek po ponad 4 km poezja. Trudność tras: przewaga niebieskich niby czerwone i te czarne też są wg mnie trochę na niby - nawet ta co się na niej glebłem - nr1 zaliczyłbym ją do górnych rejestrów czerwonej z kilkoma ostrzejszymi fragmentami, ale żeby cała czarna to w życiu. Na Piculinie nie byłem więc się nt nie wypowiem. Infrastruktura nowoczesna - może za dużo gondol w stosunku do krzeseł, ale krzesłem nie dałoby się wjechać np z Olang na raz do samej góry a tu gondolą można więc uzasadnione.

Pogoda 7 dni lampy - ja się niestety nie opaliłem. Ciepło bardzo ciepło jak tak tam będzie jeszcze z miesiąc to na dół tylko gondolami a nie na nartach.

Mieszkanie w St Vigilio bardzo dobra miejscówka Appartament Burcia 600 m od gondoli na górę polecam.

Ośrodek polecam każdemu i wytrawnemu i początkującemu jest gdzie pojeździć. Przede wszystkim komunikacyjnie jest to najlepszy ośrodek w jakim byłem. Bo żeby zaliczyć dużo kilometrów na nartach po całym ośrodku nie po jego fragmencie nie potrzeba dużo jeździć wyciągami - tylko jazda dól góra i za każdym razem możesz jechać w dół gdzie indziej a pod górę zawsze trafisz w to samo miejsce.

Jeszcze poza wypadkiem również smutny fakt, że mi się Janek zablokował i szybciej niż by szedł pieszo to na nartach nie pojechał.Ale pod koniec wspólnego tygodnia spędzonego w apartamencie stwierdził, że chciałby się z tatusiem jeszcze uczyć jeździć na nartach - budujące.

To tyle jak co to pytajcie - leżę w szpitalu i pisanie na kolanach nie jest zbyt wygodne.

Pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek się zablokował, a Ty?... jak to na dzień dzisiejszy odczuwasz?

Jesteś wściekły bo wiadomo że sezon zakończony i już rozmyślasz kiedy będzie można ponownie stanąć na nartach, czy raczej masz jak na razie nart serdecznie dosyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek się zablokował, a Ty?... jak to na dzień dzisiejszy odczuwasz?

Jesteś wściekły bo wiadomo że sezon zakończony i już rozmyślasz kiedy będzie można ponownie stanąć na nartach, czy raczej masz jak na razie nart serdecznie dosyć?

Jazda na nartach mi się śni po nocach zwłaszcza ta która się nie odbyła więc jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej nie mam dosyć mojej pasji. Są jeszcze inne bardzo ważne jak nie najważniejsze aspekty, które mają duży wpływ na podejmowane decyzje dotyczące mojej dalszej kariery narciarza amatora pasjonata, ale to zostawię dla siebie.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek::eek::eek:

Wróżka życzyła z pewnością dobrze,ale się nie spełniło.:rolleyes:

Szybkiego powrotu do zdrowia i na stok.

No to zaraz wyjdzie ze nie powinnam życzyć udanych bezkontuzyjnych wyjazdów.... ale coż, chciałam żeczywiście żeby wyjazd był udany... przynajmniej pogoda dopisała!

Trzym się Łokciu! Będzie dobrze!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...