Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narciarski konkurs fotograficzny Newsweeka


Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety polozyłam...na ten konkurs labe.

zabolało mnie to ze link do zdjec niektórch znajduje sie na wielu forach...

z prosba o wsparcie:(

wiec wygrywa ten co poprosi o jak najwieksza ilosc glosów, jest to jednak wyscig:rolleyes:oj jest

Każde masowe głosowanie to jakiś tam, niestety, wyścig:D:)

Ja tam na inne fora nie zaglądam;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety polozyłam...na ten konkurs labe.

zabolało mnie to ze link do zdjec niektórch znajduje sie na wielu forach...

z prosba o wsparcie:(

wiec wygrywa ten co poprosi o jak najwieksza ilosc glosów, jest to jednak wyscig:rolleyes:oj jest

Ewo, jeśli o mnie chodzi to...zadam Ci pytanie ;)

Co w tym złego, że wkleiłem swoje linki na inne fora, z których korzystam? :)

Wśród tych for są: forum giełdowe, forum dogowe, forum leśne, forum i chat dwóch gier z sieci - wszędzie są moi przyjaciele :)

Pewnie, że każda tego typu "zabawa" to wyścig...

...ale nie zapominaj, że jest również nagroda Jury :rolleyes:

Najfajniejsze jest to, cały czas się dziwię - że nie jestem zarejestrowany na Facebooku a mam już 25 "lubię to" :eek:

Strasznie dziękuję Wszystkim, którzy kliknęli na moją amatorską fotkę: http://sudtirol.newsweek.pl/projekt/poludniowy-tyrol-konkurs/625/w-ramionach-przestrzeni,72011,0

Ponieważ Konkurs trwa, to proszę o wsparcie dla wszystkich Skionlinowców biorących w nim udział (aktualna lista poniżej).

Nie ukrywam, że Ufoludy - to moje ulubione zdjęcie i kibicuję tej pracy :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo, jeśli o mnie chodzi to...zadam Ci pytanie ;)

Co w tym złego, że wkleiłem swoje linki na inne fora, z których korzystam? :)

Wśród tych for są: forum giełdowe, forum dogowe, forum leśne, forum i chat dwóch gier z sieci - wszędzie są moi przyjaciele :)

Pewnie, że każda tego typu "zabawa" to wyścig...

...ale nie zapominaj, że jest również nagroda Jury :rolleyes:

Najfajniejsze jest to, cały czas się dziwię - że nie jestem zarejestrowany na Facebooku a mam już 25 "lubię to" :eek:

Strasznie dziękuję Wszystkim, którzy kliknęli na moją amatorską fotkę: http://sudtirol.newsweek.pl/projekt/poludniowy-tyrol-konkurs/625/w-ramionach-przestrzeni,72011,0

Ponieważ Konkurs trwa, to proszę o wsparcie dla wszystkich Skionlinowców biorących w nim udział (aktualna lista poniżej).

Nie ukrywam, że Ufoludy - to moje ulubione zdjęcie i kibicuję tej pracy :) :) :)

:) zauważ napisałam ze zabolało, a nie ze to złe ;)

Mariusz, proszę nie bierz osobiscie..bo to bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zauważ napisałam ze zabolało, a nie ze to złe ;)

Mariusz, proszę nie bierz osobiscie..bo to bezsensu.

Nie biorę :)

W sumie to, byłem zaskoczony odzewem :eek:, również tym, że Psi Przyjaciele, Leśni Ludzie, Gracze Giełdowi, i maniacy Gier (zwłaszcza jednej, w której rankingu przez bardzo długi czas byłem numer 1, teraz jestem numer 2...:D :D :D) zainteresowali się pracami :)

Ewo - Twoja praca w szczególności z chatu Gry X - otrzymała kilka głosów...zarówno Ona jak i sam konkurs wywołał spore zainteresowanie i długą dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę :)

Ewo - Twoja praca w szczególności z chatu Gry X - otrzymała kilka głosów...zarówno Ona jak i sam konkurs wywołał spore zainteresowanie i długą dyskusję :)

chat Gry X...ufff nie zbadane są sciezki netu..niewatpliwie o tym konkursie mozna długo dyskutować..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety polozyłam...na ten konkurs labe.

zabolało mnie to ze link do zdjec niektórch znajduje sie na wielu forach...

z prosba o wsparcie:(

wiec wygrywa ten co poprosi o jak najwieksza ilosc glosów, jest to jednak wyscig:rolleyes:oj jest

Ewa proszę mi tu nie wymiękać, tylko trochę aktywności wykazać samo się nie zrobi takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dla zainteresowanych odpowiedź w sprawie oficjalnych wyników Konkursu:

Witam ponownie Panie Mariuszu,

niestety odrobinę się pospieszyłem - jury wciąż jeszcze nie zdecydowało

które zdjęcie dostanie nagrodę specjalną. Chcemy opublikować wyniki

pełne, dlatego czekamy jeszcze na decyzję jury.

Bardzo proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam serdecznie,

Wojciech Wieman,

Newsweek.pl

Wcześniejsza informacja:

Witam serdecznie,

dzisiaj ogłosimy oficjalną listę zwycięzców.

Pozdrawiam ciepło,

Wojciech Wieman,

Newsweek.pl

W dniu 11-03-20 00:45, marboru pisze:

> Kiedy można spodziewać się oficjalnych wyników?

> Od wtorku minęło trochę czasu.

> Pozdrawiam

> marboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matematyka i liczby

proszę się nie obrażąć ... Jedna osoba mila wczoraj 2012 postów a dziś juz 2059...... ONA chyba nie pracuje zawodowo tylko klika.co ciekawe ta osoba jest zarejstrowana na forum .. luty 2011 roku .. cóż ja mogę tylko pogratulować luzu w zyciu ..i braku inych problemów....

TERAZ pytanie do forumowiczów jak spedzicie wolny czas w okresie bez śniegu... ja rower SILOWNIA siatka oraz grill.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne Wyniki Konkursu

Miło mi poinformować, że są już oficjalne wyniki konkursu.

W głosowaniu internautów zwyciężyli:

1. Ski pass - Mariusz z Radomia za zdjęcie pt. W ramionach przestrzeni

2. Ski pass - Tomasz z Krakowa za zdjęcie pt. Listopadowe południe - Stubai

3. Bluzę - Ewelina z Lubochni za zdjęcie pt. Między chmurami Alta Valtellina - Bormio

4. Bluzę - Maciej z Bielska-Białej za zdjęcie pt. Bajkowy Kasprowy

5. Bluzę - Janina z Ostrowa Wielkopolskiego za zdjęcie pt. Wypadek z uśmiechem na twarzy

6. Czapkę - Agnieszka z Rokietnicy za zdjęcie pt. Ski in Poland - Zieleniec 2011

7. Czapkę - Dawid z Ostrowa Wielkopolskiego za zdjęcie pt. Śnieg sypie ale nie odstrasza szaleć na stoku

8. Chustę - Paula z Nakła nad Notecią za zdjęcie pt. Mała hopka, ale jaki efektowny skok!

9. Chustę - Jakub z Gdańska za zdjęcie pt. Narty w goglach - Civetta

Nagrodę jury (ski pass) otrzymał Marcin z Rokocina za zdjęcie pt. Norwegia

Ze wszystkimi laureatami będziemy się kontaktować drogą elektroniczną, więc sprawdzajcie swoje skrzynki! :)

GRATULUJEMY!

Źródło: Newsweek.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ponieważ pierwsze info o konkursie na forum dałem ja...wypadało również napisać, to ostatnie info z wynikami :)

Zanim nieskromnie pochwalę się, że wygrałem ;)

...to chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój Klik-Głos.

Bez Was ten wynik nie byłby tak dobry :)

Dziękuję

Dziękuję również wszystkim współKonkursowiczom Skionline za miłe towarzystwo w tej plebiscyto-zabawie...no i oczywiście:

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak,też dostałem maila... ;)

Jestem na 4 miejscu,jakaś bluza będzie. :)

Serdecznie dziękuję za każdy jeden głosik! :o

Może utrzymałbym drugą pozycję,ale dwóch goniących naparzało,jak obliczyłem,ok. 30 głosów na minutę! :eek: Sam sprawdziłem i wykombinowałem jak to jest możliwe... :cool::P Szkoda mi było czasu i też nie tak wyobrażałem sobie konkurs.

Tutaj jeszcze chcę podziękować dwóm studentkom z Tychów,które sporo podziałały,żebym miał szansę.

Marboru,gratulację! :)

Gratuluję również wszystkim uczestnikom! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...