Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Apartamenty w pobliżu Jasnej


IsBi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem 2 razy tu:

www.vilagitka.sk

http://vilagitka.spanie.pl/

Mili właściciele, blisko do wyciągów. Co do ceny to próbuj negocjować (po wprowadzeniu Euro Słowakom strasznie spadł ruch turystyczny).

Możesz poszukać też dalej od wyciągów - ceny potrafią znacząco spaść :)

A swoją drogą zazdroszczę i gratuluje - dla mnie to najlepszy słowacki ośrodek narciarski :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się na chopok 14 lutego, szukam jakiegoś niedrogiego apartamentu w pobliżu jasnej, może ktoś z użytkowniku był i może polecic jakis apartament lub pensjonat? Pozdrawiam

Nie wiem co oznacza niedrogo,bo to jak wiadomo pojęcie względne.

Zresztą ja w Demanovej Dolinie byłem raz tylko i to mi wystarczy.:)

Ale to mogę polecić z czystym sumieniem;

http://www.apartmanyradka.sk/index.php?lang=sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Może ktoś ma jeszcze jakieś namiary na apartament w pobliżu Jasnej w styczniu 2013r ?

Z Wrocławia chcesz jechać na Chopok?! Dorzuć parę kilometrów i pojedź w drugą stronę :)

Gdzieś do Górnej Austrii czy Styrii trochę dalej, ale oferta nieporównanie lepsza. Nawet w Dolnej Austrii znajdziesz parę fajnych miejsc.

Wcale niekoniecznie drożej - na pewno lepiej.

Kiedy dokładnie w styczniu?

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wrocławia chcesz jechać na Chopok?! Dorzuć parę kilometrów i pojedź w drugą stronę :)

Gdzieś do Górnej Austrii czy Styrii trochę dalej, ale oferta nieporównanie lepsza. Nawet w Dolnej Austrii znajdziesz parę fajnych miejsc.

Wcale niekoniecznie drożej - na pewno lepiej.

Kiedy dokładnie w styczniu?

Sorki ,nie jestem z Wrocławia a z Rybnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ,nie jestem z Wrocławia a z Rybnika.

Chyba tak miałeś wpisane wcześniej? że Wrocek? :)

Ok, Chopok z Rybnika znacznie bliżej, ja z Kraka jeżdżę/iłem tam na dzień, dwa - w sam raz na to miejsce :)

Cała reszta komentarza bez zmian :)

Nie umiem pomóc co do kwater, bo nigdy nigdzie nie było to żadnym problemem :)

Poszukałem, coś znalazłem - choć akurat tam w pobliżu, w Rużomberku mam kumpla więc mialem ew. gdzie spać w ostatnich latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

chcemy jechać z rodzinką (2+2) w drugiej połowie stycznia. myślimy nad Chopokiem. Pierwszy raz wyjeżdżamy na narty poza granice Polski (od 7 lat co roku jeździliśmy do Wisły), więc nie wiem za bardzo gdzie szukać i gdzie warto jechać? chodzi o długie trasy (również łatwe, bo mamy syna, który dopiero w ubiegłym sezonie nauczył się jeździć). Może coś doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...