Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pisanie na kilku forach narciarskich


kmusial

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli idzie o forum narciarskie to jestem na jednym. Czytam od 1999 roku, a zarejestrowany od 2004. Nie potrzeba mi pitolenia o podobnych rzeczach na innych forach o tej samej tematyce.

Co innego fora dotyczące innej tematyki... jak w moim przypadku F1Ultra, Aztec, TWCenter. :D

Edytowane przez michalb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeśli idzie o forum narciarskie to jestem na jednym. Czytam od 1999 roku, a zarejestrowany od 2004. Nie potrzeba mi pitolenia o podobnych rzeczach na innych forach o tej samej tematyce.

Co innego fora dotyczące innej tematyki... jak w moim przypadku F1Ultra, Aztec, TWCenter. :D

:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie na kilku forach jest niezmiernie trudną sprawą - chodzi tu o czas.

Sam jestem zarejestrowany i pisuję w chwili obecnej na kilku: forum leśnym, dogowym, sporadycznie na giełdowym i jednym z forów gier przeglądarkowych.

Jeśli chodzi o narciarstwo na początku było Skiforum...wielu z Nas to przeszło...-uciekłem, bo był tam, jak dla mnie, zbyt duży tłok...a ja zarówno na nartach jak i na forum zbyt dużego tłoku nie lubię :)

W chwili obecnej zaglądam od czasu do czasu do Marcina Skimaniaka - bardzo fajna inicjatywa forum - bardzo przyjemnie jest obserwować coś nowego, kameralnego, coś co właśnie powstaje, kształtuje się.

Brawo Marcin...również za Twoje zaangażowanie.

A co najbardziej mnie cieszy to to, że wielu Skionlinowców tam się spotyka, a co najważniejsze również tych, którzy z różnych powodów opuściło Skionline...niestety moim zdaniem ze szkodą dla Tutejszego Forum.

Niedawno zaproszono mnie również do innego konkurencyjnego forum :)

Dzięki Pawle, za zaproszenie i bardzo pozytywnego maila na temat mojego pisania na Skionline.

Z pewnością jak znajdę trochę więcej czasu - wpadnę do Was :)

Szczerze mówiąc cieszę się, że powstają nowe Miejsca dla Nas - Narciarzy w sieci.

Tym bardziej, że na każdym konkurencyjnym Rynku musi być Wybór.

Wybór zaczyna być bardzo ważny w chwili gdy coś zaczyna nam się nie podobać...

W chwili obecnej po ilości moich postów mój Wybór, to Skionline...mimo tego, że oprócz masy zalet tego mojego ulubionego miejsca, ze wspaniałymi Ludźmi...ma również JEDNĄ olbrzymią wadę...wadę na tyle istotną, że większość z Was czytających tego posta - wie co mam na myśli.

Cóż nic nie jest idealne...

Pozdrawiam i życzę Każdemu wspaniałych "Szusów" w sieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy namiętnie kopiują posty np. z naszego tematu o nowych inwestycjach i warunkach na inne fora, może nie wszystko kopiują ale przepisują własną interpretację, ale ewidentnie widać skąd taki delikwent "ściągał".:rolleyes: Jak już taki "geniusz" kopiuje to chociaż by źródło podał, no ale tak pewnie do konkurencji, która sama sobie kreuje treść nie wolno linkować...

Nie mam nic do pisania na forach o innej tematyce. Sam piszę na forum.pclab.pl, forumrowerowe.org, na wielu forach mam konta z kilkoma postami oraz aby śledzić różne tematy. Czytuję też alpinforum.com, forum.f1ultra.pl oraz skyscraperscity.com. Nie widzę w tym nic złego:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...