Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty na wypasie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wszystkie nartki sa super. W zeszłą wiosnę trochę takich widziałem.

Gdyby ktoś z forumowiczów wpadł do Chamonix, to można takie i nie tylko takie cuda pooglądać na wystawach sklepów, a i także niektóre osobniki noszą na ramionach i stawiają przed ogródkami w słoneczku (knajpki). Ale chyba tylko noszą, bo nie wyglądają na narciarzy w potocznym tego słowa znaczeniu.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriotyzm, patriotyzmem, ale w Katowicach czegoś takiego w żadnym sklepie nie widziałem. Widocznie śląscy handlarze mają mierne zdanie o zasobności naszych portfeli w tym rejonie, a może kupcy by się znaleźli :D i zabrali do SzCyrku by stanąć z nimi pod Golgotą lub Bienkulą. A może by nawet zjechali na nich z jakiejkolwiek trasy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jak szaleć to z tym

Cena: Narty Lacroix, 215 tys. zł

124886_hp.jpg

Limitowany zestaw narciarski Lacroix to efekt marketingowego mariażu między jednym z najdroższych resortów narciarskich świata – Courchevel oraz Lacroix - producentem sprzętu narciarskiego wysokiej klasy. Zestaw składa się z nart Courchevel Exclusive, pary wiązań Lx Smartracs, kijków z włókien węglowych, skórzanych rękawic, gogli oraz dwóch skórzanych torebek. Opakowany jest w oprawianą skórą skrzynię, zaprojektowaną przez Pinel & Pinel – paryskiego producenta luksusowej galanterii skórzanej. Jedynym miejscem gdzie można zakupić ten sprzęt jest firmowy butik Lacroix w Courchevel. W cenę wliczony jest także całoroczny skipass, z nieograniczonym dostępem do trzech regionów resortu Courchevel.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jak szaleć to z tym

Cena: Narty Lacroix, 215 tys. zł

124886_hp.jpg

Limitowany zestaw narciarski Lacroix to efekt marketingowego mariażu między jednym z najdroższych resortów narciarskich świata – Courchevel oraz Lacroix - producentem sprzętu narciarskiego wysokiej klasy. Zestaw składa się z nart Courchevel Exclusive, pary wiązań Lx Smartracs, kijków z włókien węglowych, skórzanych rękawic, gogli oraz dwóch skórzanych torebek. Opakowany jest w oprawianą skórą skrzynię, zaprojektowaną przez Pinel & Pinel – paryskiego producenta luksusowej galanterii skórzanej. Jedynym miejscem gdzie można zakupić ten sprzęt jest firmowy butik Lacroix w Courchevel. W cenę wliczony jest także całoroczny skipass, z nieograniczonym dostępem do trzech regionów resortu Courchevel.

No to z tym postem mi z Nieba spadłeś. W przyszłym tygodniu tam startuję i już nie mogę się doczekać próżnienia mojej karty. Ciekawe czy mają wiecej, bo żona strasznie sie w tej chwili też na nie napiliła.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku ale dla Ciebie skipass na cały sezon.:D

Zobacze na miejscu co jeszcze do tego dadzą, bo może jakiś szałas bedzie do opanowania. I w tedy jak nic biorę całoroczny. A żonę to te narty zarajcowały, bo też śmiga. Torebki to świat moje młodszej córki, tak że obdzielimy rodzinę całą. Mam tylko jeden problem, jak znajdę ten butik????

Bo Cur.... jest na paru poziomach. Może ktoś wie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze na miejscu co jeszcze do tego dadzą, bo może jakiś szałas bedzie do opanowania. I w tedy jak nic biorę całoroczny. A żonę to te narty zarajcowały, bo też śmiga. Torebki to świat moje młodszej córki, tak że obdzielimy rodzinę całą. Mam tylko jeden problem, jak znajdę ten butik????

Bo Cur.... jest na paru poziomach. Może ktoś wie?

Może zdążysz kupić

cytat z tej strony

Kłopot w tym, że ten pakiecik możesz kupić tylko na miejscu, w butiku firmowym Lacroix w Courchevel. I lepiej się pospiesz - firma wyprodukowała tylko 10 egzemplarzy. Każdy kosztuje 50 tys. euro. Żebyś nie wybrzydzał, firma dorzuci ci też w tej cenie całoroczny ski-pass.

będziesz jednym z 10 na świecie który to ma ;) mój szacun :D

dasz popatrzeć??

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...