Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wymiana sprzętu


bogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na wymianę sprzetu,

1. Płeć - M

2. Wiek - 40

3. Waga - 80

4. Wzrost - 170

5. Na nartach jeżdżę od 15 sezonów, ( ~15 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na 6 wg skali

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Atomic SL

9. Preferuję styl jazdy - długim/krótkim skrętem, sportową, po przygotowanych stokach, rano po sztruksie później muldy i lód

10. Upatrzyłem sobie narty - Fischer Progressor 800, a do tego buty SOMA VIRION 95

Dodam jeszcze, że pod koniec sezonu testowałem Progressory 9+ i były dla mnie za twarde.

I prośba o poradę - jaką dłgość nart mam wybrać i czy może buty z większym flexem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty będą ok, jeśli wygodne i dobrze dopasowane to spokojnie wystarczą i twardszych nie trzeba. Jeśli 9+ były za twarde to dobre będą Progressory 8+ zeszłoroczne, poszukaj sobie takich - powinny być w dobrej cenie, to dobre narty, na pewno godne polecenia, te 800 to niby ich kontynuacja ale jak się mają jedne do drugich to trudno mi powiedzieć bo 800 to jeszcze na oczy nawet nie widziałem ale to chyba nieco inne narty patrząc na ich wymiary. Długośc dla Ciebie to 165cm. Podobną narta do te\akiego Progressora jest Elan Speedwave 12

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Długość progressorów 8+

Witam wszystkich!

1. Płeć - M

2. Wiek - 30

3. Waga - 72

4. Wzrost - 178

5. Na nartach jeżdżę od jak pamietam 20 sezonów, ( 15-20 dni w sezonie)

- ale musze dodac ze ostatnio z przerwami z powodu kontuzji i 4operacji kolana..ale jazdy na nartach nigdy nie odpuszcze :)

6. Moje umiejętności określam na 7 wg skali ( z przed kontuzji )

8. Teraz jeżdżę na nartach/model -

9. Preferuję styl jazdy - długim/krótkim skrętem, sportową, po przygotowanych stokach, na inne warunki jak narazie nie moge sobie pozwolic

10. Upatrzyłem sobie narty - Fischer Progressor 8+

I tu moje jedyne pytanie 170cm czy 165cm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progressor 8 - 170 cm ...nie, nie powinny być krótsze :)

ew.

Fischer Progressor 9 - 175 cm (raczej nie dla ciebie, ale uprzedzam ew. pytanie)

inne allround - 170-175 cm

inne allmountain - 175 -180 cm

slalomka (SL, SC) -165 cm

racecarver (RC) - +/- 175 cm

giganttka (GS) - min. 180 cm

... i jeszcze ;)

SG - 205, DH - 215 cm

SJ (ski jump) ...nie wiem ;):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...