Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Hochgurgl-Obergurgl


Rekomendowane odpowiedzi

Samo Obergurgl-Hochgurgl jest oczywiście masakrycznie drogie pod względem noclegów-przeważają 4* hotele,trochę taniej jest w Soelden,a generalnie im bliżej wjazdu do doliny , tym taniej.Najlepszą opcją jest chyba Langenfeld-nie za daleko od stoków i termy na miejscu.My byliśmy w zeszłym roku w ładnych apartamentach z sauną - http://www.apart-relax.at/en/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię JurkaByd.

Mnie też się ogromnie ten ośrodek spodobał i spędziłam ładnych kilka godzin w poszukiwaniu ekonomicznych kwater w terminie styczniowym i niestety nic takiego nie znalazłam. Znalazłam za to bardzo fajny apartament dla naszej 8-osobowej ekipy w Langenfeld. 4 osobne pokoje, każdy z łazienką, przyzwoite wyposażenie kuchni i dobre opinie od bywalców za jedyne 16 Euro od osoby/dzień, wliczając już opłatę klimatyczną i końcowe sprzątanie. Z tego co widziałam, w Langenfeld było jeszcze trochę dobrych ofert, nie wiem czy na grudzień. Sporo kwater można znaleźć korzystając z wyszukiwarki na www.soelden.com i na www.bergefex.at Ja naszą kwaterę wyszukałam na www.tirol-buchung.de

Mamy zamiar kupić karnet w Solden z jednym dniem w Obergurgl-Hochgurgl. Jeden dzień to trochę mało, ale zawsze coś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obergurgl - Hochgurgl - narciarstwo podprogowe

Wcześniej niż gdzie indziej, bowiem już 17 października, Obergurgl - Hochgurgl będzie świętować rozpoczęcie sezonu. Z tej okazji ośrodek przygotował specjalną, 11-dniową ofertę, obejmującą kilka dni bezpłatnych atrakcji, tańszy skipass i obniżone ceny sprzętu w położonych na terenie kurortu wypożyczalniach.

Więcej o ośrodku Obergurgl - Hochgurgl przeczytacie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej niż gdzie indziej, bowiem już 17 października, Obergurgl - Hochgurgl będzie świętować rozpoczęcie sezonu.

A to dość dziwne pociągnięcie, że postanowili wystartować w poniedziałek, a nie piątek, sobotę, pewnie jakieś względy techniczne zdecydowały o tym, ale i tak to jest w ich historii jakiś precedens że otwierają się w połowie października.

Pamiętam(nie umiem tego znaleźć na forum), było to już ładnych parę lat temu jeszcze byłem tu młody:p i w ogóle byłem młody:D, też był październik i ktoś napisał że w Alpach spadło metr śniegu i ten ktoś(tego nie pamiętam kto to był) zastanawiał się dlaczego nie pootwierają ośrodków skoro tyle śniegu spadło, na to JC odpisał że choćby spadło 2 metry to też nie pootwierają, bo to jeszcze nie czas....

Wiać wszystko ewoluuje, przy czym to jeden z niewielu aspektów który można zakwalifikować jako pozytywną ewolucję:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej niż gdzie indziej, bowiem już 17 października, Obergurgl - Hochgurgl będzie świętować rozpoczęcie sezonu. Z tej okazji ośrodek przygotował specjalną, 11-dniową ofertę, obejmującą kilka dni bezpłatnych atrakcji, tańszy skipass i obniżone ceny sprzętu w położonych na terenie kurortu wypożyczalniach.

Więcej o ośrodku Obergurgl - Hochgurgl przeczytacie tutaj

Z tego,co wiem,to otwierają owszem 17,ale listopada,nie października,a szkoda,bo 28.10 będę musiał w Soelden jeździć,a wolałbym w Gurglach...

http://www.obergurgl.com/

Na razie zielono tam jeszcze niestety.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...