Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2011/2012


Rekomendowane odpowiedzi

Nagrywa się albo nie:stupid:

Dzięki za gratulacje, ale szczyt szczęścia nastąpi dopiero w next sezonie, jak Tina dokopie tej jankeskiej ssss.....y:tongue:

A nawiązując do dzisiejszych transmisji z Schladming jestem pod niesamowitym wrażeniem przygotowania technicznego ekipy telewizyjnej, wszystko perfekt, a powtórki i ujęcia w zwolnionym tempie to coś niesamowitego, prawdziwy majstersztyk:smile:.

Nagrało się włącznie z programem Skipass :biggrin: Łezka w oku rzeczywiście się zakręciła:frown::

Jankeska sss... pięknie dokopała wczoraj dziewczynom - mina Tiny po dotarciu LV na metę mówiła wszystko:biggrin:

A Tina cóż... dokopie Jej albo i nie dokopie jeśli się obudzi dopiero w połowie sezonu:rolleyes::

Dzisiaj SG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię kiedy takie, wypaczone przez pogodę, zawody decydują o PŚ. Ale cóż taki urok tego sportu

no i jeszcze Vonn jechała BIB 22, i już było wtedy miękko co nie przeszkodziło jej dołożyć wszystkim dziewczynom. Zobaczymy dziś co się będzie działo, temp będzie szła na plus w Schladming, i pełne słońce! http://www.yr.no/place/Austria/Upper_Austria/Schladminger_Gletscher/hour_by_hour.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

co nie zmienia faktu, że pomiędzy 2 miejscem a 1 jest przepaść i jak Vonn będzie jeździła konkurencje techniczne tak jak w tym sezonie i wygrywała w gigantach i punktowała w slalomach to tylko jej emerytura dopusci inne zawodniczki do wielkiej kryształowej kulki

dziewczyna wymiata od dawna, a sytuacja z zeszłego sezonu ją tylko podk...wiła, udowodniła, choć nie musiała, że pozostałe laski musza jeszcze wiele popracowac, albo organizatorzy powinni zastanowić się nad wyjątkiem i umozliwieniem jej startów w męskim towarzystwie, na pewno wielu panów byłoby zadowolonych

szacun

To z kim miałby startować Hermann w latach przed kotuzją? :)

Narciarka jest wyborna i porównanie nasuwa się samo ze wzgledu na styl jazdy natomiast jej sprzedawany wizerunek jest dla mnie niestrawny absolutnie.

Jedyna zawodniczką, która może jej zagrozic obecnie wydaje się Tina Maze - jest z pewnością najbardziej uniwersalna ale to jest tez poniekąc jej wada bo nie ma jedej czy dwóch konkurencji w których by zbierała większośc punktów.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To z kim miałby startować Hermann w latach przed kotuzją? :)

Narciarka jest wyborna i porównanie nasuwa się samo ze wzgledu na styl jazdy natomiast jej sprzedawany wizerunek jest dla mnie niestrawny absolutnie.

Jedyna zawodniczką, która może jej zagrozic obecnie wydaje się Tina Maze - jest z pewnością najbardziej uniwersalna ale to jest tez poniekąc jej wada bo nie ma jedej czy dwóch konkurencji w których by zbierała większośc punktów.

Pozdrawiam serdecznie

Eeee tam, ja tam jej wizerunek lubię ;)

Szczerze naprawdę - wypatrzyłem kiedyś dawniej pannę o nazwisku Kildow, która wtedy wbijała się powoli do pierwszej 10. PŚ w zjeździe - no i zrobiła na mnie wrażenie - oczywiście jazdą, no i kobiecością oczywiście też ;):) Od tego czasu jej kibicuję :)

A zagrozić jej może głównie Maria Riesch - co już jej się udawało - o ile skończy wreszcie tę swoją długą "podróż poślubną" :) Dodam, że niestety ona - bo... oczywiście jest znakomitą narciarką, i pewnie fajną osobą - ale jakoś jej nie kibicuję. Umiejętności, kunszt oczywiście ma wielkie - ale ja po prostu nie lubię patrzeć jak jeździ. Może to kwestia sylwetki, wzrostu itd. (?)

Maze - spoko, ale mam wrażenie, że teraz dla niej to sufit możliwości (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, w porównaniu do dnia dzisiejszego, były w miarę równe warunki. Dzisiaj u Panów, wszyscy zawodnicy czołówki tracili pomimo co najmniej poprawnej jazdy i nie mieli szans powalczyć.

co widać po wynikach, Innerhofer, Pinturault, Hirscher! w typowaniu same zera beda na dzisiejszym super-g:) jak widać Ci zawodnicy jechali na początku

http://live.fisski.com/live199.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Eeee tam, ja tam jej wizerunek lubię ;)

Szczerze naprawdę - wypatrzyłem kiedyś dawniej pannę o nazwisku Kildow, która wtedy wbijała się powoli do pierwszej 10. PŚ w zjeździe - no i zrobiła na mnie wrażenie - oczywiście jazdą, no i kobiecością oczywiście też ;):) Od tego czasu jej kibicuję :)

A zagrozić jej może głównie Maria Riesch - co już jej się udawało - o ile skończy wreszcie tę swoją długą "podróż poślubną" :) Dodam, że niestety ona - bo... oczywiście jest znakomitą narciarką, i pewnie fajną osobą - ale jakoś jej nie kibicuję. Umiejętności, kunszt oczywiście ma wielkie - ale ja po prostu nie lubię patrzeć jak jeździ. Może to kwestia sylwetki, wzrostu itd. (?)

Maze - spoko, ale mam wrażenie, że teraz dla niej to sufit możliwości (?).

No to ja z kolei już od dobrych paru lat kibicuje Maze. Musze przyznać, że mnie juz od dwóch sezonów zaskakuje bo też miałem juz dawno wrażenie, że to sufit. W każdym razie rozwija się modelowo. Cały czas zachowuje forme w gigancie (albo nawet nieco polepsza) i do tego idzie do przodu tak w szybkościowych jak i w slolomie. Życzę jej w każdy razie żeby osiągnęła cel.

Co do facetów to rzeczywiście można róznie oceniać te 60 ptk Hirschera. Czy spadło mu z nieba, może troche tak, ale przeciez trzeba było szansę wykorzystac i dobrze pojechac a szczęście sprzyja lepszym podbno. W każdym razie to może mieć decydująće znaczenia w walce o PŚ.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na laoli zrobili fajne podsumowanie (oprócz innych statystyk, jak zwykle u nich na koniec sezonu).

[TABLE]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD]*

Siege

[/TD]

[TD]Hirscher

9

[/TD]

[TD]Vonn

12

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2. Plätze

[/TD]

[TD]2

[/TD]

[TD]3

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]3. Plätze

[/TD]

[TD]3

[/TD]

[TD]2

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]4-10

[/TD]

[TD]3

[/TD]

[TD]10

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]11-30

[/TD]

[TD][/TD]

[TD]4

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Über 30

[/TD]

[TD]1

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Schlechtester Rang

[/TD]

[TD]34.

[/TD]

[TD]24.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Ausfälle

[/TD]

[TD]5

[/TD]

[TD]5

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Starts

[/TD]

[TD]23

[/TD]

[TD]36

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Gesamt

[/TD]

[TD]1355

[/TD]

[TD]1980

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Abfahrt

[/TD]

[TD][/TD]

[TD]690 (1.)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Super G

[/TD]

[TD]60 (27.)

[/TD]

[TD]453 (1.)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]RTL

[/TD]

[TD]705 (1.)

[/TD]

[TD]455 (2.)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Slalom

[/TD]

[TD]560 (3.)

[/TD]

[TD]142 (20.)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Kombi

[/TD]

[TD][/TD]

[TD]180 (1.)

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

różnica jest :)

Tu macie resztę statystyk:

http://www.laola1.at/de/wintersport/ski-alpin/saisonstatistik/gesamtweltcup-analyse-hirscher-vonn/page/20556-303-193-193-.html

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i zmienianie nazwisk :)

Słowaczka Veronika Zuzulova, czwarta zawodniczka alpejskiego Pucharu Świata w konkurencji slalomu, wyjdzie za mąż za swojego francuskiego trenera Romaina Veleza. Ślub zaplanowano na 27 kwietnia w Bratysławie.

- Ceremonia odbędzie się w katedrze św. Marcina. Zaprosiliśmy 160 gości, przede wszystkim narciarzy alpejskich, ale także wielu Francuzów - oświadczyła Zuzulova czeskiej agencji prasowej CTK.

27-letnia narciarka zapowiedziała, że przyjmie nazwisko Velez-Zuzulova i że nadal będzie reprezentować Słowację.

sportowefakty

872a7de30015bf904f672b1b

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...