Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2011/2012


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie nie nerwowo ;)

Jeszcze zostało trochę SG, DH i kombinacji.

Z niecałych 2 konkurencji trochę ciężko wykuć Wielki Kryształ, choć nie jest to niemożliwe :)

Pozdrawiam,

spokojnie doskonale sobie z tego zdaję sprawę, ale popatrz na to troszkę inaczej, Ted startuje też w zjazdach, czyli w supr komb będzie się liczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni sezon to ostatni sezon, Ivica wygrał dzieki bardzo dobrym występom w szybkościowkach, ktore uzupełniły jego koronna konkurencję, Riesch też wygrala dokładając do swojego slalomu bardzo dobre wystepy w gigancie oraz szybkościówkach, myślę że wystepami w szybk. zaskoczyli wszystkich, ale w tym sezonie kostelic może zapomnieć o wielkiej kr.k., Riesch to samo.

poprzedni sezon to były mistrzostwa świata, zupełnie inne przygotowanie zawodników niż zwykły puchar świata

Ztym tedem na kryształową to trochę na wyrost napisałem, byłem pod wrazeniem 1 przejazdu slalomowego, ale zdecydowanie jest blizej niż ivica, tak na serio to myślę , że z techników to Hirsher najreguralniej zdobywa pkt, ale nie istnieje w szybkościowkach, może powalczy z Axelem na koniec sezonu, wg mnie do tejj dwójki może dołączyć się Ted, S.Kombinacje będa decydujące

pozdrawiam

Edytowane przez ziom10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj nasza niedługa panna Vonn w kierunku Kildow troszkę dostała po nosku.

Dwa podbicia górnej, jedno solidne dolnej narcie i sru w dół.

Gdyby nie to byłaby kolejana 100, a tak mała lekcja pokory. Też kształcące i jakaś odmiana w DH.

A wiecie może o co chodzi z tą Jej dietą ? Przejęła się centymetrami w biodrach czy ki cholera ? :eek:

Hirscher brawo za całokształt.

Ale Benek pokazał w drugim przejeździe siebie z najlepszych lat. Wprost przepłynął przez tez deszczowy i zryty GS. Poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Smutno się robi... Maier, Buechel, Walchhofer a teraz Cuche... eh...

eh no kiedyś niestety trzeba zakończyć karierę, ale nadchodzi młodość moi drodzy, na pewno następcy Cuche Maier'a, Buechel, Walchhofer'a choć jak się tak patrzy to żal starej gwardii jednak, a bardzo starej jak "długi" Pirmin Zurbriggennp to już wogóle :) ktoś z obecnych go wogóle pamięta ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja jeszcze młoda jestem:biggrin: ale pierwsze świadome odejście z Pucharu świata które mocno do mnie dotarło to jak odchodził Eberharter.

No i niestety nie będzie SG - odwołany (deszcz)

http://www.fis-ski.com/uk/604/1228.html?cal_suchsector=AL&event_id=30013

Ciekawe co z jutrzejszym DH:rolleyes::

Pogoda pokrzyżowała plany alpejczykom... ale jakby Kitz nie było to już katastrofa:frown::

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja jeszcze młoda jestem:biggrin:

No i niestety nie będzie SG - odwołany (deszcz)

http://www.fis-ski.com/uk/604/1228.html?cal_suchsector=AL&event_id=30013

Ciekawe co z jutrzejszym DH:rolleyes::

Pogoda pokrzyżowała plany alpejczykom... ale jakby Kitz nie było to już katastrofa:frown::

no przecież w to nie wątpię, jak odchodził "długi" Pirmin to też byłem młody :D w zasadzie to szczyl byłem

no słabo by było bez zjazdu w Kitz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwa choć nieżywa...

Hirscher wspomagany przez armie sędziow,zdyskwalifikowany!!! panowie redaktorzy na ORF EINS dostali wytrzeszczu jak Kostelić powiedział m/w ...wyścig jest jeden raz , a wstyd jest na zawsze...

wreszcie wygrał włoch brawo! brawo Mario Matt stary mistrz!brawo Kostelić brawo!!

dzięki kol. Bończa za cenzurę, może faktycznie się zagalopowałem, ale fakt jest faktem!!! gość ma problemy ambicjonalne, albo inne na płaszczyźnie psychiki

Edytowane przez jozpa
Usunięto obraźliwe teksty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirschera można lubić albo nie, tak samo jak Kostelica - nie wnikam.

Ale 2 przejazd Hirschera to było mistrzostwo. Tyle błędów i to TAKICH błędów i taka w sumie mała strata... Austriacy mają zdolnego, troszke narwanego i z adhd zawodnika którego tylko trzeba odpowiednio poprowadzić. Pewnie przyda mu się przytarcie noska tą dyskwalifikacją i oby nabrał troszke pokory... ale jest dobry.

Z Kostelica akurat ja sie nie cieszę ale doceniam że jest dobry.

Natomiast bardzo mnie cieszy zwycięztwo Cucha. Rewelacja, choć szkoda że nie na pełnowymiarowym Streifie.

(tu jest stronka do galerii nie tylko z samych zawodów ale z przygotowania trasy, imprez itp:

http://www.hahnenkamm.com/bildergalerie-2012.html choć na laoli jest zwykle więcej fotek i to ciekawszych :) )

Dla mnie mistrzem DH był Bode i jego ewolucje z nartą przy 120 km/h

[video=youtube;2koFg5N2BWs]http://www.youtube.com/watch?v=2koFg5N2BWs

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...