Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie najszybszych 2011/12


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w ostatniej chwili jeśli jest zmieniane to nie powinno być punktowane. Nie wiem o co biega ale w piątek chyba nie było opcji typowania slalomu na sobotę. Pamiętam był tylko gigant. Ktoś może wytłumaczy? Bo chyba trzeba spać przed kompem żeby być na bieżąco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd dla Eurosportu za slalom KO w Moskwie po pierwsze za spóźnienie, po drugie za komentarz pana W. Domańskiego komentującego te zawody, który nie rozumiał zasady, że bramka w drugich przejazdach otwiera się z opóźnieniem dla zawodnika , który przegrał 1 przejazd, wynikającym z różnicy czasu. Pan Domański uparcie komentował o spóźnionych startach poszczególnych zawodników i zawodniczek i starał się porónywać różnice czasu jakby startowali w drugim przejeździe jednocześnie.

Ogólnie należy zauważyć porażkę reprezentantów Austrii i dość duże niespodzianki co do zwycięzców, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tak nie irytowałem przed telewizorem jak dziś oglądając mocno mizerny mecz Hantuchowej z Herzog, wiedząc że w Moskwie juz trwają zawody. Ale nagroda całkiem miła, pierwszy w tym sezonie maxik u panów:)

Komentatorzy niestety nie potrafią pojąć tej zasady od początku kiedy rozpoczęły się zawody w tej formule, generalnie poziom wiedzy Panów na temat zawodów i zawodników jest nienajwyzszy, więc lepiej włączyć sobie komentarz angielski.

Jeden z kwiatków w tym roku to komentarz superkombinacji, przejazd slalomowy Bostjana Kline, aktualnego mistrza świata juniorów w zjeździe i super-g, "słoweniec to musi być dobry slalomista, bo zjazdów nie potrafia tam jeździć..."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry przepraszam za słownictwo, ale to jedyny sposób chyba żeby Admin zwrócił uwagę na ten wątek,

do chu.a czy można podliczyć je..ną punktację generalną??? nie mówię tylko o ostatnim weekendzie, ale zaległych gdzieś tam wcześniej

pozdro i gratulacje

ziom

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry przepraszam za słownictwo, ale to jedyny sposób chyba żeby Admin zwrócił uwagę na ten wątek,

do chu.a czy można podliczyć je..ną punktację generalną??? nie mówię tylko o ostatnim weekendzie, ale zaległych gdzieś tam wcześniej

pozdro i gratulacje

ziom

:happy:

dobre,dobre

ale się uśmiałem

hahahahaha......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, zwracam się z uprzejmą prośbą o aktualizację kelendarza na norwegię, u facetów będzie najpierw super dżi, zjazd i znowu super g. u kobiet w Ofter - coś tam najpierw dwa giganty, później slalom. Niewatpliwie ułatwi to zadanie typującym. Nie śmiem prosic o podliczenie klasyfikacji generalnej, która także ułatwiłaby rozeznanie zainteresowanym użytkownikom. pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Twoje prośby pozostaną bez odzewu, typer to świetna zabawa i można dołożyć sobie nieco emocji do oglądania zawodów w TV, ale trudno tą rywalizację traktować jakoś poważnie i chyba nie taki jest tego cel.

W trakcie sezonu wielokrotnie zdarzało się, że zawodów albo nie można było obstawiać, albo były błędy, ale... profesjonalnie to jest u bukmachera, tylko tam trzeba zainwestować pieniążki z małą szansą na wygraną, a tutaj nie dość że wkładu nie ma to jeszcze mamy okazję powalczyć o wyjazd na tour de ski i jakieś inne gadżety. Dobrze, że nalegasz na usprawnienie konkursu, ale pamiętajmy, że to przede wszystkim zabawa i tak to traktujmy:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą zabawą traktuję poważnie, jakbym napisał, że robię to dla zabawy to byłbym nie fer w stosunku do moich przeciwników, ogólnie jak się za coś biorę to chcę to robić dobrze, a nie na "odp.... się". (nie chodzi o nagrody, bo nawet nie wiedziałem, że jakieś są)

Wydaje mi się, że okłamujesz nas pisząc, że to zabawa z Twojej strony, widze zawsze kto typował i jak typował i zauważylem, że Swoją zabawę i związane z tym ryzyko, rozpocząłeś jak już nie miałeś zbyt wielu szans na lokate w czołówce. Z tymi wielokrotnymi błedami w trakcie sezonu to się nie zgodzę - choć bylo kilka niejasnosci. W tej sprawie należy informowac i interweniować.

teraz na temat

Dzieki za podliczenie, pozostały jeszcze zawody:

02.18 Bansko Gigant M

02.21 Moscow MiK

01.27,28

St .moritz kombo K

St. moritz zj K

GaPa zj M

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa czyli miły i przyjemny dodatek do oglądania zawodów w TV, a nie rzecz która nadaje sens życiu.

Byłoby nie fair gdybyś nie traktował tego poważnie? A jak to sprawdzić? Poziom zaangażowania w rywalizację jest jakoś mierzalny? Staram się obstawiać każde zawody, sprawia mi radość jak trafię, nie płaczę kiedy nie trafię czy to jest nie fair?

Kolejnej części Twojej wypowiedzi nie rozumiem, zarzucasz mi kłamstwo (swoją drogą to dosyć niegrzecznie), chciałbym żebyś rozwinął ten wątek, bo nie podoba mi się taki zarzut.

Dalej możemy spierać się o definicję słowa wielokrotnie, więc żeby niepotrzebnie nie męczyć tego tematu poprawię się i napiszę, że zdarzyły się błedy i myslę że tu się zgodzimy, przytoczę tylko sytuację z Kitzbuhel, kiedy nie można było typowac slalomu, o kombinacja była mozliwa do typowania po jej rozpoczęciu, czyli po rozegraniu zjazdu.

Cieszę się, że jesteś tak zaangażowany w typowanie, bo dzięki takim osobom ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o komplement w Twoim kierunku, zawsze widzę, że obstawiasz i dobrze obstawiasz, ostatnio czesto ryzykujesz - stawiasz na zawodników, na których też bym postawił, ale czesto nie można zapominać o doświadczonych wyjadaczach, którzy na treningu zmieniają sylwetkę na wyprostowaną lub wyhamowują pod koniec zjazdu, dalej uważam, że nasze typowanie jest o niebo trudniejsze niz obstawianie meczyków piłki nożnej :laughing:. Awydaje mi się, że ostatnio miałes kompletaaaa.

Myślę, że dop. deptałeś małżonce po piętach w klasyfikacji to nie była do końca to zabawa, ale rywalizacja także - ja przynajmniej tak bym to odbierał. Co wcale nie znaczy, że dla mnie tylko to się liczy, jest to dobra zabawa, lepiej się ogląda zawody , dopingując faworytów, ale wszystko traktuję poważnie i się bardzo przykładam, analizy, przemyślenia, wiedza i nie oszukujmy się - fart:laughing:

aaa zauważyłem ostatnio, podczas jednego typowania, że Ty obstawiłeś, a małzonka nie... czyżbyś nie przypomniał rywalce o zawodach???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega dogłębnie analizuje typowania, tego się nie spodziewałem:) Jeżeli jednak spojrzysz wstecz to zobaczysz, że zawsze typuję inaczej niż większość, na ulubieńców (Svindal, Jansrud), bądź na mniej znane nazwiska, które oczekuję, że wskoczą wysoko. Na początku sezonu miałem więcej punktów, bo i wymienieni zawodnicy jeździli lepiej i zawodnicy-niespodzianki zdobywali miejsca na podium. Przykłady? Gigant w Soelden- jako jedyny miałem Pinturault, który zajął drugie miejsce, Zjazd w Lake Louise- jako jedyny miałem Feuza, który też był drugi. Potem wszystko się nieco posypało:)

Co do rywalizacji małżenskiej zawsze dodaje to emocji wspólnemu oglądaniu, ale często zdarza się tak, że akurat przebywamy w odległych od siebie lokalizacjach i faktycznie zdarzyło się tak, że małżonka zapomniała o zawodach, ale jeżeli ma się chwalić, że ze mną wygrywa to musi sama się starać:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziom10 - fajnie ,że jest taki gość jak Ty i czuwa nad lekko zapomnianym wątkiem przez admina Jacka.

Normalnie WIELKI SZACUN dla Ciebie ,że tak walczysz w tym temacie.

ja to bym proponował,żeby Jacek dał ci te całe obstawianie w ręce i wszystko byloby na bierząco.

Kiedyś robił to niejaki kol. Misal,który się wyniósł,albo został przepędzony z forum - nie wiem,ale bylo to opanowane przez niego idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...