Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko od 31-go otwarte


kaeres

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jakie są warunki na tej trasie FISowskiej?

W tamtym rejonie pięknie sypnęło (Sihelne jest obok) ,ale nie spodziewałbym się jakiejś rewelacji.Musi przytopić a następnie dosypać ponownie tak z pół metra,aby było fajnie. :rolleyes:: Otwierają górną część trochę na siłę,byle szybciej,byle jak najwięcej kaski zgarnąć.Tłok pod Pilskiem był spory... :eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam i zobaczyłam. Tzn. byliśmy. Jak (zapewne) wiadomo chodzą dwa ostatnie wyciągi - z Hali Szczawiny na Miziową i z Miziowej na Pilsko. Na Szczawiny trzeba wyjechać kanapą. Na Miziowej są ogromne przetarcia, ale da się jakoś pomanewrować między nimi. Potem jeszcze w paru miejscach, ale bez problemu da się ominąć. Po drodze zdarzają się również pojedyncze kamerdolce, ale takie wielkie. Śnieg mokry. Ale fajnie się jeździło, bo ciepło i garstka ludzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był dzisiaj? Jak wasze wrażenia? Moje są takie, że się zawiodłam. Tyyyle śniegu i nie ubite. Nie umiem na takim czymś jeździć i już. Do tego mgła i sakramencko wiało. Ale najbardziej mi się podobało jak przypadkowy towarzysz na orczyku wyciągnął piersiówkę i poczęstował mnie whisky :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był dzisiaj? Jak wasze wrażenia? Moje są takie, że się zawiodłam. Tyyyle śniegu i nie ubite. Nie umiem na takim czymś jeździć i już. Do tego mgła i sakramencko wiało. Ale najbardziej mi się podobało jak przypadkowy towarzysz na orczyku wyciągnął piersiówkę i poczęstował mnie whisky :biggrin:

Cholera,gdybym się nie rozchorował,na pewno dziś bym śmigał na Pilsku. :sorrow: Dużo nie ubitego śniegu tylko jeszcze bardziej mnie ciągnie... :rolleyes::

Piersiówka doby pomysł!Jeszcze mnie nikt tak nie poczęstował. :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera,gdybym się nie rozchorował,na pewno dziś bym śmigał na Pilsku. :sorrow: Dużo nie ubitego śniegu tylko jeszcze bardziej mnie ciągnie... :rolleyes::

Piersiówka doby pomysł!Jeszcze mnie nikt tak nie poczęstował. :cheerful:

Pewnie dlatego, bo nie jesteś dziewczyną :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był dzisiaj? Jak wasze wrażenia? Moje są takie, że się zawiodłam. Tyyyle śniegu i nie ubite. Nie umiem na takim czymś jeździć i już. Do tego mgła i sakramencko wiało. Ale najbardziej mi się podobało jak przypadkowy towarzysz na orczyku wyciągnął piersiówkę i poczęstował mnie whisky :biggrin:

witam

Dzisiaj byłem na Pilsku, rewelacja nigdy nie zawodzi, idealny trening na nogi muldy, miękko to jest to czego się można było spodziewoć.:biggrin:

Wczoraj nie miałem pretensji bo ostro sypało, ale dzisiaj ? Od sprawdzonych źródeł dowiedziałem się, że na ratrakowego awansoał Pan palacz z ośrodka :confused:: więc Pan jeździ ratrakiem a nie ratrakuje, zresztą było widać.

Żeby nie było tylko narzekania karnety tanie 55 zł cały dzień, ludzi nie dużo.Właściciel grila na szczawinach w końcu po tylu latach postawił szklany namiot:applause: gdzie uwaga w menu jest bombardinio pl pisownia chyba nie ta ale ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dzisiaj byłem na Pilsku, rewelacja nigdy nie zawodzi, idealny trening na nogi muldy, miękko to jest to czego się można było spodziewoć.:biggrin:

Wczoraj nie miałem pretensji bo ostro sypało, ale dzisiaj ? Od sprawdzonych źródeł dowiedziałem się, że na ratrakowego awansoał Pan palacz z ośrodka :confused:: więc Pan jeździ ratrakiem a nie ratrakuje, zresztą było widać.

Żeby nie było tylko narzekania karnety tanie 55 zł cały dzień, ludzi nie dużo.Właściciel grila na szczawinach w końcu po tylu latach postawił szklany namiot:applause: gdzie uwaga w menu jest bombardinio pl pisownia chyba nie ta ale ok.

szklany namiot stal juz 2 lub nawet 3 sezony temu :)

w Korbielowie mnie nie ma ale od wczoraj, Tomasson tam jest (ten sam zktorym bylem ostatnio :) ) z telefonicznej relacji (przed paroma minutami) wiem, ze trasy rano byly idealnie przygotowane, miekko i muldy powstaly z uplywem czasu, ale to raczej normalne. poza wytyczonymi trasami od 40 cm wzwyz, na twardym podkladzie, miejscowo duzo nawianego i przewianego sniegu :)

przez telefon uslyszalem jedynie ze moge zalowac.

z TOmassonem wiele juz jezdzilem i mu ufam :)

byle do piatku :) i oby sie warunki utrzymaly

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklany namiot stal juz 2 lub nawet 3 sezony temu :)

w Korbielowie mnie nie ma ale od wczoraj, Tomasson tam jest (ten sam zktorym bylem ostatnio :) ) z telefonicznej relacji (przed paroma minutami) wiem, ze trasy rano byly idealnie przygotowane, miekko i muldy powstaly z uplywem czasu, ale to raczej normalne. poza wytyczonymi trasami od 40 cm wzwyz, na twardym podkladzie, miejscowo duzo nawianego i przewianego sniegu :)

przez telefon uslyszalem jedynie ze moge zalowac.

z TOmassonem wiele juz jezdzilem i mu ufam :)

byle do piatku :) i oby sie warunki utrzymaly

Na dekady istnienia tego skansenu to żeczywiście sukces :stupid:dla mega inwestycji pod tytułem szklany namiot, ja już byłem ok 9 radzę sobie nieżle i mnie to nie przeszkadza do czasu oczywiście, że są takie warunki to była informacja dla uczestników tego forum a nie pretekst do dysput z niedowiarkiem:angel: aha jeszcze jeden niebywały sukces w zeszłym roku była jedna tera so dwie armatki muszę jeszcze podkreślić że działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...