Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy do Szczyrku


Rekomendowane odpowiedzi

szukam chętnych na wyjazdy w tygodniu do Szczyrku na pierwszy orczyk , z okolic Wodzisławia ,Rybnika,Jastrzębia,Raciboża lub kogoś przejeżdżającego przez Pawłowice

kupujemy karnet dopołudniowy ,lub całodzienny i po jeżdzie do domu

taniej wyjdzie dojazd , parking jest za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest długa bajerka

parkingi po prawej stronie drogi w kierunku na Salmopol przy Juljanach należą do Wojewódzkiego Zarządu Dróg

Na tych parkingach Szczyrkowskie Stowarzyszenie Zwązków Sportowych pobiera bezprawnie opłate .Nie mając pod pisanej żadnej umowy na te parkingi.

Jak się przyjrzysz to zobaczysz w zaspie znak własnej roboty na drewnianym kiju P płatny a oryginalny przełożyli na drugą strone jezdni na której jest parking od miasta na który mają już umowe.zrobili nawet prowizoryczną bramkę i wisi tam nawet reklama z logo UM w Szczyrku z informacją na co przeznaczona jest opłata

O całej sytuacji wie UM w Szczyrku-ale odpowiedzą Ci że nie posiadają wiedzy na ten temat

Wiem że brzmi to nieprawdopodobnie , ale to jest prawdziwe.

Jak przyciśniesz parkingowych by pokazali podstawę do poboru opłat to odpowiedzą że zbierają darowizne

Na P po wyżej na znaku P nakleili litery wyklejanką -płatny

Na dowód że pisząc to nie jestem po paru czteropakach wystarczy zadzwonić do Wojewódzkiego Zarządu Dróg by dowiedzieć się kto zarządza tymi parkingami i czy są wydzierżawione -327819185 Pan Samulok.

Nie są bo nie mogą ,gdyż nie pozwalają na to przepisy

A oni kroją ludzi dziennie na kilkaset zl.

Smaczkiem jest to że wice-prezesem tego stowarzyszenia jest dyr szkoły podstawowej w Szczyrku

A mnie najbardziej z całego przekrętu podoba się wątek darowizny

Edytowane przez toppaner
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale sranie w banie..... (nie mogę już czytać tych bzdur) jak się nie podoba to NIE JEDŹ !!! Wydajesz na wyciągi ok. 50 dych + żarcie + piwko za 6 zł i jeszcze coś tam.... benzyny już nie liczę. Przestańcie pieprzyć !!!! Ja to mam gdzieś......... lubię jeździć TO JEŻDŻĘ !!! ............ i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale sranie w banie..... (nie mogę już czytać tych bzdur) jak się nie podoba to NIE JEDŹ !!! Wydajesz na wyciągi ok. 50 dych + żarcie + piwko za 6 zł i jeszcze coś tam.... benzyny już nie liczę. Przestańcie pieprzyć !!!! Ja to mam gdzieś......... lubię jeździć TO JEŻDŻĘ !!! ............ i tyle

Dziękuję za wyznanie. Mam tak jak Ty. Ulżyło mi, że nie jestem sam.

Ale nie lubię jak ktoś kradnie moje -nawet małe- pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj nie sranie w banie-tylko to są fakty

A tak prywatnie o uważam Szczyrk za najlepsze miejsce w Polsce do jazdy na nartach.

Nigdzie w Polsce nie ma takiej ilości i różnorodności tras jak w Szczyrku a stosunek ceny do tego co się otrzymuje jest b.dobry.

Chodzi po prostu o zwykłą uczciwość

Nie wiem jak Ty, ale ja nie lubię być dymany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...