Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zillertal 25.02 - 03.03


Rekomendowane odpowiedzi

A wiec padło na Zillertal..

Wyjazd gdzie, co i jak ustalany był w ostatnim momencie czyli w piątek, szukanie apartamentu, szybkie pakowanie i start o 2:45 w sobote w nocy. Droga szybka i bezproblemowa, tylko zjazd do doliny Zillertal zakorkowany i troche nam tam zeszło czasu.

I dzień jeżdżenia:

Zapowiadało się śnieżnie i tak było, jedziemy do Zillertal Areny. Pod gondolą byliśmy o 8:25, potem jeszcze powrót do apartamentu po zapomniane buty i z powrotem pod gondole:D

Temperatura na dole +2stC i lekki deszczyk u góry widać, że mróz i pada śnieg. Pierwszy zjazd i jestem zachwycony puszystą warstwą 10cm świeżego śniegu:cheerful::angel:; zachwycony bo wiedziałem że na parkingu w skiboxie śpią Blizzardy Magnum 8.1 od SB:biggrin:

I od tego momentu zaczęła się zabawa:D Narty jak dla mnie kapitalne na takie warunki, a i poza trasą i w lesie też sobie wyśmienicie radzą! Cały dzień minął na takiej zabawie:) Przed 16:00 SMS od SB - 55km przejechane

SŁAWEK DZIĘKI ZA TE BLIZZARDY!!:applause::smile:

Pozdrawiam

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec padło na Zillertal..

Wyjazd gdzie, co i jak ustalany był w ostatnim momencie czyli w piątek, szukanie apartamentu, szybkie pakowanie i start o 2:45 w sobote w nocy. Droga szybka i bezproblemowa, tylko zjazd do doliny Zillertal zakorkowany i troche nam tam zeszło czasu.

A skąd Ty takie praktyki zaczerpnąłeś, żeby w przed dzień wyjazdu dopiero się decydować, szukać, itd....

To bardzo nie rozsądnie, bardzo....:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II dzień:

Tym razem Hochzillertal. Już wczoraj wieczorem zapowiadało się że będzie powtórka z pierwszego dnia i tak też się stało:) Tylko że Sławkowe Magnumki 8.1 zabrałem od razu ze sobą:) Dzień z początku zapowiadał się pochmurny ale po wjeździe pierwszą gongolą wyszło słoneczko:) Na początek solidna rozgrzewka: 2x Stephan Eberharter Goldpiste z samej góry czyli od "czarnej 1" - pierwszy zjazd z przerwami, drugi od A-Z bez przerwy. Potem ok 20-25min przymusowa przerwa w gondoli, jakiś problem z prądem mieli i tak wisiałem słuchając komunikatów ACHTUNG! ACHTUNG!....(więcej nie rozmumiałem;)) Po takiej rozgrzewce przyszedł czas na zabawę w puchu, poza trasami jak i w lesie - takie moje nieśmiałe początki? Po ostatnich opadach śniegu wszędzie pełno i pewnie na długo wystarczy.

Ludzi nie za dużo tylko troszkę gęsto koło Sonnenjeta ale do przeżycia. Pogoda w dolinie +2 u góry mróz, troszkę to można było odczuć na dole trasy Eberhartera bo tam już było mokro..

Witam.

Ja będę w Zell Am Ziler od 3.03 do 10.03.

Mam prośbę, napisz jakie warunki na Zillertalarenie (śnieg i ile luda).

Pewnie się miniemy gdzieś w trasie:rolleyes::

Pozdrawiam i życzę udanego urlopu.

W Zillertal Arenie jak i w Hochzillertal śniegu wszędzie pełno, tylko że w dolinach plusowe temperatury, ludzi za dużo nie ma!

Taaa miniemy się.. w korku - Ty na wjeździe do doliny a ja na wyjeździe z doliny:D

Zastanawiałeś się nad Ischgl i Kitzbuehel, a pojechałeś do Zillertal :)

Mam nadzieję że pogodę będziesz miał piękną!

Baw się dobrze!:smile:

No tak wyszło Kasia, to jest szkoła SB:D Póki co pogoda dopisuje, jestem bardzo zadowolony:)

Pozdrawiam!

Edytowane przez szparaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wyszło Kasia, to jest szkoła SB:D Póki co pogoda dopisuje, jestem bardzo zadowolony:)

Ale się sprawdza, jak rozumiem, tak?

No stary, dałeś dzisiaj w palnik, 87 km, choć widzę jeszcze w południe godzinny potencjał do zagospodarowania, usprawiedliwieniem na tak długą pauzę mogą być tylko rewolucje żołądkowe:stupid:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się nad Ischgl i Kitzbuehel, a pojechałeś do Zillertal :)

Mam nadzieję że pogodę będziesz miał piękną!

Baw się dobrze!:smile:

I to jest własnie cały urok.

Jeszcze jest lepiej kedy dopiero w okolicach Wiednia ważą się losy gdzie jechać.:biggrin:

Tylko jeszcze nie wszyscy w to wierzą, a w zasadzie prawie nikt, chyba jesteś pierwszystupid.png

Zapomniałeś o mnie.

Ja od zawsze uwielbiam spontany.

Planowane wyjazdy, w moim przypadku, lubią nie dochodzić do skutku albo wiążą się z "nadzwyczajnymi atrakcjami".

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III dzień

Dziś ponownie Hochzillertal. Wczoraj wieczorem nie było żadnych opadów i w nocy też nie więc padło na moje Fischery WC RC4 i to był znowu dobry wybór:D. Oczywiście na rozgrzewkę 2x Stephan Eberharter po sztruksie i zmrożonym stoku a potem już normalna jazda po trasach, zwiedzanie ośrodka aż do Hochfugen. Całość to ogromny obszar z 37 wyciągami i 181km tras. Spędziłem w tym ośrodku drugi dzień podczas tego wyjazdu i wszystkiego do końca nie objeździłem, ale trzeba jechać gdzieś indziej! Dzisiejsze temperatury podobne jak wczoraj czyli w południe na temperatura na plusie a troszkę wyżej delikatny mróz, słońca nie było, śniegu i deszczu też nie, zwykły pochmurny dzień, ale bardzo udany!:)

Jutro prawdopodobnie Mayrhofen

Pozdrawiam

P.S. Sławek ile dzisiaj km?:)

Edytowane przez szparaa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, rozkręcasz się:stupid:, dzisiaj 115 km i 22 wyciągi:applause:

Na jutro podnoszę poprzeczkę, ma być 150 km:biggrin:

Haha:stupid: Dziś to już było szaleństwo:) Myślę że już takiego wyczynu nie powtórze:stupid: Nóżki już powoli siadają po tym trzech dniach..

tez jest gdzie pojezdzic, slynne Harakiri i Devil's Run, ale za cieplo nie ubieraj sie bo od jutra temperatury ostro w gore, w dolinie do 16' Pozdrawiam po sasiedzku

No jest jest, Harakiri znam ale tego Devil's Run sobie nie przypominam co to takiego było i jak to leciało? Nie pocieszyłeś mnie tą pogodą.. +16 to już przesada!

Szparaa, jak będziesz szedł w ciagu dnia do knajpy na jedzonko to zostaw karnet gostkowi z obsługi wyciągu, niech klika co parę minut :)

PS. Przeczytaj PMa :eek:

:D:D No żeby zrobić te 150km co SB sobie życzy to by musiał taki facet odbijać podczas tej już i tak krótkiej przerwy..

PM odczytany:) Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jest, Harakiri znam ale tego Devil's Run sobie nie przypominam co to takiego było i jak to leciało? Nie pocieszyłeś mnie tą pogodą.. +16 to już przesada!

po drugiej stronie dolinki taka czarna z Horberg'u, utkwila mi w pamieci bo swego czasu polamalem na niej kijki (na szczescie tylko kijki)

co do pogody to pocieszajace ze od jutra od poludnia ma byc slonecznie, nastepne dni takze, ale o temp nie powiem nic bo malo zimowe

milego szusowania

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej trasie bym się kiedyś solidnie zderzył z kumplem, lecieliśmy ostro obok siebie po tym stromym i nagle wjechaliśmy w strefę miękkiego śniegu, góra była zmrożona a na dole ciepło, pamiętam, że tak mna szarpnęło,poleciałem na tyły a slalomka zmieniła promień skrętu na około 100 metrow i w tej stromej breii nie chciała za cholerę skręcić jak siedziałem na tych tyłach, przejście na dzioby zajęło mi całą epokę i gdy już zaczęlem skręcać to poszedłem po tyłach nart kumpla. Fajna traska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rekordu nie będzie:frown:: [ATTACH=CONFIG]6298[/ATTACH]
czyzby zjazd na Devil's Run :eek:
Krzysiu ma złamaną nogę w 4 miejscach:sorrow: Leży w szpitalu, jest po operacji:eek: i ma śruby w nodze.
Fatalna sprawa :frown::, wiesz moze w ktorym i jak dlugo moze przydalyby mu sie odwiedziny, zycze szybkiego powrotu do zdrowia! pozdro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...