Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

8 kwietnia, Słowacja, gdzie?


Gość Bode

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zastanawiam się gdzie wybrać się na narty w świąteczny weekend (tj 8 kwietnia) na Słowację. Interesują mnie ośrodki w okolicy do 100 km od przejścia w Mniszku

No chyba, że Polska jeszcze coś oferuje w tej odległości?

Pozdrawiam, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zastanawiam się gdzie wybrać się na narty w świąteczny weekend (tj 8 kwietnia) na Słowację. Interesują mnie ośrodki w okolicy do 100 km od przejścia w Mniszku

No chyba, że Polska jeszcze coś oferuje w tej odległości?

Pozdrawiam, Michał

Ja się zastanawiam nad Bachledovą Doliną w sobotę.

http://www.skibachledova.sk/Informacie/Webcam/

Wygląda jakby dzisiaj po drugiej stronie delikatnie szroniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zastanawiam się gdzie wybrać się na narty w świąteczny weekend (tj 8 kwietnia) na Słowację. Interesują mnie ośrodki w okolicy do 100 km od przejścia w Mniszku

No chyba, że Polska jeszcze coś oferuje w tej odległości?

Na Słowacji - Łomnica, Strbskie Pleso - oba wyraźnie dużo bliżej, solidne ośrodki.

Bacheldova - wątpliwa, nisko.

Chopok masz też bliżej niż Rohace.

W Polsce oczywiście Kasprowy - w PL nie do pobicia.

Do tego Pilsko, no i pewnie Białka :)

Ja się zastanawiam nad Bachledovą Doliną w sobotę.

http://www.skibachledova.sk/Informacie/Webcam/

Wygląda jakby dzisiaj po drugiej stronie delikatnie szroniło :)

A ty akurat całkiem fajne Rohace masz znacznie bliżej niż wątpliwą Bachledową :)

A jeszcze bliżej Wielką Raczę, czy dolinę Vratną (Paseky).

Wymieniam tylko te ośrodki, do których chciało by mi się jechać te 100 czy 200 km gdym chciał, czy musiał ;) czyli fajne trasy, sensowna infrastruktura, odp. wysokość itp.

Do tego jakieś ośrodki typu: Racibor-Oravsky Podzamok, Malino - Rużomberok, Hrustin, Kubińska Hola - deklarują warunki co najmniej dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bachledovej mam bardzo spokojny dojazd w sobotę rano + święcenie jajek w NT :wink: Podobno na Jezersku warunki bliskie ideału.

Gdyby nie padało to bym się zastanowiłbym nad Białką. Rusin niestety padł :(

Rohace 18EUR/dzień

Bachledova 15EUR/dzień

Białak 85pln/dzień ... nie przeliczam na EUR ...

Wielkiej Raczy i Vratnej z powodu dojazdu nie biorę pod uwagę. Dodam jeszcze -dla niewiedzących- że korki w tychach w różnych godzinach zaczynają się ostatnio przy zjeździe na Czułów... i ja już mam dośc jeżdżenia tam do czasu zakończenia remontu.

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 90% w poniedziałek jadę na Rohace. Dojazd bardzo łatwy, 110 km od Bielska czyli ok 2 godz. i jestem na stoku. Prognozy na poniedziałek są mocno zimowo słoneczne.

Żeby tylko większość Słowaków tam nie zjawiła się. Większość polaków zakończyła już sezon (przynajmniej moi znajomi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko większość Słowaków tam nie zjawiła się. Większość polaków zakończyła już sezon (przynajmniej moi znajomi).

No dokładnie tak... to dosyć popularna "górka"

Z tego też powodu chyba TŁ odpada bo tam też może być dużo ludzi a na dobrą sprawę wszyscy będą chcieli jeździć na Skalante więc może być ciasno ...

VR chyba też odpada bo tylko Dedovkę puszczą..

u mnie zostaje na pon. Vratna, no i chyba Chopok nie wykluczam Rohace ale dla mnie dojazd na Vratną i Rohace to to samo.. chociaż Jeziersko też jest w zasięgu :wink:

pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...