Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skradziono busa kadry Polski w Narciarstwie Alpejskim wraz z całym sprzętem


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Skradziono busa trenerów kadry Polski w Narciarstwie Alpejskim wraz z całym sprzętem narciarskim.

W piątek 28.09.12 w godzinach między 18.40-19.15 skradziono busa marki Mercedes Vito (kolor srebrny) ze słowackim nr rejestracyjnym MT 595 AV rok produkcji 1998 z pod ul. Aleja Pokoju 67 Centrum Handlowe M1 Kraków wraz z drogocennym sprzętem narciarskim.

W busie znajdował się specjalistyczny sprzęt Kadry „A” Polskiego Związku Narciarskiego w tym mój.

Wartość straconego sprzętu to ok. 200tys. zł.

Sprzęt właśnie przyleciał Cargo do Krakowa ze zgrupowania w Nowej Zelandii. W busie znajdowało się ok. 30 par nart firmy Atomic i Head, fotokomórki do pomiaru czasu, 100 kompletów tyczek narciarskich, maszyna do robienia nart, 7 par butów narciarskich, 4 wielkie skrzynie z całym materiałem do przygotowania nart oraz zorganizowania profesjonalnego treningu.

Bardzo proszę o pomoc w rozgłosie informacji, gdyż sprzęt jest drogocenny, a tak naprawdę dla zwykłego Kowalskiego 70% rzeczy, które znajdowały się w nim są zupełnie nie potrzebne. Sprzęt jest specjalistyczny wyłącznie dla zawodników. Rzeczy są dla mnie bezcenne, dlatego też za pomoc w ich odzyskaniu (ktokolwiek by tej pomocy nie udzielił) oferuję nagrodę.

Z wyrazami szacunku

Maciek Bydliński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że sprawa nabrała rozgłosu. Nawet TVN w Faktach zamieścił informację.

Materiał z Faktów TVN.

W zasadzie nic nowego ale może dobrze, że trafiło na ogólnopolską antenę.

http://fakty.tvn24.pl/narciarze-na-lodzie,279763.html

Rynek na taki sprzęt wielki nie jest - może wypłynie? Nowe GS'y, z nową specyfikacją FIS to nie są normalne narty, dla normalnych ludzi :)

Trzeba być niezłym " **pipipi** " żeby taki sprzet zostawic w busie przed marketem

I co z tego - co to zdanie wnosi do sprawy?

Krytykujesz okradzionego?! Skup może emocje na złodziejach.

Sorry ale od rana co chwilę czytam teksty typu "trzeba było" ...bez sensu.

Edytowane przez gajowy01
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zadziwiająca historia. Tylko dzięki złodziejom dowiedziałem się, że mamy zawodników w narciarstwie alpejskim. :eek:

Może nie śledzę godzinami transmisji z pucharu świata i ale trochę poświęcam im uwagi i nie pamiętam, żeby wspominali o Polakach.

Nie było nic i proszę - "nasi alpejczycy".

Łza się w oku kręci. :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zadziwiająca historia. Tylko dzięki złodziejom dowiedziałem się, że mamy zawodników w narciarstwie alpejskim. :eek:

Może nie śledzę godzinami transmisji z pucharu świata i ale trochę poświęcam im uwagi i nie pamiętam, żeby wspominali o Polakach.

Nie było nic i proszę - "nasi alpejczycy".

Łza się w oku kręci. :sorrow:

To ma być śmieszne? bo jest raczej żałosne..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tabuny panów trenerów i panów działaczy. Luksusowe wycieczki po całym świecie a gdzie wyniki?

Teraz zostawili busa ze sprzętem i poszli na zakupy demonstrując skrajna głupotę i arogancję.

Ciekawe co by zrobił mój szef, jakby zginą wóz z towarem zostawiony przez mnie na parkingu supermarketu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawienie busa z takim wartościowym sprzętem na parkingu nie jest szczytem inteligencji i tego nie popieram.. czasem się zastanawiam jak mam zakupy spożywcze i laptopa w bagażniku to się zastanawiam czy na strzeżony dawać ale ja nie o tym akurat..

Ja o tym że niektórzy chyba myślą, że jedyną rzecz jaką zrobić by wygrać zawody PŚ czy PK jest pojeżdzenie 30dni na nartach w sezonie w Polsce.. i to samemu, bez zaplecza trenerskiego sprzętowego, aż mi się nie chce dalej pisać bo wiele osób już nieraz o tym wspomina, wiadomo że system szkolenia kuleje, więc uważam że tym bardziej trzeba cieszyć się z sukcesów naszych alpejczyków w PŚ. A żeby były wyniki, muszą być pieniądze, a te są od sponsorów i każdy to wie kto choć ciut interesuje się lub ma styczność ze sportem wyczynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym że niektórzy chyba myślą, że jedyną rzecz jaką zrobić by wygrać zawody PŚ czy PK jest pojeżdzenie 30dni na nartach w sezonie w Polsce.. i to samemu, bez zaplecza trenerskiego sprzętowego,

Chcesz nas przekonać, ze tak właśnie trenują polscy "zawodnicy"?

Bidulki :sorrow:

Masz wyjątkowo niskie zdanie o nas.

Wszak w tym temacie jest informacja o ich powrocie z Nowej Zelandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zadziwiająca historia. Tylko dzięki złodziejom dowiedziałem się, że mamy zawodników w narciarstwie alpejskim. :eek:

Może nie śledzę godzinami transmisji z pucharu świata i ale trochę poświęcam im uwagi i nie pamiętam, żeby wspominali o Polakach.

Nie było nic i proszę - "nasi alpejczycy".

Łza się w oku kręci. :sorrow:

No to mało uważnie w takim razie oglądasz te relacje z PS, a może oglądasz je a nie specjalnie słuchasz, bo jeżeli są na liście startowej zawodnicy z PL to komentatorzy powtarzają jak mantra, że "dzisiaj mam długi czas relacji i zobaczymy naszego zawodnika który będzie startował z 76 numerem startowym" po przejeździe piętnastki mówią że "może zobaczymy" po dwudziestce że "może się uda" a tu nagle bach Bode ma dzwona rozwala siatki i trzeba je łatać 15 minut i to właśnie przez Bodego nigdy nie możemy zobaczyć naszych w TV:stupid:, bo brakuje czasu antenowego. Bode musi odejść:tongue:

A poza tym jak byś śledził stronę SKIONLINE to natrafił byś na kilka wywiadów z Maciejem Bydlińskim, tu masz jeden z nich, Maciek opowiada jak dużym przeżyciem dla niego był lot samolotem:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dzisiaj mam długi czas relacji i zobaczymy naszego zawodnika który będzie startował z 76 numerem startowym" po przejeździe piętnastki mówią że "może zobaczymy" po dwudziestce że "może się uda" a tu nagle bach Bode ma dzwona rozwala siatki i trzeba je łatać 15 minut i to właśnie przez Bodego nigdy nie możemy zobaczyć naszych w TV:stupid:, bo brakuje czasu antenowego. Bode musi odejść:tongue:

Ehhh... jeszcze tylko 25 dni do Soelden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz nas przekonać, ze tak właśnie trenują polscy "zawodnicy"?

Bidulki :sorrow:

Masz wyjątkowo niskie zdanie o nas.

Wszak w tym temacie jest informacja o ich powrocie z Nowej Zelandii.

Nie pisałem że chce kogoś przekonywać bo jak trenują nasi zawodnicy to akurat wiem.

Niskie zdanie o kim? nas narciarzach? nas zawodnikach? bo nie rozumiem Twojego stwierdzenia.

Nie zrozumiałeś chyba tego co napisałem.

Ehhh... jeszcze tylko 25 dni do Soelden

true:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie wypowiedzi jak twoja Panie W.W to chce mi się z takich ludzi jak ty śmiać albo wiesz co płakać z politowaniem nad głupotą jaką prezentujesz, zazdrościsz ze nie mozesz ba nie umiesz i nigdy nie będziesz umiał jeździć tak jak oni? a to że nie słyszysz o nich jest oznaką jak uważnie oglądasz słuchasz i się tym interesujesz. Jeżdzą w PE i w MŚ. Wyniki? mają takie jakie mają a na lepsze nie ma kasy bo umiejętności mają. ale trudno tak jak przykładowy polak, umiesz się tylko nabijać nic sobą nie reprezentując. Znam chłopaków osobiście i wiem jak dużo uwagi i zaangażowania przykładają do treningów. Więc kończę tą jałową dyskusję nie na temat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy naszego zawodnika który będzie startował z 76 numerem startowym" po przejeździe piętnastki mówią że "może zobaczymy" po dwudziestce że "może się uda" a tu nagle bach Bode ma dzwona rozwala siatki i trzeba je łatać 15 minut i to właśnie przez Bodego nigdy nie możemy zobaczyć naszych w TV:stupid:, bo brakuje czasu antenowego. Bode musi odejść:tongue:

:

Haha.Dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad głupotą jaką prezentujesz,

To jest niegrzeczne. :frown::

Nie będę komentował, bo nie chce się przekomarzać.

zazdrościsz ze nie mozesz ba nie umiesz i nigdy nie będziesz umiał jeździć tak jak oni?

Oczywiście że zazdroszczę umiejętności jazdy dobrym zawodnikom !!!

Podobnie, jak i chyba wszyscy pozostali tutaj. :biggrin:

Każdy chciał by dobrze jeździć. Dlatego zazdroszczę, ale nie naszym "alpejczykom" a tym, którzy naprawdę dobrze jeżdżą. Zazdroszczę z całego swojego narciarskiego serca tym stojącym na podium.

Rozsądniej jest równać do najlepszych a nie do najgorszych - nie sądzisz?

a to że nie słyszysz o nich jest oznaką jak uważnie oglądasz słuchasz i się tym interesujesz. Jeżdzą w PE i w MŚ. Wyniki? mają takie jakie mają a na lepsze nie ma kasy bo umiejętności mają.

To dość kontrowersyjne twierdzenie. Jak pracownik kiepsko się wywiązuje z obowiązków, to czy należy mu dać podwyżkę, czy też poszukać innego? Już inny kolega twierdził, że trenują 30 dni w roku i tylko w Polsce. Też chcesz tak argumentować?

ale trudno tak jak przykładowy polak, umiesz się tylko nabijać nic sobą nie reprezentując.

Z tym nie do końca mogę się zgodzić.

Znam chłopaków osobiście

Więc w Twój obiektywizm można powątpiewać - nieprawdaż?

Edytowane przez W.W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek dotyczy skradzionego sprzętu , a powoli zaczyna zmieniać się w osąd polskiego narciarstwa alpejskiego:eek:

złodziejstwo jest złodziejstwem ( takim dziadom to normalnie ręce poodcinać:mad:: ) , więc mówienie o kimś ,że jest niespełna rozumu , bo zaparkował samochód na parkingu przy galerii handlowej i dlatego buchnęli mu auto jest trochę niepoważne. To , ja się pytam , gdzie miał k.... zaparkować ? , na parkingu KW Policji w Krakowie ???

piętnujmy sam fakt ( chyba ,że są tutaj tacy , których nieszczęście bliźniego cieszy:rolleyes:: ) i pomóżmy , jak możemy , odzyskać sprzęt , a nie urabiajmy do tego jakiejś historii zupełnie z innej bajki

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mówienie o kimś ,że jest niespełna rozumu , bo zaparkował samochód na parkingu przy galerii handlowej i dlatego buchnęli mu auto jest trochę niepoważne. To , ja się pytam , gdzie miał k.... zaparkować ? , na parkingu KW Policji w Krakowie ???

Nie wiem jak w Krakowie, ale w Łodzi są wszędzie przed dużymi centrami parkingi strzelone, właśnie dla kogoś, kto ma towar w samochodzie, albo ekstra brykę.

Sam czasem z nich korzystam, mając w bagażniku sprzęt za 10 raz mniejsza kwotę niż oni.

Zatem nie dziw się, że tak ostro piętnujemy nieodpowiedzialność owych panów. Wszak wiedzą, w jakim kraju żyją.

Co do samej kradzieży, to masz racje.

Też jestem za obcięciem rak + pozbawienie prawa do zasiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek dotyczy skradzionego sprzętu , a powoli zaczyna zmieniać się w osąd polskiego narciarstwa alpejskiego:eek:

złodziejstwo jest złodziejstwem ( takim dziadom to normalnie ręce poodcinać:mad:: ) , więc mówienie o kimś ,że jest niespełna rozumu , bo zaparkował samochód na parkingu przy galerii handlowej i dlatego buchnęli mu auto jest trochę niepoważne. To , ja się pytam , gdzie miał k.... zaparkować ? , na parkingu KW Policji w Krakowie ???

piętnujmy sam fakt ( chyba ,że są tutaj tacy , których nieszczęście bliźniego cieszy:rolleyes:: ) i pomóżmy , jak możemy , odzyskać sprzęt , a nie urabiajmy do tego jakiejś historii zupełnie z innej bajki

... dokladnie tak.

Dodatkowo mysle, ze zlodzieje nie wiedzieli co jest w srodku i chodzilo im glownie o samochod a nie o sprzet. Ktos wczesniej wspomnial ze przeciez rynek na tego rodzaju sprzet nie jest zbyt wielki (szczegolnie na sprzet zawodniczy uzywany), to samo dotyczy tyczek i fotokomorki. Nie sadze zeby jakis klub kupil fotokomorke na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Panie W.W że nie widzisz sedna problemu trudno, ale pokazujesz, że zamiast dopingować i propagować to co nasze Polskie zachłysnąłeś się tą wielką europą i zamiast "zjeść pierogi będziesz nadal mlaskał na foie gras" twój problem, nie będę z tobą polemizował bo się po prostu nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...