Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

BANG! :) :)

Młody poszedł piecem, to Marcel też musiał. Młodzi Norwegowie zamiatają :) Ale zobaczcie, ile oni mają lat: 20 i 23 - komentator w brytyjskim powiedział coś takiego: "Svindal, nie martw się, ci młodzi wezmą całą odpowiedzialność za wyniki na siebie" :D

A tutaj takie coś dla przypomnienia: szczupły i giętki Marcel :)

[video=youtube;JuZJim10RXA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lake Louise (CAN)Downhill - Men - World Cup 29 November 2014

Results

22 56 USA MAPLE Wiley 1:51.69

35 44 USA GOLDBERG Jared 1:52.25

37 49 RUS GLEBOV Alexander 1:52.32

41 50 NED VAN HEEK Marvin 1:52.46

51 55 SPA DE LA CUESTA Paul 1:52.80

56 48 USA BENNETT Bryce 1:53.05

61 64 POL BYDLINSKI Maciej 1:54.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typuj wyniki Pucharu Świata

do admina, wiecznie pojawiający się ten sam problem

start wieczorem, a rano nie można już typować

slalomu pań już nie, super gigant panów jeszcze tak

najwyższy czas zrobić z tym porządek na stałe!

To proszę napisz do FIS. Jak wczoraj uzupełniałem wyniki, to na stronie FIS nie było jeszcze godziny startu slalomu.

Nie będzie problemu jak się umówimy, że można typować tylko do godziny 23:59 dzień wcześniej???

A do slalomu zaraz dodam godzinę startu i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę napisz do FIS. Jak wczoraj uzupełniałem wyniki, to na stronie FIS nie było jeszcze godziny startu slalomu.

Nie będzie problemu jak się umówimy, że można typować tylko do godziny 23:59 dzień wcześniej???

A do slalomu zaraz dodam godzinę startu i będzie po problemie.

wyluzuj

co ma FIS do typowania:eek: chyba nie FIS ustala zasady naszej zabawy, bo nagrody też powinny być na miarę FIS

wiadomo było, że start jest wieczorem

najlepiej gdyby można typować do momentu startu pierwszego zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj

co ma FIS do typowania:eek: chyba nie FIS ustala zasady naszej zabawy, bo nagrody też powinny być na miarę FIS

wiadomo było, że start jest wieczorem

najlepiej gdyby można typować do momentu startu pierwszego zawodnika

No tak super pomysł! A kto będzie sprawdzał, o której startuje pierwszy zawodnik? Jak się tego podejmiesz - to ja przygotuję stronę dla Ciebie, gdzie będziesz mógł to robić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że obowiązki moderatorów/adminów/szefów są ważne i ważniejsze ale żeby nie znaleźć chwili na aktualizację generalki po ostatnim weekendzie?:) a dziś już następnę ściganie...

Co tam generalka, to znajdziesz w innych portalach. Najważniejsze jest zaktualizowanie kalendarza typowań bo w przyszłym tygodniu cały PŚ startuje w Are.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...