Narty - skionline.pl
Jump to content

jag24

Members
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

About jag24

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday March 15

Personal Information

 • Imię
  j
 • Miejscowość
  l

Ski equipment

 • Narty marka
  salomon
 • Buty marka
  lange

Skills

 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  16

Recent Profile Visitors

1,955 profile views
 1. Narty szybko i bezproblemowo zmieniły właściciela -dzięki lski!
 2. Jestem wstępnie zainteresowana- może przejdziemy na priv?
 3. Powiedz wnusi,że kijki są jak kierownica w samochodzie-chce jeździć bez kierownicy?Patrząc na filmik-powinna chyba trzymać ręce bardziej z przodu i szerzej-tak,żeby widzieć dłoń z kijkiem tej ręki,w którą stronę skręca.Kijki profi też na pewno pomogą.
 4. De facto sam sobie złożyłeś życzenia-żeby Twoje i inne kobiety miały dla Ciebie (i Twojej pasji) cierpliwość. Dla kobiet życzenia to takie,żeby to ich drugie połówki miały cierpliwość dla ICH pasji.
 5. Nie wiem,czemu z uporem zachęcacie Leitnera do wycieczki do Pejo.Pomysł jechania tam,gdy mieszka się w Marillevie i jest się uzależnionym od gondoli to raczej kiepski pomysł.Zamienić 8 godz jazdy na 4,5 przy 6 dniach na nartach ? Przecież Leitner jeszcze i tak musi tam pojechać przynajmniej jeden raz,bo zostanie mu do obejrzenia Tonale i Presena.
 6. Jeśli chodzi o ośrodek z duża ilością niebieskości to polecam Alta Badia (jest trochę innych kolorów,ale można je łatwo ominąć);lub Alpe di Siusi. Obydwa Włochy,Dolomity.Kronplatz też jest niezły(też sporo niebieskich). Trzeba by tylko pomyśleć czemu nie lubi jeździć-może była od początku źle uczona?Trzeba by zaiwestować w lekcje.
 7. Te pustki i świetny stan Carnii na dole to zasługa 2 czynników:świetnego terminu(2-4 tydzień stycznia wszędzie są pustki,bo nikt w Europie nie ma ferii),do tego mróz na dole. Jak tam byłam (2 połowa marca) to w rekordowym dniu na dole było 16 st.na plusie.Do tego pierwszy tydzień niskiego sezonu i wielki najazd południowych Słowian korzystających ochoczo z nieco tańszych karnetów.Możecie sobie wyobrazić,co się działo na trasie...Moja córcia pojechała ma sam dół tylko raz,a potem już zawsze gondolą.Reszta rodziny walczyła,ale tylko o honor...Cud,że nikt nic sobie nie zrobił.
 8. Ja w Twojej sytuacji (byłaś już w Val Gardenie) wybrałabym albo Arabbę albo Mialga Ciapela jako miejsce zamieszkania.Na pewno warto zrobić Marmoladę,im wcześniej z rana tym lepiej.I jeszcze tura Grande Guerra łatwa do zrobienia (bo już jest się na trasie) zahaczając o Civettę i Cortinę (Langazuoi!).Do Alta Badia tylko skok (a tam Gran Risa),podobnie blisko na Belweder i trochę w bok na Ciampac,a na samym dole w nagrodę trasa Alberto Tomby.
 9. Liczę na piękne zdjęcia z Cortiny +Langazuoi,z Marmolady i na Marmoladę (chyba najlepsze ze szczytu wyciągu Vallon-Alta Badia,kawałek w bok od Sella Rondy),z Civetty i na nią (tam nie byłam).
 10. Mocna przesada drogi Jeeb.Jak nie marudzisz przy zbieraniu się z autobusu po dojechaniu na miejsce to jesteś na stoku 9.30-9.45 .A jeździ się do zamknięcia wyciągów.Jedynie do Monte Rosa jest dalej-ale i tak było warto. W ogóle byłam pozytywnie zaskoczona samodyscypliną "wycieczkowiczów" nikt się nie spóźniał i nie trzeba było bezsensownie tracić czasu(czego znając nasz narodowy charakter trochę się obawiałam). Ale tak,na pierwszą gondolę nie ma szans.
 11. Trzeba kupić rozszerzenie do skipassu na Zermatt samemu w kasie.Cena 34 euro+ 5 euro kaucji (do odebrania w kasie po powrocie).Chyba,że masz mniej niż 14 lat-wówczas 17 euro.
 12. Jednak skucha,podpisy się nie wgrały. 1-Czarna do Alagny(Monte Rosa) 2-Kolejna gondolka Skyway prawie na szczycie,po lewej stare schronisko Punta Helbronner. 3-Matterhorn z trasy 69. 4-Mont Blanc z trasy 21 (Courmayeur) 5-Widok z trasy do Alagny 6-Klein Matterhorn z Theodulpass 7-Widok z Indren (najwyższy dostępny punkt Monte Rosa).
 13. Spróbuję jeszcze wstawić kilka bardzo amatorskich zdjęć z telefonu-i tak widać jak tam pięknie... Bawcie się dobrze!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...