Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2012/2013


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz najlepiej to już tylko rohacze chopok i ewentualnie kasprowy acha i jeszcze szczyrbskie jezioro

Myślałem o Rochacach,ale nie chce mi się taki kawał jechać... :)

Czarny Groń śniegu ma poddostatkiem ale tylko jedną trase jak tam pojedziesz to na bank warunki będą dobre na całej trasie.

Wysłane z mojego rk29sdk za pomocą Tapatalk 2

No właśnie,Pilsko zawsze jakiś wybór oferuję,choć patrząc na kamerki to nie będzie zbyt wielki.Do tego te ceny... :stupid:

Chyba zadowolę się jedną trasą.Może zawitasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Rochacach,ale nie chce mi się taki kawał jechać... :)

No właśnie,Pilsko zawsze jakiś wybór oferuję,choć patrząc na kamerki to nie będzie zbyt wielki.Do tego te ceny... :stupid:

Chyba zadowolę się jedną trasą.Może zawitasz? :)

no ale Rohacze tylko 45 min jazdy z Korbielowa :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji od mojego brata na Pilsku było dziś max 15 narciarzy, chodziła trasa z miziowej do szczawin, no i góra talerzyk i kopiec. Warunki dość znośne, rano nawet zmarznięte. Jeśli mój tyłek wytrzyma dwa zastrzyki do rana to jadę na zakończenie sezonu w Beskidach bo Pilsko na pewno już ostatni weekend.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji od mojego brata na Pilsku było dziś max 15 narciarzy, chodziła trasa z miziowej do szczawin, no i góra talerzyk i kopiec. Warunki dość znośne, rano nawet zmarznięte. Jeśli mój tyłek wytrzyma dwa zastrzyki do rana to jadę na zakończenie sezonu w Beskidach bo Pilsko na pewno już ostatni weekend.

to gdzie zbiórka :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 99 % Pilsko :smile: gdybym miał 2 dni to....ale i tak już nikt nie chce oglądać zdjęć z Chopoka :biggrin::biggrin::biggrin:

pozdr.Torres

Ja bym Chopok tak z bliska chciał... :wink:

Dobra,jutro Pilsko,biorę Hellbenty,na pewno miękko będzie... :rolleyes::

Gdybyś chciał Coombacki przetestować,daj znać,to je wezmę! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISTEBNA ZAGROŃ troche pochmurno ,ale darownanemu koniowi nie patrzy sie w zęby..... STACJA ta dziś udostepnila stok oraz nawet wypozyczalnie nart za darmo. obok parkingu eleganckie toalety , wyciag krzesło 4 osobowa ciekawa , trasa łatwa taka rodzinna. klimat fajny ale brak troche choinek obok trasy. Po nartach jest plan na basen i saune w cenie 10 zł za całość, więć warto a mówi wam to Ratownik WOPR - czyli po nartach jakuzi masowanie, oraz 4 sauny oraz grota solna w cenie- 10 zeta. JAko że byłem głodny wiec w Koniakowie na Ochodzitej zjadłem smaczny WARKOCZ MARYNY. Na dole lokalu było wesel pieknej panny młodej , wiec zyczyłem młodej radości z Zycia oraz NART....../z tydzien chyba KASPROWY. Nagrywała nas tez telewizja SILESIA. ten facet który jezdzi tyłe to JA

200420131502.jpg

200420131503.jpg

200420131504.jpg

200420131510.jpg

200420131511.jpg

200420131502.jpg.0294d3a67c3fe25bac6c0dd4a21dcbed.jpg

200420131503.jpg.359c6302bbf4d63f4941789a19b6b010.jpg

200420131504.jpg.229364ef36439550253e599b6259e04c.jpg

200420131510.jpg.fae9f497d620069fb908f0b488195cc5.jpg

200420131511.jpg.9ef9257fc87d9d98a79c4b6b1b7df709.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Chopok tak z bliska chciał... :wink:

Dobra,jutro Pilsko,biorę Hellbenty,na pewno miękko będzie... :rolleyes::

Gdybyś chciał Coombacki przetestować,daj znać,to je wezmę! :wink:

zabierz,zabierz :smile: my wyjedziemy około 7:30 więc szybciej niż na 9:00 nie będziemy...no chyba że pogoda rano postraszy ale patrząc na icm meteo powinno być ok.

pozdr.Torres

P.S- Marcin ...a ty na sl?? czy BBR-y?

P.S2- Andi ty to wiesz jak się na imprezę wkręcić:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabierz,zabierz :smile: my wyjedziemy około 7:30 więc szybciej niż na 9:00 nie będziemy...no chyba że pogoda rano postraszy ale patrząc na icm meteo powinno być ok.

pozdr.Torres

P.S- Marcin ...a ty na sl?? czy BBR-y?

P.S2- Andi ty to wiesz jak się na imprezę wkręcić:biggrin:

Zartujesz SL na letnie warunki :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - Andi - aleś okazję ustrzelił:biggrin: Sam bym się z chęcią na imprezę z taką panią młodą wkręcił:tongue::wink:

IStebna - Koniaków[ATTACH=CONFIG]10539[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10540[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]10541[/ATTACH]

P.S. Czy ta pani młoda czasem nie ma siostry-bliźniaczki na wydaniu?:tongue::tongue:

Edytowane przez fundu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mily akcent na zakończenie dnia:biggrin: No ale Pani młoda - cud, miód:smile:

A na Pilsku ładnie-śnieg na kamerce znika ale i ludzi dziś jakby trochę więcej. Szkoda, że wczoraj nie było właśnie takiej pogody.

Ekipa z Pilska -czekamy na Wasze relacje:wink:

Edytowane przez fundu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mily akcent na zakończenie dnia:biggrin: No ale Pani młoda - cud, miód:smile:A na Pilsku ładnie-śnieg na kamerce znika ale i ludzi dziś jakby trochę więcej. Szkoda, że wczoraj nie było właśnie takiej pogody. Ekipa z Pilska -czekamy na Wasze relacje:wink:
To ja zacznę:

Skrzyczne.jpg

Nie, dzisiaj nie w tę stronę, wybieramy Pilsko, zapowiada się doskonały sztruksik:

sztruks.jpg

Chłopaki gdzie jesteście, to ja schorowany pierwszy pod krzesłem:

Gdzie.jpg

No i ekipa się zjeżdża, najpierw Maciek, którego poznałem od razu po opasce, resztę przedstawił mi sam Johny. Chłopaki dziękuję za miło spędzony czas, było mi bardzo miło was poznać.Pierwszy zjazd czyję się jakbym płynął na nartach wodnych, i nie chodzi tu o złe skojarzenia, niesamowite wrażenie, pierwszy raz tak się czułem jakbym płynął a nartach. To może zdarzyć się tylko w wyższych partiach gór.

woda.jpg

To zdjęcie robione podczas zjazdu na dół, nie wiem tylko czy Johny będzie miał dużo zdjęć, nie dałem mu odpocząć, czułem parcie na jazdę.Myslę, że po 12.00 gdy pożegnałem się z Maćkiem i Marcinem, mieli trochę czasu na popstrykanie.Pozdrowienia chłopaki i do przyszłego sezonu 2013/2014. Chyba, że Kasprowy.

Skrzyczne.jpg.9bb1b2137b23031e07904105aab0e1d7.jpg

sztruks.jpg.0b0e5e70a926fb3ebd3bf3d2204d4f3b.jpg

Gdzie.jpg.61b46809b54ca85e583b1cb7abb7f2d0.jpg

woda.jpg.1de409d4147a66b58d704ddf9ec5f5dc.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ,że dzis siedzę w domu . mam jeszcze karnety z PIWA TYSKIE. poznałbym szaloną EKIPIE SKI FACHMANÓW na PILSKU. ciekwe zdjęcia chyba z MILÓWKI ..pole pole tu na razie jest ściernisko..... napiszcie choć czy byl niezły zjazd do Szczawin....???? czy był widok na Tatry ze szczytu PILSKA. JA mimo 18 syna w sobote uderze w Niedzile na KASPROWY, z kierowcą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ,że dzis siedzę w domu . mam jeszcze karnety z PIWA TYSKIE. poznałbym szaloną EKIPIE SKI FACHMANÓW na PILSKU. ciekwe zdjęcia chyba z MILÓWKI ..pole pole tu na razie jest ściernisko..... napiszcie choć czy byl niezły zjazd do Szczawin....???? czy był widok na Tatry ze szczytu PILSKA. JA mimo 18 syna w sobote uderze w Niedzile na KASPROWY, z kierowcą .

Andrzeju, z Milówki Skrzycznego nie widać, przecież to lipowskie pola. Sorry dziś była mgła, jak robiłem zdjęcie to było widać maszt antenowy.

Na Szczawiny dało się jeździć tylko lewą lub prawą stroną dwumetrowym paskiem. Na Kopcu jeździliśmy, tam rano normalnie jeszcze po sztruksie.

Zresztą na pewno ktoś z reszty na zdjęciach pokaże.

Coraz częściej myślę o tym Kasprowym, tylko jak to reszta rodzinki przyjmie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PilskoVeni,vidi i poległem...przyjechaliśmy o 9:30 i po wjeździe na górę zastaliśmy to:

20130421453.jpg

co mnie kompletnie rozwaliło ... do tego stopnia że wyjechaliśmy jeszcze na Kopiec szukając śniegu i patrząc jak co niektórzy skaczą z plamy śniegu na drugą plamę ...Z Kopca do Miziowej niebieską dało się jeszcze po śniegu poślizgać bo jeszcze tam był śnieg ...Przy schronisku spotkaliśmy Marcina z córką... po przywitaniu i zamienieniu kilku zdań( ze względu na cenzurę nie napiszę co powiedziałem na temat warunków :biggrin:) "spłynęliśmy" 5-ką na Szczawiny...kilka zdjęć:

20130421452.jpg

20130421450.jpg

20130421454.jpg

sytuację uratowała 5-ka z Miziowej na Szczawiny i super pogoda... ale i tak uważam że to nie był wyjazd na narty tylko w góry

20130421451.jpg

wygląd 5-ki Abstrahując od warunków to byłem na Pilsku po jakiś 8 latach przerwy ale to co zobaczyłem to nie napawa mnie optymizmem. Poczułem się jakbym nie poszedł do przodu o 8 lat a cofną o jakieś 25 :eek: Lubię tę górę, potencjał jest taki że Jaworzyna Krynicka to przy Pilsku mógłby byc "mały pikuś" ale jak jest na Jaworzynie a jak jest na Pilsku ?Tam gondola i krzesła,naśnieżanie i oświetlone trasy.... a tutaj jedno archaiczne krzesło i reszta pamiętająca czasy PRL-upoza tym rozumiem że dzisiaj kończą i mało się komu chce ( to chyba zostało z PRL-u) ale trochę tego śniegu to mogli sypnąć przy górnej stacji orczyka ze Szczawin na Miziową bo nie każdy lubi kąpiele błotne bo tego co tam było to nawet bryją śniegową nie można było nazwać-patrz foto nr1. Skoro uruchomiają wyciągi to nich przynajmniej tam trochę śniegu będzie...:mad:: jak dla mnie to mam spokój na kolejne 5 lat- jestem optymistycznie do nastawiony do jazdy w ciężkich wiosennych warunkach ale to co zastałem to mnie pokonało... za tą kasę(obniżek ani innych promocji niet) to wolę pojechać parę kilometrów dalej(Rohace,Chopok) albo w jednym słusznym kierunku....albo nawet pojeździć w Wiśle...bo tam przynajmniej dbająto tyle...pozdr.TorresP.S-Sorry Marcin, Maciek że dłużej nie pogadaliśmy ale jeżdżąc 5-tką ani mnie ani żonie nie chciało się znowu przez to błoto przedzierać tym bardziej że kupiliśmy czasówki ( bo niby skąd mieliśmy wiedzieć że tak będzie a w kasie nikt nie doradził).Mam nadzieję że będzie okazja jeszcze razem się spotkać i pojeździć.Jeszcze raz Pozdrawiam.

20130421453.jpg.f80df4356e62eefe9ba79f65e6c46d99.jpg

20130421452.jpg.a883e2261a43b8ab1c0112d2b8f23528.jpg

20130421450.jpg.e2a5c12af9ac65cc25a796349e56d775.jpg

20130421454.jpg.0be4d50b9e0c5f7c1698e418c807395c.jpg

20130421451.jpg.5d259f02d66ba936bc24a0ca5cdaf860.jpg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie-chyba potraktowali to jako ostatni dzien i juz im sie majtac nie chcialo. Z tego co rok temu relacjonowal Johnny to w ostatnie dni ratrakiem na szybko zwozili i łatali dziury. No ale na taką ciapę to chociaż mogli za połowę ceny lub w ramach dobrego gestu handlowego-wzorem NO lub Szosowa-za darmo zaoferowac narty wodne:D Dla widoków i pobycia w górach - niedzieli trochę żal ale dla ciapy już nie:P

P.S. Torres - a ta 4 fotka to jest na Szczawinach poniżej zakrętu?

Edytowane przez fundu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...