-
Liczba zawartości
2 036 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Zawartość dodana przez Góral spod Skrzycznego
-
2026 - na nartach przez cały rok
Góral spod Skrzycznego odpowiedział leitner → na temat → Leitner - relacje
@leitner a czy podjąłeś już dezycję co do wyboru nart, bo widzę że nie zabrałeś swoich. Dużo jeździsz jak na nizinnego narciarza, już czas na określenie się technicznie. Objedź te lodowce i dokonaj wyboru !- 59 odpowiedzi
-
- narty latem
- alpy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
A chciało by ci się zjeżdżać jeepem jak można tak?
-
Skrzyczne, kto ostatni? długość trasy wiadomo Fis -1820m, szerokość średnio 1,25m, trzy odpinki nart po 50m, dziś 28 kwietnia
-
Ha ha 400 km, napisz @leitner owi
-
Ktokolwiek coś wie? Możliwości jazdy od piątku, Szczyrk, Wisła. Być może Skrzyczne na święta. @marcinn Czantoria? Nowa Osada, Soszow poza niebieską?
-
Exacly, a tak w ogóle pomyślałem że bez brata bez napinki poćwiczę „szifrińską” pozycję na nowych slalomach prawie nie używanych. Bo warunki moje ulubione- twardy firn pod spodem i topniejące 3cm. Lecę,bo się połapią w schronisku że ja na nartach, umówiłem się że na 10:00 będę na śniadaniu z fakturą 🤣🤣🤣
-
Pojechałeś i na ostatni zjazd wyszło słońce
-
Takie tam, wiadomo skąd? A swoją drogą trzeba kończyć ale jak w takich warunkach? „1” i „3” sztos sezonu w Szczyrku Do siego roku
-
Nogi masz odpowiednio przygotowane, po prostu dostałeś „w kość” przy takich prędkościach pewnie trochę zakwasiłeś mięśnie. Ciekawi mnie jak dzisiaj się czujesz? Po 12:00 pewnie bedziesz miał dość jazdy. 🤣🫡
-
Zdecydowanie „4” najszybciej się męczy. Najdłużej trzyma się jedynka i golgota - mało uczęszczane. Wszędzie pod puszczającą na szczęście cienką górą trzyma mocno firn. Czasem prawie lodowo. Dobrze naostrzone narty lubią te marcowe warunki. Tylko ta „4” już bardzo zmęczona jedynie te stromsze fragmenty zazwyczaj w cieniu się trzymią. Szersze narty i jest dobrze. Spokojnie dwa tygodnie, z tym że na „3” w niedziele 8-go zjazd na rowerach. a takie były dziś kolejki cały dzień
-
Jak nie jak tak. Ścigaliśmy się z @leitner, dotrzymał kroku. Na „1” 90km/h Mamy nadzieję jeszcze na dwa weekendy
-
Przyjedź na 9:45 do baru na Suchem
-
Do 9:30 przejazd przez bramki bez postoju. Wszędzie. Po śniadaniu około 10:30 wszędzie po pół godziny poza gondolą gdzie 10 minut, Solisko masakra, nie próbowaliśmy
-
Potwierdzam, najlepsze warunki sezonu. Tyle, że to chyba koniec. Za to, rewelacyjna Golgota, warto było zaczekać i „8” powyżej. „4” i „7” trochę dzisiaj wolne: Za to „Jedynka” z ustawionym gigantem do 9:30 szybka jak mało kiedy. Potem był przejazd do Józka na kiełbaskę, zjazd przez Kanion gdzie też bardzo dobre warunki i trudny powrót w kolejkach. Jedynie jeszcze pod gondolą można było pośmigać z 10min kolejką. O 13 do Szczyrku ciągnęły tłumy 🫡
-
Gdzieś w górach
Góral spod Skrzycznego odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
- 1 939 odpowiedzi
-
- 12
-
-
-
Gdzieś w górach
Góral spod Skrzycznego odpowiedział marionen → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Gdzieś samotnie, sfrustrowany, 😣 Moze gulasz soup poprawi humor No to dalej do wieczora daleko a tras ze 40km do zwiedzenia- 1 939 odpowiedzi
-
- 12
-
-
-
Dzisiaj w Szczyrku w miarę luźno ale mgła i kiepskie warunki, chociaż 3 zjazdy przez Młaki - „1” po 9:00 jeszcze w dobrych warunkach sztruks i bez mgły. Ale i tak pojeżdżone.







