Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Góral spod Skrzycznego

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    2 036
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Zawartość dodana przez Góral spod Skrzycznego

  1. @leitner a czy podjąłeś już dezycję co do wyboru nart, bo widzę że nie zabrałeś swoich. Dużo jeździsz jak na nizinnego narciarza, już czas na określenie się technicznie. Objedź te lodowce i dokonaj wyboru !
  2. A chciało by ci się zjeżdżać jeepem jak można tak?
  3. Skrzyczne, kto ostatni? długość trasy wiadomo Fis -1820m, szerokość średnio 1,25m, trzy odpinki nart po 50m, dziś 28 kwietnia
  4. Trochę przerysowałeś te warunki ale ok mogą być pogoda za to bajka
  5. @surfing górale dzisiaj dla zmyłki na fisherach
  6. Ha ha 400 km, napisz @leitner owi
  7. Ktokolwiek coś wie? Możliwości jazdy od piątku, Szczyrk, Wisła. Być może Skrzyczne na święta. @marcinn Czantoria? Nowa Osada, Soszow poza niebieską?
  8. Exacly, a tak w ogóle pomyślałem że bez brata bez napinki poćwiczę „szifrińską” pozycję na nowych slalomach prawie nie używanych. Bo warunki moje ulubione- twardy firn pod spodem i topniejące 3cm. Lecę,bo się połapią w schronisku że ja na nartach, umówiłem się że na 10:00 będę na śniadaniu z fakturą 🤣🤣🤣
  9. coś tu nie pasuje
  10. Pojechałeś i na ostatni zjazd wyszło słońce
  11. Ostatki na Skrzycznem Twardo, lodowo i słoneczne: Spróbujemy do dołu 😎
  12. Takie tam, wiadomo skąd? A swoją drogą trzeba kończyć ale jak w takich warunkach? „1” i „3” sztos sezonu w Szczyrku Do siego roku
  13. @leitner o tej narcie ci mówiłem wczoraj:
  14. Nogi masz odpowiednio przygotowane, po prostu dostałeś „w kość” przy takich prędkościach pewnie trochę zakwasiłeś mięśnie. Ciekawi mnie jak dzisiaj się czujesz? Po 12:00 pewnie bedziesz miał dość jazdy. 🤣🫡
  15. Zdecydowanie „4” najszybciej się męczy. Najdłużej trzyma się jedynka i golgota - mało uczęszczane. Wszędzie pod puszczającą na szczęście cienką górą trzyma mocno firn. Czasem prawie lodowo. Dobrze naostrzone narty lubią te marcowe warunki. Tylko ta „4” już bardzo zmęczona jedynie te stromsze fragmenty zazwyczaj w cieniu się trzymią. Szersze narty i jest dobrze. Spokojnie dwa tygodnie, z tym że na „3” w niedziele 8-go zjazd na rowerach. a takie były dziś kolejki cały dzień
  16. Jak nie jak tak. Ścigaliśmy się z @leitner, dotrzymał kroku. Na „1” 90km/h Mamy nadzieję jeszcze na dwa weekendy
  17. Przyjedź na 9:45 do baru na Suchem
  18. Witojcie ze SCYRKU
  19. Do 9:30 przejazd przez bramki bez postoju. Wszędzie. Po śniadaniu około 10:30 wszędzie po pół godziny poza gondolą gdzie 10 minut, Solisko masakra, nie próbowaliśmy
  20. Potwierdzam, najlepsze warunki sezonu. Tyle, że to chyba koniec. Za to, rewelacyjna Golgota, warto było zaczekać i „8” powyżej. „4” i „7” trochę dzisiaj wolne: Za to „Jedynka” z ustawionym gigantem do 9:30 szybka jak mało kiedy. Potem był przejazd do Józka na kiełbaskę, zjazd przez Kanion gdzie też bardzo dobre warunki i trudny powrót w kolejkach. Jedynie jeszcze pod gondolą można było pośmigać z 10min kolejką. O 13 do Szczyrku ciągnęły tłumy 🫡
  21. Gdzieś samotnie, sfrustrowany, 😣 Moze gulasz soup poprawi humor No to dalej do wieczora daleko a tras ze 40km do zwiedzenia
  22. Dzisiaj w Szczyrku w miarę luźno ale mgła i kiepskie warunki, chociaż 3 zjazdy przez Młaki - „1” po 9:00 jeszcze w dobrych warunkach sztruks i bez mgły. Ale i tak pojeżdżone.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...