Narty - skionline.pl
Jump to content

Góral spod Skrzycznego

Members
 • Content Count

  1,760
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

Everything posted by Góral spod Skrzycznego

 1. Dziś już kolejny dzień pod "Sportową 1". Z serduszka na razie nic nie będzie, najpierw muszę się podleczyć.
 2. Stary wątek, ale mój Hammer nie wczytuje innych. Ale do rzeczy. Otóż po wielu perypetiach zdrowotnych i licznych staraniach udało się w końcu dostać do jedynej kliniki która może dać mi nadzieję na ścignięcie mojego brata na Bieńkuli. Jutro bieżnia że spirometrią a jeśli nie dam rady to powtórne cewnikowanie prawego serca aby określić czy warto zainwestować w moje nowe serce. Trzymajcie za mnie. Chciałbym jeszcze kiedyś pokazać wam moje plecy a nie tylko ślizgać się po 300m trasach.
 3. @leitner, Marcin w miejscu starego orczyka wzdłuż Bieńkuli w ciągu ostatniego miesiąca pięknie wyrównano trasę. Czy wiesz może czy tam postawią coś tymczasowego jak na M.S.
 4. Kotarz Arena 1 godz. · Stowarzyszenie Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot po raz kolejny wprowadza opinię publiczną w błąd, poprzez podawanie nieprawdziwych informacji zmierzających tylko i wyłącznie do zablokowania inwestycji w Brennej. Publikacja Stowarzyszenia „Koniec Inwestycji na Kotarzu w Brennej. Wygrało prawo i przyroda” to atak nie tylko na Inwestora, którym jest liczna grupa mieszkańców Brennej, ale również na samorząd lokalny, jak i krajowy. Nie zapominajmy bowiem, że projekt „Kotarz Arena - Centrum Aktywnego Wypoczynku” wpisany jest do krajowej „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” jako kluczowa część strategicznego projektu Beskidzkiego Centrum Narciarstwa oraz „Programu dla Śląska”. Więcej możesz przeczytać na stronie Kotarz Arena na fb.
 5. Również na to zwróciłem uwagę, np w samochodzie gdzie ciężej chodzi sprzęgło (stare busy) wystarczy wciskać je trzymając nogę prostopadle do deski rozdzielczej i ból się nie pojawia.
 6. DĘBKI 2019 W celu odżywienia nieco organizmów przed nadchodzącym sezonem zimowym w witaminy E, D odpowiednie kwasy nienasycone itd, udaliśmy się w północne tereny Polski. Na A1 w okolicach Piotrkowa tablice kusiły do skrętu: Ale że @Paula o tej porze nie wstaje z łózka odpuściliśmy im do sierpnia. Jeśli chodzi o rybki to wybór jak zawsze jest odpowiedni i w cenniku i na żywo: Urlop dobiega końca, powoli trzeba się pakować ale pogoda wciąż dopisuje. Przed nami jeszcze ciekawa droga powrotna i już bliżej niż dalej do białej mroźnej zimy.
 7. Pantofle jak u Julii Mancuso, no i najwyższy stopień podium.
 8. Codziennie rano jeśli nie pada mała kopareczka wspina się trójką do góry. Też czekam na pogodę, żeby sprawdzić.
 9. Czyżbyśmy pod gondolą budowali tunel przejazdowy pod ul. Zwalisko dla narciarzy chcących się dostać z "1" i Bieńkuli do gondoli. Nieeee, ale taki ma powstać wkrótce.
 10. Ostatnimi czasy prawie codziennie przebywam w Szczyrku - liczne inwestycje budowlane wokół gondoli i słyszę różne ploteczki. Otóż trwa budowa obwodnicy Buczkowic i ronda na drodze Bielsko - Szczyrk przed kolanem w Buczkowicach. Przy rondzie w stronę lasu znajdują się puste pola i łąki co wskazywało by na lokalizację parkingów. Co więcej, Słowacy nawet sugerowali tam budowę pola golfowego lub Aquaparku. Nic z tego zarządzający miastem nie zgadzają się na lokalizację takich atrakcji poza miastem. W związku z tym cały ośrodek skieruje się prawdopodobnie w kierunku Doliny Zimnika gdzie wykupywane są całe hektary pól przez bogatszych przedsiębiorców. Są to informacje nigdzie nie potwierdzone zasłyszane wsród mieszkańców miasta.
 11. Jeszcze trochę zdjęć, żeby zobrazować warunki jakby ktoś się jutro wybierał. Mimo, że tak to wygląda, da się powyżej Miziowej pojeździć. Na Szczawiny to raczej dojazd do kolejki. No cóż, to by było na tyle, CHYBA, w tym roku. Do następnego sezonu i oby był przynajmniej tak udany jak ten. Hey
 12. Teraz pusciło, nierówności się powycierały, śmiga się super.
 13. Żebyś miał jeszcze po czym się wywlec. Na trasach warunki ekstremalne ale znośne, zmrożony firn częściowo ratrakowane.
 14. Jutro Ślązcy górale. Z Miziowej na Szczawiny ponoć dwumetrowym paskiem! Może będą jakieś spektakularne gleby w błotko. Mm 😎
 15. A jakie konkretnie? W sobotę może Beskid Żywiecki, hala z której Babią widać? Ratraki też już szykują sztruksik.
 16. Czyżby jakieś kłopoty z wykupieniem sezonówki na Szczyrk? Nie można dokończyć transakcji.
 17. @andy-w choć to był: ... Narciarski dzień nr 56 i i chyba moje zakończenie sezonu bardzo udane, ... Nie kończ sezonu, jeździmy jeszcze 20-22 kwietnia na Miziowej
 18. Co tam z tym weekendem? Tutaj nie widać nic, czyli jest zimno: https://pilsko.org/stacja-narciarska/
 19. Brrr, zima wróciła pod gondolę. Jest około zera. A tu tylko resztki śniegu:
 20. A jakie wieści z Pilska, pojeździmy za tydzień? Jakie warunki?
 21. Planowaliśmy kolejny weekend na Pilsku
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...