Narty - skionline.pl
Jump to content

Góral spod Skrzycznego

Members
 • Content Count

  1,767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  82

Góral spod Skrzycznego last won the day on November 16

Góral spod Skrzycznego had the most liked content!

Community Reputation

4,882 Excellent

1 Follower

About Góral spod Skrzycznego

 • Rank
  Stary wyjadacz
 • Birthday 12/23/1971

Personal Information

 • Imię
  Darek
 • Miejscowość
  Kotlina Żywiecka

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic D2 SL, Atomic Blackeye Ti 174cm, Fisher Progressor 900 F19 170cm
 • Buty marka
  Tecnica Cochise Pro 130

Skills

 • Styl jazdy
  każdy dla dobrej zabawy
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  11

Recent Profile Visitors

15,078 profile views
 1. To jest bardzo złożona sprawa. Muszę dopasować inny układ baterii i sterownika do mojego sztucznego, lewego serca, dobra pogoda, dobre samopoczucie, lepsza dyspozycja. To raczej będzie impuls a nie planowane narty. Na razie z tą 2,5kg torebką przez ramię to mało prawdopodobne. Natomiast mnie to nie powstrzyma i za jakiś czas się zjawię. Musi tylko zrosnać się dobrze klatka. Pozdrawiam.
 2. Filip donosi, że warunki na BK bardzo zimowe. Śnieg pod warstwą ratrakowaną zmrożony, miejscami lód. Dojazd trudny, ślisko! Kilka fotek: Ja jeszcze dochodzę do siebie, może w styczniu. 😕😏⛷️
 3. Po złamaniu w zeszłym sezonie deski na stokach M. S. kolejna świetna grafika na desce Filipa. Ma chłopak gust: Będzie fruwał nad waszymi głowami. Sezon coraz bliżej, BK pewnie za dwa tygodnie, w tym roku beze mnie ale wkrótce dołączę. Muszę tylko dopracować działanie pompy w lewej komorze. 😉 Hey
 4. Tak wtedy mi się zdawało a dziś czekam na serce. Żeby jednak doczekać do przeszczepu zaproponowano mi leczenie pomostowe przez wszczepienie mechanicznego wspomagania krążenia czyli pompy która zastępuje lewą komorę. Jestem w 11 dobie po operacji, czuję się ok. W poniedziałek przenoszą mnie na 5 tygodniową rehabilitację. Szelki Bonda na baterie pompy już dostałem, które mają mi umożliwić jazdę na nartach. Myślę, że jak przyjdą te cieplejsze to już będę się ślizgać. Chyba, że znajdzie się serce. A wtedy to już pokażę wam moje plecy. Do zobaczenia na stoku.
 5. Czarne wysztruksowane trasy w Szczyrku nie mają nic wspólnego z tym kolorem na Kasprowym. Zapytaj naszego doświadczonego kolegę @janek57 . Rano to lód w czystej postaci a od 11,00 metrowe muldy.
 6. Przejeżdżałem terenówką do schroniska i widziałem na hali szkielet drewniany budynku. Czy to restauracja czy goprówka to nie wiem ale widząc rozmach inwestycji i ilość drewnianych elementów klejonych to raczej restauracja. Na pewno będzie gotowa na sezon. Szkoda, że nie było czasu się zatrzymać ale zbliża się termin wyłączenia kolejek do przeglądu, na pewno coś będziemy dłubać w górach to się jakieś zdjęcia porobi. Pozdrawiam, a sezonówki już macie?
 7. Wiele lat temu trasa niebieska była wyznaczona też przez Hondraski, może to ta.
 8. Dziś już kolejny dzień pod "Sportową 1". Z serduszka na razie nic nie będzie, najpierw muszę się podleczyć.
 9. Stary wątek, ale mój Hammer nie wczytuje innych. Ale do rzeczy. Otóż po wielu perypetiach zdrowotnych i licznych staraniach udało się w końcu dostać do jedynej kliniki która może dać mi nadzieję na ścignięcie mojego brata na Bieńkuli. Jutro bieżnia że spirometrią a jeśli nie dam rady to powtórne cewnikowanie prawego serca aby określić czy warto zainwestować w moje nowe serce. Trzymajcie za mnie. Chciałbym jeszcze kiedyś pokazać wam moje plecy a nie tylko ślizgać się po 300m trasach.
 10. @leitner, Marcin w miejscu starego orczyka wzdłuż Bieńkuli w ciągu ostatniego miesiąca pięknie wyrównano trasę. Czy wiesz może czy tam postawią coś tymczasowego jak na M.S.
 11. Kotarz Arena 1 godz. · Stowarzyszenie Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot po raz kolejny wprowadza opinię publiczną w błąd, poprzez podawanie nieprawdziwych informacji zmierzających tylko i wyłącznie do zablokowania inwestycji w Brennej. Publikacja Stowarzyszenia „Koniec Inwestycji na Kotarzu w Brennej. Wygrało prawo i przyroda” to atak nie tylko na Inwestora, którym jest liczna grupa mieszkańców Brennej, ale również na samorząd lokalny, jak i krajowy. Nie zapominajmy bowiem, że projekt „Kotarz Arena - Centrum Aktywnego Wypoczynku” wpisany jest do krajowej „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” jako kluczowa część strategicznego projektu Beskidzkiego Centrum Narciarstwa oraz „Programu dla Śląska”. Więcej możesz przeczytać na stronie Kotarz Arena na fb.
 12. Również na to zwróciłem uwagę, np w samochodzie gdzie ciężej chodzi sprzęgło (stare busy) wystarczy wciskać je trzymając nogę prostopadle do deski rozdzielczej i ból się nie pojawia.
 13. DĘBKI 2019 W celu odżywienia nieco organizmów przed nadchodzącym sezonem zimowym w witaminy E, D odpowiednie kwasy nienasycone itd, udaliśmy się w północne tereny Polski. Na A1 w okolicach Piotrkowa tablice kusiły do skrętu: Ale że @Paula o tej porze nie wstaje z łózka odpuściliśmy im do sierpnia. Jeśli chodzi o rybki to wybór jak zawsze jest odpowiedni i w cenniku i na żywo: Urlop dobiega końca, powoli trzeba się pakować ale pogoda wciąż dopisuje. Przed nami jeszcze ciekawa droga powrotna i już bliżej niż dalej do białej mroźnej zimy.
 14. Pantofle jak u Julii Mancuso, no i najwyższy stopień podium.
 15. Codziennie rano jeśli nie pada mała kopareczka wspina się trójką do góry. Też czekam na pogodę, żeby sprawdzić.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...