Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Targi kieleckie Sport-Zima


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ZIMA! Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości, a także spotkania z gwiazdami polskiego sportu i rekordowa konwencja fitness. Zapraszamy na XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT - ZIMA 2013 - największe i najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce.

Na wystawie zaprezentowane zostaną przede wszystkim nowe kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon największych europejskich marek. Po raz pierwszy na targach swoja ofertę pokażą firmy T.F.A. ALFA S.R.O. z Czech, PROSNOW ACHTI Iwona Białobrzeska, SOX Land & David James - Jozef Vaigl ze Słowacji, SARAFIS Marek Szuper, PREDMAN DAINESE S.P.A. z Włoch, BRAVE TEAM oraz BIKEMAN. KIELCE SPORT – ZIMA to także możliwość spotkań z gwiazdami sportu.

W tym roku po raz pierwszy zarówno uczestniczący w targach wystawcy, jak i zwiedzający mają szansę wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody. Wystawcy, którzy przesłali formularz zgłoszeniowy i opłacili udział w targach mają szansę wylosować 2 bilety lotnicze linii Wizz Air na dowolnej trasie do wykorzystania w terminie do 31.12.2013 roku. Zwiedzający, właściciele sklepów lub hurtowni sportowych mogą z kolei wygrać wycieczkę dla 2 osób na 7 dni na narty do Andory.

Wystawie po raz drugi towarzyszyć będzie zimowa Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2013. W programie znalazły się m. in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała – CRX 30, Pilates, Body Balance. Podczas konwencji nie zabraknie nowych trendów fitness - Bokwa fitness oraz GRIT SERIES Les Mills. Podczas konwencji nie może zabraknąć również energetycznej zumby, szturmem zdobywającej polskie kluby fitness. Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. A towarzystwo na scenie będzie doborowe. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Kielcach wystąpią: Jessica Mellet, Salvatore Panebianco, Julien Roy oraz Per Markussen.

Ponadto KIELCE SPORT-ZIMA 2013 to także ciekawa propozycja dla amatorów sprzętu wodnego m.in.: pokazy freestylu kajakowego, pokazy technik ratowniczych oraz dla lubiących mocne wrażenia zawody na ergometrach (czyli wiosłowanie na sucho). Dla miłośników białego szaleństwa szykujemy z kolei nocną jazdę na nartach i deskach.

Podczas wystawy odbędzie się również szereg spotkań branżowych, a wśród nich szkolenia "Bezpieczeństwo w działalności outdoor" i "Narzędzia w działalności outdoor oraz survival" zorganizowane przez SurvivalTech.pl Technologia & Szkolenia.

Targi Kielce zapraszają od 20 do 23 lutego 2013!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modnie, wygodnie i bezpiecznie na stoku

KIELCE SPORT - ZIMA pełne propozycji dla narciarzy i snowboardzistów

Pierwszą z propozycji zaprezentuje BIKEMAN. Kask Menga dedykowany jest dla młodych i młodych duchem freeriderów. Jego najistotniejsze cechy to matowa powierzchnia i śmiałe wzory oraz duże pokłady bezpieczeństwa. Na tym stoisku zobaczyć będzie można również przeróżne modele gogli. Wśród nich znajdą się m.in. nowość sezonu 2013/2014 Comfort Frame. W tym modelu małe, zygzakowate, elastyczne plastikowe opaski w okolicy czoła i policzków oraz bardziej elastyczna konstrukcja noska pozwalają znacznie lepiej dostosować się do twarzy użytkownika zapewniając komfort bez punktów nacisku!

Gogle Alpina Magnetic Lens z magnetyczną szybką zapewniają doskonałą widoczność zarówno w słońcu jak i we mgle. Gogle wyposażone są w dwie szybki różnych odcieni, z których jedną, ciemniejszą można zdjąć za pomocą magnesu aby odkryć jaśniejszą szybkę znajdującą się pod spodem.

BIKEMAN pokaże także Quattro-Varioflex - gogle, które myślą gdy ty jeździsz na nartach Łączą one dwie innowacyjne technologie Alpina: polaryzacyjne soczewki Quattroflex i automatyczne przyciemnianie VARIOFLEX.

Z kolei na stoisku PS DISTRIBUTION zobaczyć będzie można najnowocześniejsze modele desek i wiązań snowboardowych. Designerzy Bataleona zadbali o oprawę graficzną i jak zwykle grafiki desek powalają na kolana. Camel Toe przybędzie nowa długość 153cm, specjalnie dla dziewczyn i niskich osób. Nowością jest parkowa deska Boss. Stworzona dla wymagających riderów, którzy poza parkiem lubią freestyle w puchu. To tylko jedne z kilku nowości modeli desek tej firmy.

W ofercie PS DISTRIBUTION są również wiązania Rewolucyjne SWITCHBACK, które okazały się hitem sezonu 12/13. Nie osiadając na laurach, ekipa Swichback pracuje dalej nad ulepszeniem produktu. Dzięki temu w sezonie 13/14 możemy się spodziewać poszerzonej palety kolorów.

Źródło: targikielce.pl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Będę 23 lutego. Czy ktoś również planuje odwiedziny kieleckich targów?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze z Mariuszem trzeba się dogadać, ktoś jeszcze dołączy i będzie świętokrzyski mini-zlot skionline :happy:

A co do tego weekendu, to w sobotę jadę do Krakowa, a co do niedzieli to jeszcze nie mam żadnych planów.

no właśnie. może wreszcie się spotkamy w parę osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze z Mariuszem trzeba się dogadać, ktoś jeszcze dołączy i będzie świętokrzyski mini-zlot skionline :happy:

A co do tego weekendu, to w sobotę jadę do Krakowa, a co do niedzieli to jeszcze nie mam żadnych planów.

Targi - ostatni dzień, to sobota, więc niedziela odpada. Mi targi pasują jedynie w sobotę popołudniu.

W niedzielę możemy umówić się do Tumlina i zrobić zlot na stoku. Jestem jak najbardziej za :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Targi - ostatni dzień, to sobota, więc niedziela odpada. Mi targi pasują jedynie w sobotę popołudniu.

W niedzielę możemy umówić się do Tumlina i zrobić zlot na stoku. Jestem jak najbardziej za :happy:

tak sobie myślę - w sobotę po południu to może już niewiele być tzn. wystawcy się zwijają w ostatni dzień , niektórzy nawet wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem, byłem, zobaczyłem. Część I - Narty.

Na Targi Kielce dotarłem w ostatni dzień ich trwania, czyli dzisiaj.

Przyjechałem z myślą obejrzenia najnowszej odzieży narciarskiej...

...niestety jak potem się okazało, niewiele zobaczyłem.

W pierwszej kolejności trafiłem na stoiska z nartami.

Poniżej najciekawsze fotki, które zrobiłem.

Salomon zachwycił mnie nową kolekcją BBR.

1def5fe2d34673d2med.jpg

Szerokie Deski Atomica wyglądają równie imponująco:

26910ee2b1b4dbb3med.jpg

Drugi rządek:

cc9814c93b674024med.jpg

Wypasione Volanty:

5860f393c9d2e014med.jpg

Rosoły:

a2c0d5def0901eebmed.jpg

Wilki... Zielona Katana, zachwyca jakością wykonania!

3a54a195a42a26d1med.jpg

"Kwadratowe" i "Odblaskowe" Heady - nie sposób było się nie zatrzymać przy nich:

e388bf6c91a9a03cmed.jpg

K2 przygotował naprawdę imponujące stanowisko:

8576e066ea6d7ca1med.jpg

...a ten rządek pewnie się Tobie Johnny by podobał?

54570e58a147b3f0med.jpg

Szata graficzna Dynastarów jest zachwycająca:

b8097074c78fbf95med.jpg

Byczy Blizzard...

603a2ae7d89c72c9med.jpg

Line? Pierwszy raz zobaczyłem takie deski...

deb5a47bd7493667med.jpg

Podsumowując narty na Targach.

Te firmy, które są na fotkach - nie zawiodły...

...zawiodły te, które się nie pojawiły. Przede wszystkim polski producent na M...

...a także marka na S i K.

Wielkie rozczarowanie jak dla mnie Fischer. Wiało nudą z ich stanowiska.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część Druga Relacji z Wizyty na Targach Kielce

Kolejnymi rzeczami, które przykuły moją uwagę były piękny zestaw Salomona: Kask + Gogle:

ff5a87a0e2ab94b0med.jpg

Pocki

568b6d679b392bc4med.jpg

…i jeszcze raz Pocki:

a4b885eacd8453bamed.jpg

Kurteczka Rosoła:

75d123f7f3d80d1bmed.jpg

Oryginalna Carrera:

0b6b42ba0b488d15med.jpg

Stoisko Sidasa

35c62b0e756c499fmed.jpg

Leki

47687af82fb3d9d8med.jpg

Briko

13e9562dedd27ee5med.jpg

K2

72d4f58c0f376a11med.jpg

Piękny haftowany kask dla Niej…

7a1b574479c40ea7med.jpg

…i taki z kamerką, dla Niego:

3b11014e3cb50a4amed.jpg

…a taki zestawik, bardzo by mi odpowiadał:

ea2791665c327e26med.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem targi nie rzuciły w tym roku na kolana w porównaniu z latami poprzednimi.Jak dla mnie zabrakło nart mniej znanych i medialnych producentów.Szkoda. z racji,że jestem na etapie zmiany rękawic na plus zaliczam możliwość przymierzenia kilku modeli różnych producentów.Dla mnie absolutny hit w tym segmencie to Ziener(modele Garda i Grenoble na przyszły sezon).Nie miałem nigdy na rekach tak wygodnych,miękkich,solidnych i zarazem delikatnych rękawic.(szukałem tylko modeli race-dzisiaj jechał w nich Fritz Dopfer w gigancie). Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z racji,że jestem na etapie zmiany rękawic na plus zaliczam możliwość przymierzenia kilku modeli różnych producentów.Dla mnie absolutny hit w tym segmencie to Ziener(modele Garda i Grenoble na przyszły sezon).Nie miałem nigdy na rekach tak wygodnych,miękkich,solidnych i zarazem delikatnych rękawic.(szukałem tylko modeli race-dzisiaj jechał w nich Fritz Dopfer w gigancie). Szczerze polecam.

Skóra czy materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czyli się zwineli wcześniej jak pisałem ?

- fischer: przecież wrzucili wszędzie rockrera gdzie się dało!

Zwinęli się, zwinęli. Już ok 13 zostało ok połowy wystawców.

Fischer tym, mnie nie zachwycił...

69c581850484ee5dmed.jpg

...to jakbym już kiedyś widział ;-)

1f4d0dc89524d711med.jpg

...może trochę intrygująca czarna narta "Prestige".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka Targów, krótkie podsumowanie

Niestety, w porównaniu z Targami, które widziałem 3 lata temu, tegoroczne były ubogie.

Odzieży narciarskiej tej, która mnie interesowała – nie było.

Stoisk również niewiele…

…było miło, ale spodziewałem się czegoś zupełnie innego.

Na koniec, coś – co mi się również bardzo spodobało…

Dynastar:

70ca3ae464c59ec6med.jpg

Blizzard:

10d3a44044ccd0f7med.jpg

Na zakończenie, fotki sprzętu pływającego, który chciał bym mieć.

Dwuosobowy kajak:

c42c569380c55122med.jpg

Singielek:

ac13d645127f5519med.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Moim skromnym zdaniem targi nie rzuciły w tym roku na kolana w porównaniu z latami poprzednimi.Jak dla mnie zabrakło nart mniej znanych i medialnych producentów.Szkoda. z racji,że jestem na etapie zmiany rękawic na plus zaliczam możliwość przymierzenia kilku modeli różnych producentów.Dla mnie absolutny hit w tym segmencie to Ziener(modele Garda i Grenoble na przyszły sezon).Nie miałem nigdy na rekach tak wygodnych,miękkich,solidnych i zarazem delikatnych rękawic.(szukałem tylko modeli race-dzisiaj jechał w nich Fritz Dopfer w gigancie). Szczerze polecam.

Skóra czy materiał?

Trochę z opóźnieniem odpowiadam,ale ostatnio miałem ''problemy'' z netem.

Oczywiście skóra i to pierwszej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...