Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kalendarz PŚ 2013/2014 + Olimpiada


Rekomendowane odpowiedzi

a to przesympatyczna zawodniczka, a do tego moim zdaniem zdecydowanie najbardziej atrakcyjna uczestniczka zmagań o kryształową kulę (niestety jestem facetem i jakoś ma to dla mnie znaczenie), naturalna, a nie sztucznie zrobiona i wykreowana.

Generalnie Szwedki to atrakcyjne dziewczyny :) :)

A co do tego, że wygrała, to super wiadomość! Będzie się działo w Soczi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynna zmiana tematu - Sochi tuż tuż.

Żeby każdy z nas mógł sobie jakoś zaplanować inne czynności niezbędne do życia - poniżej podaję wstępny plan dotyczący oczywiście jedynej słusznej konkurencji.

Relacje będą na tvp – na Eurosporcie z tego co widzę to nie ma.

Podałam godziny czasu tamtejszego czyli u nas trzeba sobie odjąć 3h, ale na bieżąco będę uzupełniać programem tvp.

7.02. piątek

16:30 – 20:30 czasu naszego - otwarcie

9.02.niedziela

11:00 (7:55 czasu naszego) – DH M

10.02 poniedziałek

11:00 DH W comb

15:00 SL W comb

12.02. środa

11:00 DH W

14.02 piątek

11:00 DH M comb

15:30 SL M comb

15.02 sobota

11:00 SG W

16.02 niedziela

11:00 SG M

18.02 wtorek

11:00 GS W 1

14:30 GS W 2

19.02 środa

11:00 GS M 1

14:30 GS M 2

21.02 piątek

16:45 SL W 1

20:15 SL W 2

22.02 sobota

16:45 SL M 1

20:15 SL M 2

23.02 niedziela

zamknięcie

Jeśli coś pokopałam to wyjdzie w praniu :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, nie bardzo, kiedyś mieszkałem w Szwecji i nie zauważyłem tego, teraz przez większość roku siedzę w Hiszpanii i jest jeszcze gorzej, zdecydowanie zgadzam się z twierdzeniem zawartym w ostatnim hicie-kicie "My Słowianie" :)

Zauważyłem, że atrakcyjne są Szwedki, Hiszpanki, Włoszki, Słowianki, Bułgarki ……….( i zabrakło mi klawiszy w klawiaturze ) :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo, bo ... od Ciebie :)http://sochi2014.blob.core.windows.net/storage/games/schedule_sochi_en.pdfAle i tak wszystko trzeba będzie śledzić na bieżąco.Jutro trening GS! Z tej okazji wrzucę posta, jakiego Karolina Chrapek wstawiła na swojego fejsa:"Mountain Village zwiedzona :) Klasyczne, a zarazem bardzo oryginalne zdjęcie na tle kół olimpijskich zrobione. Wioska prezentuje się całkiem fajnie choć są miejsca gdzie budowa nadal trwa ;p. Mamy tutaj dwie siłownie, sklep spożywczy, bank, a nawet beauty salon :) . Jest też duża jadalnia czynna 24h więc głodować nie będziemy. Jutro mamy trening GS, co da nam możliwość sprawdzenia dokładnie warunków śniegowych :)Kala'')"i okrasiła to trzema zdjęciami:

soczi 1.jpg

soczi 2.jpg

soczi 3.jpg

57da824901652_soczi1.jpg.665c11d2057ecd5f0e7c9d099156bc9b.jpg

57da82490a295_soczi2.jpg.87fc7b74b2d6019f35526359ff50d1c1.jpg

57da824931af8_soczi3.jpg.74353fcd237047021a6b5bc105b98aed.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wpis Mateusza Garniewicza na facebooku:"Jutro trochę pechowo, bo zabrakło mi jednego miejsca do pierwszej grupy i jadę z numerem 16, co przy zapowiadających się warunkach może być sporym utrudnieniem, ale będę walczył :) A poniżej dzisiejszy trening w Reiteralm :) Oby jutro tak wyglądał każdy skręt - albo lepiej :)"

Garnek.jpg

Przyznam, że patrząc na to zdjęcie stwierdzam, że dobrze to wygląda :)

Garnek.jpg.1183d000bdad97bbfc5d76f88c78d1e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście naszych kadrowiczów. Wróżka zwróciła mi uwagę na fakt, że Maciek Bydliński wziął udział tylko w jednym treningu DH... Zastanawiam się czym to było spowodowane. Chyba nie ma nic bardziej istotnego przed zawodami tej rangi, jak zapoznanie się z trasą. Nie wiem. Ale konfrontując to z postawą Garniewicza, wygląda to dziwnie.

Ostatni wpis Garnka na facebooku:

"Polska ekipa juz maszeruje na otwarciu Igrzysk Olimpijskich Sochi 2014! Bardzo zaluje, ze omija mnie ta impreza, ale trening jest dla mnie teraz wazniejszy;)

Powodzenia dla calego teamu, ktory juz od jutra bedzie walczyl o medale, a zwlaszcza dla Mary, Kali i Macka!!!

Ja dolatuje 19.02 ;)))"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na treningu DH Słoweniec R. Perko czekał ponad 10 minut po upadku żeby ktoś do niego wogóle podjechał! Dobrze że nic poważnego mu się nie stało(rozwalił łuk brwiowy i trochę krwi się polało na stok) i to oczekiwanie na pomoc było w tym przypadku tylko ostrzeżeniem dla organizatorów-mam nadzieję że szybko ktoś tam zrobi porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, a tak w ogóle to też dziwi mnie, że Eurosport nie transmituje takiej imprezy jak IO.

Ale to tylko takie moje przemyślenia :)

Też mnie dziwi, ale powiem Ci dlaczego. Wcześniej prawa do IO były do kupienia bezpośrednio od MKOLu, teraz są podzielone na pośredników na każdy kraj, więc.. Eurosportu nie stać na kupno praw oddzielnie w kilkudziesięciu krajach :wink:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zdjęcia :)

Dwa szczególnie mi się podobają:

http://www.skionline.pl/sport/zdjecia,head-na-io-w-soczi-zjazd-mezczyzn,1016,foto,12.html

Widać tutaj, jak tam jest stromo!!! W TV człowiek nie ma szans, żeby to zobaczyć.

http://www.skionline.pl/sport/zdjecia,atomic-na-io-w-soczi-zjazd-mezczyzn,1017,foto,13.html

Faktycznie wysoko latają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...