Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kalendarz PŚ 2013/2014 + Olimpiada


Rekomendowane odpowiedzi

No i LV nie wystąpi w Sochi:

"I am devastated to announce that I will not be able to compete in Sochi. I did everything I possibly could to somehow get strong enough to overcome having no ACL but the reality has sunk in that my knee is just too unstable to compete at this level. I'm having surgery soon so that I can be ready for the World Championships at home in Vail next February. On a positive note, this means there will be an additional spot so that one of my teammates can go for gold. Thank you all so much for all of the love and support. I will be cheering for all of the Olympians and especially team USA!

XO Lindsey"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję plan na najbliższy cały tydzień (jako że będę się urlopować). Mam nadzieję że nic nie pokopałam :)

Niestety Eurosport głównie będzie relacjonował czołowy sport zimowy jakim jest tenis :mad:: więc przyda się Eurosport 2 albo RaiSport.

10.01. piątek

11:30 Altenmarkt-Zauchense - Zjazd kobiet trening (90min)

11.01. sobota

10:15 Adelboden - Gigant mężczyzn 1. przejazd (75min)

11:30 Altenmarkt- Austria - Zjazd kobiet (75min)

13:30 Adelboden - Gigant mężczyzn 2. przejazd (45min) E2

12.01. niedziela

09:30 Altenmarkt-Zauchense - Zjazd kobiet do kombinacji (60min)

10:30 Adelboden - Slalom mężczyzn 1. przejazd (45min)

13:30 Adelboden - Slalom mężczyzn 2. przejazd (60min) E2

14.01. wtorek

17:30 Flachau - Slalom kobiet 1. przejazd (75min)

20:45 Flachau - Slalom kobiet 2. przejazd (45min)

17.01. piątek

10:30 Wengen - Superkombinacja mężczyzn zjazd (60min) E2

13:45 Wengen - Slalom mężczyzn do kombinacji (75min) E2

18.01.sobota

10:30 Cortina d Ampezzo - Zjazd kobiet (75min) E2

12:30 Wengen - Zjazd mężczyzn (75min) E2

16:00 Wengen - Zjazd mężczyzn (60min) powtórka

19.01. niedziela

10:30 Wengen - Slalom mężczyzn 1. przejazd (45min) E2

11:15 Cortina d Ampezzo - Supergigant kobiet (90min) E2

13:15 Wengen - Slalom mężczyzn 2. przejazd (45min) E2

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
...piątek a nie czwartek :) Dzięki Pinio :)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nietypowa kombinacja - najpierw slalom, potem zjazd - będzie ciekawie.

Program change for the Super Cominded on Friday, Jan 17, 2014

Due to the current weather forcast the jury has decided to make the following adjustements for Friday, January 2014:

Start Super Combined Slalom: 10.30 am

Start Super Combined Downhill: 2 pm

Edytowane przez Rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po treningach na Lauberhorn. W pierwszym Maciek Bydliński 67 miejsce (+5.64), Michał Kłusak 94 (+11.96). Drugi trening to 85 pozycja Michała i 88 Maćka (ponad 5 minut straty więc chyba z dużymi przygodami). Startowało 99 zawodników :eek:. Może Maciek zaskoczy jak rok temu i zdobędzie jutro punkty w SC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po treningach na Lauberhorn. W pierwszym Maciek Bydliński 67 miejsce (+5.64), Michał Kłusak 94 (+11.96). Drugi trening to 85 pozycja Michała i 88 Maćka (ponad 5 minut straty więc chyba z dużymi przygodami). Startowało 99 zawodników :eek:. Może Maciek zaskoczy jak rok temu i zdobędzie jutro punkty w SC..

Jak 5 minut w plecy, to był chyba na browarze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozwiążę zagadkę 5 minut. Po prostu jeden z zawodników jadących tuż przed Maciejem wypadł z trasy i już jadący Bydliński został wstrzymany i niespiesznie zsuwał się w dół. Na treningach to dość częsty przypadek, bo tutaj nie ma wwożenia na szczyt i ponownego startu, a jutro myślę, że pierwsza 20 w zasięgu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozwiążę zagadkę 5 minut. Po prostu jeden z zawodników jadących tuż przed Maciejem wypadł z trasy i już jadący Bydliński został wstrzymany i niespiesznie zsuwał się w dół. Na treningach to dość częsty przypadek, bo tutaj nie ma wwożenia na szczyt i ponownego startu, a jutro myślę, że pierwsza 20 w zasięgu.

Tak też myślałem, dzięki za informację, bo nie miałem kiedy tego sprawdzić. Widzę, że nie tylko ja jestem optymistą co do pozycji Maćka jutro :rolleyes::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...