Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ustrzyki Dolne (podkarpacie) co myślicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami z ośrodków narciarskich - Gromadzyń, Laworta ? Porównać do innych Ośrodków w Polsce.. (jeździłam w miejscach: Kasprowy Wierch, Kotelnica Tatrzańska, Szczawnik (Wierchomla niestety była nieczynna), Tylicz, Jurgów, Kluszkowce)..

Wg Was gdzie lepiej się wybrać:

1. Ustrzyki Dolne ( + inne stacje narciarskie na podkarpaciu )

2. Wierchomla, Jaworzyna Krynicka ( + inne stacje w pobliżu)

3. okolice Zakopanego ?

Chcę się wybrać na Sylwestra w któreś z w/w miejsc, ale nie jestem zdecydowana.. Może ktoś pomoże podjąć decyzję :) z góry dziękuję !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami z ośrodków narciarskich - Gromadzyń, Laworta ? Porównać do innych Ośrodków w Polsce.. (jeździłam w miejscach: Kasprowy Wierch, Kotelnica Tatrzańska, Szczawnik (Wierchomla niestety była nieczynna), Tylicz, Jurgów, Kluszkowce)..

Wg Was gdzie lepiej się wybrać:

1. Ustrzyki Dolne ( + inne stacje narciarskie na podkarpaciu )

2. Wierchomla, Jaworzyna Krynicka ( + inne stacje w pobliżu)

3. okolice Zakopanego ?

Chcę się wybrać na Sylwestra w któreś z w/w miejsc, ale nie jestem zdecydowana.. Może ktoś pomoże podjąć decyzję :) z góry dziękuję !!

Jeśli Sylwester to w Bieszczadach będzie najmniej tłoczno, szału się nie spodziewaj, ale i tak najwiecej pojeździsz. Laworta jest najfajniejsza, ale od poziomu średnio zaawansowany. Gromaadzyń łatwiejszy a obok kilka stoków Lesko, Zelmer, Arłamów. Będzie napewno najtaniej, bo to najdalej od Warszawy.

Jeśli ja bym wybierał a biorę po uwagę czysta jazdę:

1. Ustrzyki

2.Krynica

3.Zakopane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 4 razy na Laworcie i ani razu nie było większych kolejek; stok od niedawna jest coraz lepiej przygotowywany; jeżeli chodzi o nachylenie, to od razu na początku mamy do czynienia ze stromym kawałkiem - jest to stok dla średniozaawansowanych, a jego nachylenie jest dobre do ćwiczenia techniki. Pod koniec dnia na samym początku, na stromiźnie, są wyjeżdżone, oblodzone kawałki - jak masz ostre krawędzie, to wszystko bedzie OK :) Dojazd od Ustrzyk zaniedbany (z dziurami w asfalcie). Dodatkowym atutem jest krzesełko, które jednak jest źle wyprofilowane i uwiera w jeden krąg szyjny:P Polecam ten stok głownie dla chcących doskonalić swoją technikę, nie dla początkujących.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze, że trasy narciarskie w woj. podkarpackim są o długości max 1200 m...

No niestety, ale jak górki mają po kilkaset metrów, to dłuższych tras nie wykombinujesz.

Jak w Polsce chcesz pojeździć na dłuższych trasach, to ze znanych mi jest Pilsko, Szczyrk, Kasprowy lub ew. Słowackie - Łomnica i Chopok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...