Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla średniozaawansowanego 165-170 cm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Tak jak w tytule jestem zainteresowany zakupem używanych nart dla średniozaawansowanego narciarza o długości 165-170 cm. Mój typ to Blizzard G Force Three. Myślałem także o Dynastarach Contact Groove (miałem przyjemność na nich jeździć - choć wiem, że to raczej slalomka). Jestem otwarty także na inne modele. Generalnie chodzi o nartę średnią jeśli chodzi o stopień trudności , ale pozwalającą się rozwijać. Cena: ok 500 zł, rocznik nart: od sezonu 2009/2010 w górę, wykorzystanie: przygotowane trasy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Areck1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Witam,

Nartki fajne, ale chyba nie nadążę za nimi z moimi umiejętnościami;) Myślałem raczej o czymś z grupy all mountain bardziej uniwersalnym, łatwiejszym. Poza tym są trochę za krótkie - mam 184 cm wzrostu. Niemniej jednak dziękuję za propozycję:)

184 wzrostu to narty 175 z grupy am jak nic.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

184 wzrostu to narty 175 z grupy am jak nic.

Pozdrowienia

Dzięki za radę. Jak dotąd jeździłem na nartach z przedziału 165-170 cm (wypożyczalnia) i było dobrze:). Jak nabiorę większych umiejętności i krzepy w nogach to pewnie skuszę się na dłuższe deski:).

Mam prośbę - może coś doradzisz co do modelu dla średniaka? Mój typ to tak jak napisałem Blizzard g force three, będzie ok?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Jak dotąd jeździłem na nartach z przedziału 165-170 cm (wypożyczalnia) i było dobrze:). Jak nabiorę większych umiejętności i krzepy w nogach to pewnie skuszę się na dłuższe deski:).

Mam prośbę - może coś doradzisz co do modelu dla średniaka? Mój typ to tak jak napisałem Blizzard g force three, będzie ok?

Pozdrawiam

Nie Mitek ale wzrost podobny do twojego (185) i dwa sezony jazdy na Blzzardach. Po dwóch sezonach wymieniłem dokładnie ten model nart solidnych ,ale raczej łatwych i dla początkującego narciarza (takim byłem) na solidniejsze i dłuższe przede wszystkim. Wybrałem narty AM długość 177cm. Czyli jak powyżej ,,184 wzrostu to narty 175 z grupy am jak nic'' lub dłuższe. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odświeżam temat:)

Co powiecie o Salomonach 24 gt pro - mam okazję takie nabyć. Odradziliście mi blizzardy g force three - bo za łatwe. Tylko czy te nie będą z kolei za trudne? (przypominam jestem raczej średnim narciarzem)

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat:)

Co powiecie o Salomonach 24 gt pro - mam okazję takie nabyć. Odradziliście mi blizzardy g force three - bo za łatwe. Tylko czy te nie będą z kolei za trudne? (przypominam jestem raczej średnim narciarzem)

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

Tu poczytałem http://www.skionline.pl/sprzet/narty,11-12,salomon,24-gt-pro-z10,5585.html Narta dosyć łatwa ,solidna raczej AR bo 73 mm pod butem. Mam trudniejsze i daję rady. Moja opinia na podstawie opisu. Może ktoś jeździł to opisze jak się sprawują.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak przyglądałem się aukcji tylko nie wiem co oznacza ta "s", same progressory 700 bez "s" oczywiście znam

W sezonie 11/12 były Progressory S, w 12/13 Progressory 700s. To są narty nie katalogowe, a z tego co pamiętam czytając zagraniczne fora robione bodajże pod wypożyczalnie , ale tego nie jestem do końca pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie wygląda to źle??? tak też myślałem, ale wolałem zasięgnąć rady "starych wyjadaczy":) zresztą narty już wylicytowane, jak będzie bardzo raziło w oczy wypełnię to żywicą i ładnie zeszlifuję - żyłka majsterkowicza jest, więc się nad tym popracuje:)

Cześć

Nie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kochani,

I znów zwracam się z prośbą do Was. Kupiłem w końcu te Salomony 24 gt pro. Niby wszystko gra, ale mam pewne przemyślenia co to stanu krawędzi, Wedle relacji sprzedającego od nowości nie były ostrzone, narty przeszły natomiast serwis przed wysyłką do mnie. Podaję wymiary krawędzi, które są, przynajmniej wg wersji sprzedającego, po jednym ostrzeniu: grubość - 2mm i tu jest ok, natomiast szerokość (patrząc na ślizg) 1,5 mm. Czy to możliwe aby Salomon miał aż tak wąskie krawędzie?? Może ktoś ma takie i po prostu zmierzy - będę wdzięczny:) Narty były od nowości użytkowane u tego sprzedawcy - takie dostałem info;)

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...