Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Własny stok


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałoby się znaleźć minimum 1000 chętnych i każdy musiałby dać po 730zeta. Jakoś czarno to widzę... choć sam myślę o takim czymś. Nie tak dawno temu była na sprzedaż Zapalenica w Szczyrku o ile pamiętam to poszła co za pół bańki chyba. Miałem wtedy mieszkanie za 900tysi na sprzedaż. Mnie tam w Gdańsku nie wiele trzyma..

Obecnie jest na sprzedaż w tej cenie wyciąg na Białym Krzyżu (ten krótszy orczyk 2 osobowy) ale to za mała górka.

Nie wiem czy jeszcze jest szansa ale szukano też chętnego na stok na Wielkiej Sowie, ale tu znów wyciągami zajęli się ekolodzy zbierający metale szlachetne np stal.

Za podobna kwotę w zeszłym roku wystawiali Małą Palenicę w Ustroniu z wiekowym orczykiem z hydronapędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałoby się znaleźć minimum 1000 chętnych i każdy musiałby dać po 730zeta. Jakoś czarno to widzę... choć sam myślę o takim czymś. Nie tak dawno temu była na sprzedaż Zapalenica w Szczyrku o ile pamiętam to poszła co za pół bańki chyba. Miałem wtedy mieszkanie za 900tysi na sprzedaż. Mnie tam w Gdańsku nie wiele trzyma..

Obecnie jest na sprzedaż w tej cenie wyciąg na Białym Krzyżu (ten krótszy orczyk 2 osobowy) ale to za mała górka.

Ja tam "dla jaj" mógłbym poświęcić te 730 zł gdyby znalazło się te 1000 chętnych:)

Pamiętam, jak na tym forum rozważano opcję takiego grupowego zakupu ośrodka "Piast" w Przyłękowie - wtedy cena wynosiła chyba 2 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam "dla jaj" mógłbym poświęcić te 730 zł gdyby znalazło się te 1000 chętnych:)

Pytanie czy warto?

Te 1000 hipotetycznych osób,musiałoby mieć ten stok na wyciągnięcie ręki,żeby im się to w ogóle kalkulowało.Czyli musieliby mieszkać w jego okolicy,a to nie realne.

Kupienie to jedno,a utrzymanie to drugie.Trzeba przecież śnieżyć,ratrakować,konserwować urządzenia,ktoś musi pilnować bezpieczeństwa na wyciągu itp.

Jeśli już znajdzie się te 1000 osób,to pytanie brzmi: czy warto?Czy warto wydać na wstępie 730zł + koszta utrzymania,a wszystko po to,żeby mieć "swój" stok o długości paruset metrów,obsługiwany przez orczyk?Swój,to znaczy wspólny z 999 osobami. :biggrin: Pomijając już cud,jaki musiałby się wydarzyć,żeby się w Polsce tak zgadać,to wreszcie miałbyś nieograniczony dostęp do stoku,ale na którym często będzie jeździć jednocześnie kilkaset osób! :wink: :cheerful: :stupid: Bo jeśli umówicie się na jakieś zmiany,to okaże się,że możesz śmigać nie częściej jak co dwa tygodnie,żeby tłoku nie było,a wtedy znów pojawi się pytanie: czy nie lepiej dać te 5 dych raz na tydzień,niż tak komplikować sobie życie?Może lepiej wykupić kilka akcji TMR,a może nawet starczy Ci na 1/1000 udziałów? :wink: Przynajmniej to już może mieć jakiś sens! :rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...