Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rysa na ślizgu


Adig

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nic poważnego, śmigać dalej :)

Tak zupełnie poważnie, do dla nas amatorów najważniejsze jest mieć ostre krawędzie, a ślizg odpowiada za to żeby być na dole o jakieś tam dziesiąte sekundy szybciej, czyli to czynnik nie istotny dla jazdy "normalnej"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatać to od razu czy jak? Będzie przeszkadzać w jeździe?

pzdr

[ATTACH=CONFIG]11878[/ATTACH]

Jeśli dobrze widzę to masz dziurę w ślizgu przy krawędzi... jeśli DOBRZE WIDZĘ to bezwzględnie musisz ją załatać przed następną jazdą!!!!!!

Anomalią ślizgową jest to, że jeśli masz już jedną dziurę i ponownie wjedziesz na kamień to na 80% będzie to w tym samym miejscu gdzie jest obecna dziura (kamienie tak podobno mają) ale wtedy wyrwiesz lub naderwiesz sobie krawędź i będziesz musiał robić drogi serwis, jeśli ktokolwiek podejmie się mozolnej pracy sztukowania krawędzi w środku sezonu...

Dziura wzdłuż krawędzi? Metal Grip (wersja soft) lub wklejka (wersja hard dla dużej dziury - na pierwszy serwis odradzana).

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie widzę żebyś zrobił dziurę do spodu więc nie ma dużego problemu. Ważna jest krawędź a ona jest uszkodzona od przejazdu przez kamień. Jak będzie twardo nie przytrzyma w tym miejscu. Na miękkich warunkach możesz pojeździć. Radzę oddać narty do dobrego serwisu. Zrobić mały serwis ze strukturą. Zobaczyć jak to wyszło i przy następnym serwisie zadecydować czy robić renowację czy nie.

Pozdro

Żuru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! UWAGA JEDYNA TAKA OKAZJA !!!

Narta CHRISTOFA INNERHOFERA z pucharu świata !!!

Narty dostałam od samego Christofa w nagrodę za wygranie zawodów podczas treningu z nim we Włoszech !

OPIS:

Narta serwisowa Rossignol robiona na specjalne zamówienie dla Innerhofera na puchar świata FIS.

Rossignol Radical WC SL, 165 cm, promień skrętu 13 m.

Wiązania: Rossignol Worldcup 18.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na mail: mruk.mruk.mruk@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień w nowych nartach i wbiłem się na kamień..

Ja bym jednak zostawił nartę i nie robił struktury (w fabrycznie nowej ). Jedyne co to uzupełnienie ubytków metal gripem przy krawędzi (bez względu na ich głębokość). Dobrze by było gdyby autor podesłał ostrzejsze zdjęcie narty tak żebyśmy się mogli przyjrzeć także krawędzi, bo jak Pan Marek zwrócił uwagę tu też jest widoczne uszkodzenie.

p.s. Adig a robiłeś pierwsze smarowanie po zakupie sprzętu?:laughing:

pozdravka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Witam wczoraj bawiliśmy się w Szczyrku na wieczornym nartowaniu ale niestety w związku z trudnymi warunkami uszkodziłem ślizg w moich nowych nartach, głęboka dziura przy krawędzi na całe szczęście sama krawędź cała. Gdzie mogę to dobrze naprawić w rejonie Brenna-Bielsko-Ustroń-Wisła. Zwyczajnie mega mi szkoda nowych nart proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj bawiliśmy się w Szczyrku na wieczornym nartowaniu ale niestety w związku z trudnymi warunkami uszkodziłem ślizg w moich nowych nartach, głęboka dziura przy krawędzi na całe szczęście sama krawędź cała. Gdzie mogę to dobrze naprawić w rejonie Brenna-Bielsko-Ustroń-Wisła. Zwyczajnie mega mi szkoda nowych nart proszę o pomoc. Pozdrawiam
Serwis Marcina Szafrańskiego Bielsko-Biała ul. Andersa skrzyżowanie z Partyzantów albo już Bystrzańska no tej na Szczyrk. Polecam nawet nie zauważysz że coś tam było

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...