Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uniwesjada Trentino 2013


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy złoto, mamy złoto! To 19 medal naszej reprezentacji!

Maryna Gąsienica Daniel wygrała gigant na Uniwersjadzie w Pozza di Fassa (Trentino)

1. Maryna Gąsienica-Daniel POL 1:50.99

2. Michelle Morik AUT 1:51.23 strata 0.55

3. Veronica Smedh SWE 1:51.54 strata 0.59

Brawo, Brawo, Brawo!

997033_10151877532776723_466709412_n.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :) Ja mam nadzieję, że i na to przyjdzie czas w najbliższych kilku latach - przynajmniej na tę 30 :)

A tymczasem, przejazd Szczepana Karpiela - srebrny medal!

https://www.facebook.com/photo.php?v=715399021811072&set=vb.153166104701036&type=2&theater

Aaaa! No i oczywiście dziś SL kobiet - o 17 pierwszy przejazd, a o 20 drugi :)

http://winteruniversiade2013.sportresult.com/fisu/en/-60/Root/ViewPdf/ASM020102_C73C_1.0.pdf

Patrząc na wyniki mężczyzn w SL, trochę smutno.

Rzepecki startując z 52 numerem skończył na 32 miejscu, więc nie najgorzej.

Wielka szkoda, że Jasiczek startując z 11 nie ukończył. Garniewicz i Ilewicz - odpowiednio 43 i 59 numer startowy, też nie ukończyli pierwszego (pewnie się już spore rynny zrobiły). Chrapek startując z 79 pewnie lepiej by miał w bobsleju. Tak sobie myślę, że powinni nasi chłopcy pojeździć na jakieś mocniejsze FISy teraz, żeby lepsze punkty zrobić, bo jak zawsze będą startowali z 50 czy 70 miejsca, to ciężko im się będzie przebić...

Edytowane przez ROCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi przejazd SL Garnka - tym razem nie relacja live tylko vimeo :)

http://vimeo.com/82457473

Na swoim profilu na fejsie, Mateusz napisał tak:

"No i po Uniwersjadzie...

Ogólnie slalom oceniam pozytywnie. Żałuje jedynie dwóch błędów w drugiej, bardziej płaskiej części trasy pierwszego przejazdu, które przekreśliły moje szanse na awans do pierwszej 30', co było kluczowe przy tak niszczącej się trasie. Oczywiście również bardzo mi szkoda tego co się zdarzyło kilka bramek przed metą drugiego przejazdu. Nawet ciężko mi opisać jak to się dokładnie stało. Międzyczas w połowie trasy miałem stosunkowo dobry, więc być może była szansa na awans o parę pozycji.

Przed startem trochę się obawiałem tego jak to będzie wyglądało, ponieważ jazda na treningach po kontuzji nie była zbyt dobra, a warunki na trasie, jak widać było w TV i na filmiku, nie należały do łatwych. Dodatkowo był to mój pierwszy przejazd w życiu relacjonowany na żywo w telewizji, więc presja była trochę większa, żeby się nie zbłaźnić przed Wami I żebym się nie musiał co chwilę później tłumaczyć, że "normalnie, jeżdżę lepiej, tylko miałem kontuzję i nie jeździłem, itd"

Oczywiście, mam nadzieję, że gdybym nie stracił ponad 3 miesięcy przygotowań byłbym wstanie walczyć o znacznie wyższe pozycje, ale ostatecznie, tak jak pisałem jestem z siebie w miarę zadowolony.

Teraz już jestem w domu, gdzie planuję chwilę odpoczynku z najbliższymi

Dzięki za wsparcie! Przydało się po gigancie Mam nadzieję, że nie nie oglądało się mnie tragicznie. Wrzucam filmik z drugiego przejazdu, którego niestety już w TV nie było :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...