Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na narty z niejeżdżącymi żonami:)


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem gdzie wybrać się na narty / snowboard w góry z żonami które nie jeżdżą na nartach. Myślałem o Szczyrku ale nie wiem jak wygląda tam sytuacja z atrakcjami dla ludzi niejeżdżących, kobiet w ciąży itd. będzie tam co robić? Jeśli nie szczyrk to co proponujecie? Byliśmy już w białce lecz w tym roku chcemy gdzieś indziej jechać. Podobno białka jest jedna z najdroższych w Polsce. W sumie atrakcji poza termami też tam raczej nie było. A dla kobiet w ciąży termy, baseny itd. nie bardzo pasują. Czekam na Wasze propozycje oraz opinie. Wyjazd ma być z okolic Warszawy a cel nie musi być koniecznie w Polsce. Może być tak do ok. 100 km za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identykio pod jakim względem? Chyba nie stoków tylko atrakcji... Stoki chyba lepsze w Szczyrku?

:biggrin: chyba nie byłaś w Szczyrku nigdy, tak coś czuję, to mimo wszystko musisz się wybrać doznania bezcenne, a stoki czy lepsze niż w Białce, to zależy, te w Białce na dzień dzisiejszy nie nadają się do wypasu baranów, a te w Szczyrku i owszem:biggrin:

Tu masz zdjęcia z wczoraj, świeżonka:

http://www.skionline.pl/stacje/zdjecia,szczyrk-son-pierwszy-dzien-2014-roku,986,foto,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:smile:wg mnie Szczyrk to kiepski pomysł, jeśli chodzi o atrakcje dla niejeżdżących, po prostu tam nic nie ma dla kobiet w ciąży. O warunkach dla jeżdżących nie będę się wypowiadać. Może już lepiej Krynica- jest pijalnia wód, deptak, albo Zieleniec- w pobliżu jest kilka miejscowości uzdrowiskowych Duszniki, Polanica, Kudowa, można pojeździć i trochę pozwiedzać, ale tak ogólnie i to tak chyba trochę nudno. Skoro nie wchodzą w rachubę żadne termy to i na Słowacji chyba nie będzie co robić. Może lepiej żona powinna wybrać się gdzieś z jakaś przyjaciółką w inne miejsce, a Ty powinieneś się porządnie wynartować :smile:Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest tam trasa 5200m a w białce 1300m. O jakich bezcennych doznaniach mówisz:)?

:biggrin:leże pod stołem, leżę:biggrin::biggrin::biggrin:

Jest trasa 5200 m, fajna trasa Ondraszek się zwie, zjedziesz na dół i narty do śmietnika wciepiesz, możesz bez zbędnego balastu iść na piwo:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem gdzie wybrać się na narty / snowboard w góry z żonami które nie jeżdżą na nartach. Myślałem o Szczyrku ale nie wiem jak wygląda tam sytuacja z atrakcjami dla ludzi niejeżdżących, kobiet w ciąży itd. będzie tam co robić? Jeśli nie szczyrk to co proponujecie? Byliśmy już w białce lecz w tym roku chcemy gdzieś indziej jechać. Podobno białka jest jedna z najdroższych w Polsce. W sumie atrakcji poza termami też tam raczej nie było. A dla kobiet w ciąży termy, baseny itd. nie bardzo pasują. Czekam na Wasze propozycje oraz opinie. Wyjazd ma być z okolic Warszawy a cel nie musi być koniecznie w Polsce. Może być tak do ok. 100 km za granicę.

jakich atrakcji oczekujesz, czy kobiety są mobilne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że prędzej czy później znudzi się dreptanie po tych samych uliczkach przez kilka dni... dobrze mieć ze sobą dobrą książkę/książki, jakiś basen w okolicy też rozsądny pomysł na rozrywkę, ale ileż można :rolleyes:: trzeba dostosować sobie miejsce adekwatne do swoich potrzeb i sposobu spędzania wolnego czasu.

Jak ktoś lubi tłumy, gwar i nie przeszkadza spacerowanie slalomem to Krupówki jak najbardziej. Zapomina się jednak często, że Zakopane to nie tylko ta uliczka - jak już to zdecydowanie preferuję od jakiegoś czasu obrzeża tego miasta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi tłumy, gwar i nie przeszkadza spacerowanie slalomem to Krupówki jak najbardziej.

To jest coś co dla mnie jest nie pojęte, nie zrozumiałe i ja bym z tym walczył, wszystkimi dostępnymi środkami, a na pewno nie ułatwiał bym:tongue:

Wsadził bym w samochód w nocy, uśpił i w takiej błogiej nieświadomości wywiózł na Krupówi, ale Szladmingowskie, Majernchowsie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest coś co dla mnie jest nie pojęte, nie zrozumiałe i ja bym z tym walczył, wszystkimi dostępnymi środkami, a na pewno nie ułatwiał bym:tongue:

Wsadził bym w samochód w nocy, uśpił i w takiej błogiej nieświadomości wywiózł na Krupówi, ale Szladmingowskie, Majernchowsie....

zdaję sobie z tego sprawę .... jednak koszty tam są również inne :) (również przejazdu ..... )

ja kombinuję by żonę trochę pouczyć a sam będę skakał na górki wokół zakopca a tam w niedużej odległości jest tego dość sporo :)

lub

wezmę ją na wyjazd w opcji ze skibusem (z fb ) na 3-4 dni do Tyrolu - przyzwoite ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na wyjazd w Alpy z niejeżdżącymi (nie nartującymi).

Chyba,że cierpliwie będą czekały do zmroku aż skończy się nartowanie.

Wiem jednak,że z takiego układu może być niezły kwas i wieczorna kłótnia.:angel:

Bo ileż można czekać aż mężuś skończy nartowanie?:proud:

A bulić za skipasy i wykorzystać je w 1/3 czy w połowie to wg mnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem gdzie wybrać się na narty / snowboard w góry z żonami które nie jeżdżą na nartach. Myślałem o Szczyrku ale nie wiem jak wygląda tam sytuacja z atrakcjami dla ludzi niejeżdżących, kobiet w ciąży itd. będzie tam co robić? Jeśli nie szczyrk to co proponujecie? Byliśmy już w białce lecz w tym roku chcemy gdzieś indziej jechać. Podobno białka jest jedna z najdroższych w Polsce. W sumie atrakcji poza termami też tam raczej nie było. A dla kobiet w ciąży termy, baseny itd. nie bardzo pasują. Czekam na Wasze propozycje oraz opinie. Wyjazd ma być z okolic Warszawy a cel nie musi być koniecznie w Polsce. Może być tak do ok. 100 km za granicę.

Miałem ten sam problem. Rozwiązałem go. Wybrałem St Moritz. Żona była zadowolona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Krynicę i okolice to myślę ze z nartowania byłbyś zadowolony, oprócz Jaworzyny, są Azoty-Słotwiny, w pobliżu Tylicz i Wierchomla ( w promieniu ok 20 km), więc jest gdzie pojeździć. Jak na Polskę to myślę że jedne z lepszych ośrodków, chodzi o ilość tras . Zonie zawsze można zafundować jakiś zabieg w SPA na buzię lub ręce, np. u Eris lub bardziej ekonomicznie w innych tego rodzaju przybytkach, na pewno byłaby zadowolona :happy: Wszystko zależy jak długo masz zamiar nartować w tych okolicach bo na parę dni to myślę ze żonka znalazłaby sobie jakieś atrakcje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zony ISTEBNA Zagroń zona siedzi na tarasie i widzi męza na stoku - obok jest basen aqua kilka saun oraz masaże chinskie ,muszisz wejsc na strone.......2 km dalej masz inny fajny stok Złoty Groń,,,,,, zobacz na google. z Istebnej masz tez blisko do Szczyrku na FISA i Bienkule - około 20-30 minut zalezy od warunków na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istebna zagroń dla Ciebie i zony...

Cennik

Akupunktura 60.00 pln 30 min

Akupunktura + masaż 90.00 pln 45 min

Akupunktura + moksoterapia 70.00 pln 45 min

Antycellulitowy masaż bańką chińską 60.00 pln 40 min

Ba Guan 50.00 pln 20 min

Ćwiczenia bierne(na przyrządach CPM) 25.00 pln 30 min

Ćwiczenia grupowe 15.00 pln 30 min

Ćwiczenia na urządzeniu - Sling Therapy Kinesis 50.00 pln 30 min

Diagnoza całego organizmu 50.00 pln 30 min

Diagnoza z pulsu 20.00 pln 15 min

Elektroterapia(różne rodzaje prądów) 15.00 pln

Gua Sha 50.00 pln 20 min

Hirudoterapia 60.00 pln 60 min

Hirudoterapia - każda dostawiona pijawka 20.00 pln 0 min

Konchowanie uszu 65.00 pln 45 min

Konchowanie uszu połączone z uciskiem punktów akupresurowych na głowie 80.00 pln 30 min

Konsultacja fizjoterapeutyczna 10.00 pln 0 min

Krioterapia miejscowa 15.00 pln

Laser punktowy 15.00 pln

Magnetoterapia 15.00 pln

Masaż całościowy 120.00 pln 60 min

Masaż częściowy (głowy, pleców,rąk) 80.00 pln 30 min

Masaż gorącą czekoladą 150.00 pln 60 min

Masaż gorącą czekoladą dla dziecka 80.00 pln 30 min

Masaż gorącymi kamieniami 160.00 pln 60 min

Masaż głowy z elementami akupresury 60.00 pln 30 min

MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI 120.00 pln 60 min

Masaż klasyczny - całościowy 110.00 pln 60 min

Masaż klasyczny - częściowy(pleców) 70.00 pln 30 min

Masaż kończyn dolnych - stopy 50.00 pln 30 min

Masaż nóg - częściowy(stopy i podudzia) 50.00 pln 20 min

Masaż połączony ze stawianiem baniek - całościowy 140.00 pln 60 min

Masaż połączony ze stawianiem baniek - częściowy(głowa, plecy, ręce) 100.00 pln 30 min

Masaż relaksacyjny+aromaterapia 100.00 pln 50 min

Masaż relaksacyjny+aromaterapia 50.00 pln 25 min

Masaż stóp z peelingiem 60.00 pln 30 min

Masaż świecą aromaterapeutyczną 140.00 pln 60 min

Moksoterapia 50.00 pln 20 min

Moksoterapia + masaż 70.00 pln 45 min

Peeling ciała kokosowo-kawowy 100.00 pln 30 min

SIŁOWNIA 10.00 pln 60 min

Stawianie baniek ogniowych, lub bezogniowych 60.00 pln 20 min

Świecowanie uszu 50.00 pln 45 min

Świecowanie uszu połączone z uciskiem punktów akupresurowych na głowie 60.00 pln 30 min

Terapia 10.00 pln 30 min

Terapia czaszkowo-krzyżowa 90.00 pln 50 min

Terapia indywidualna 40.00 pln

Tradycyjny Masaż Mongolski całościowy 120.00 pln 60 min

Tradycyjny Masaż Mongolski częściowy 80.00 pln 30 min

Ultrasonoterapia- leczenie ultradźwiękami 15.00 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię stać na pobyt i spa u Eris w Krynicy, to nie zawracaj sobie głowy i wal prosto do Veil lub Aspen. Choćby do St Moritz, jak pisze kolega. Tam może żona ciekawych ludzi spotka i o autografy sie wzbogaci.

Bańki to za 3 dychy postawię. Takie na podciśnienie i te na ogień takze!:smile:

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...