Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie jechać do Austrii i gdzie szukać tanich noclegów


Athenaa

Rekomendowane odpowiedzi

Od kliku dobrych lat organizuję wyjazdy dla grupy od 4 do 10 osób i realna i bardzo dobra cena to ok.20 euro, za tyle jedziemy za chwilę w okolice Solden, choć takich ofert dużo nie ma. W lutym mamy zaklepaną piękną kwaterkę w Zillertal za 25eur/os. Ja szukam kwater wszędzie, na dużych typu booking.com, toursit-online.de itp, ale też na mniejszych portalach i stronach ośrodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kliku dobrych lat organizuję wyjazdy dla grupy od 4 do 10 osób i realna i bardzo dobra cena to ok.20 euro, za tyle jedziemy za chwilę w okolice Solden, choć takich ofert dużo nie ma. W lutym mamy zaklepaną piękną kwaterkę w Zillertal za 25eur/os. Ja szukam kwater wszędzie, na dużych typu booking.com, toursit-online.de itp, ale też na mniejszych portalach i stronach ośrodków.

Witam.

Czy na tą kwaterę w lutym jest już pełna obsada?.

Chodzi mi o dwie osoby tj. ja i żona /wiek 48 i 47 lat/.

Narty dla nas to pełna rekreacja bez wysiłku , wspólne spędzenie czasu.

Może coś w marcu jest już po tym wysokim sezonie.

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

w zeszłym roku bylem w Zillertal w ostatnim tygodniu lutego. jeżeli ktoś tam nie był to musi zobaczyć.

doskonale skomunikowanych parę ośrodków, darmową kolejką, autobusami, nie ma możliwości aby się nie najeździć. jest też lodowiec Hintertux z gwarancją śniegu.

warto sprawdzać codziennie pogodę i decydować gdzie się pojedzie.

co do noclegu, to polecam miejscowości mniej popularne np Stumm lub boczne odnogi Meyerhofen, w Stumm można spokojnie wynając 2 osobowy apartament z kuchnia za 1600 zł. mieści się tam 6 osób. co zauważyłem? wielu noclegów nie ma w internecie, na popularnym bookingu itd. jaki je znaleźć moze przez informację turstyczną w danym rejonie nie wiem. ja rezerwuje drożej przez booking po prostu.

w kwestii przygotowania tras w ziller, coraz gorsze, muldy praktycznie od rana, źle wyratrakowane. jestem tym zaskoczony ale to fakt.

powstają nowe ośrodki np Fugen. polecam. gładko twardo i mało ludzi. bylem tam w zeszlym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...