Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WD My Passport - big problem


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby było mało przygód z iPhonem, mój zewnętrzny dysk WD My Passport zastosował strajk włoski i zaczął baaaardzo wolno przesyłać dane. Wszystko działa, wszystkie testy przeszedł poprawnie, są wszystkie dane tylko ta prędkość... Próbuję skopiować zawartość na inny dysk, ale zamie mi to prawdopodobnie kilka... tygodni :eek:.

Prędkość transmisji, w porywach, 40 kilobajtów/sek. Plik 800 MB czas przegrania 5 godzin. A mam do przegrania 1 TB danych :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prawdopodobne że pada dysk, też kiedyś miałem podobne efekty. bad sectory, błedy, zaczął cicho popiskiwać i po kilku dniach padł. Akurat jak się zabrałem za backup. :/

ale mój nie piszczy, nie ma bad sectorów, błedów... Tylko wolno pracuje.

Już mi się udało skopiować jeden folder 8GB :). A mam do skopiowania 1TB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mój nie piszczy, nie ma bad sectorów, błedów... Tylko wolno pracuje.

Już mi się udało skopiować jeden folder 8GB :). A mam do skopiowania 1TB :)

A da radę screen z hd tune'a ? :)

Nie był gdzieś narażony na "ekstremalne temperatury"? Taka sytuacja może nie odbić się w błędach i badach. Poza tym nie zawsze coś co jest skopsane, świeci się na czerwono i pokazuje błąd np "Seek error rate".

Masz plomby na obudowie i gwarancję? Jeśli nie, potencjalnie możesz zobaczyć co będzie po podpięciu bezpośrednio do jakiegoś blaszaka. Jak i tam będzie kapucha to po dysku.

O ile dobrze pamiętam,w tym modelu w środku siedzi Seagate... ja osobiście nie mam z tą marką za dobrych wspomnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da radę screen z hd tune'a ? :)

Nie był gdzieś narażony na "ekstremalne temperatury"? Taka sytuacja może nie odbić się w błędach i badach. Poza tym nie zawsze coś co jest skopsane, świeci się na czerwono i pokazuje błąd np "Seek error rate".

Masz plomby na obudowie i gwarancję? Jeśli nie, potencjalnie możesz zobaczyć co będzie po podpięciu bezpośrednio do jakiegoś blaszaka. Jak i tam będzie kapucha to po dysku.

O ile dobrze pamiętam,w tym modelu w środku siedzi Seagate... ja osobiście nie mam z tą marką za dobrych wspomnień.

W środku jest WD

No to trochę jeszcze przed tobą:smile: A może spróbuj tu:http://support.wdc.com/contact/contact.asp?lang=pl

Pozdrawiam

Z WD już się kontaktowałem. Odpowiedź? Proszę zgrać dane jeżeli się da i wysłać nam dysk, to wymienimy na nowy.

może być uszkodzony interfejs usb albo złe sektory. Można by wyjąć dysk z obudowy i podłączyć inaczej jak masz do czego. Lub udać się do serwisu IT

Nic z tego. Nawet zamieniłem elektronikę między dwoma dyskami i tez nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
W

Nic z tego. Nawet zamieniłem elektronikę między dwoma dyskami i tez nie pomogło

Nie wystarczy zmienić elektroniki, nawet jeśli jest identyczna.

no wiesz , możesz oddać do http://www.krollontrack.pl/

ale cena może powalić:biggrin:

Są lepsze od tego firmy, ale słuszna uwaga, jeśli to ważne dane lepiej oddać do specjalistów, dziw, że jeszcze działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze od tego firmy, ale słuszna uwaga, jeśli to ważne dane lepiej oddać do specjalistów, dziw, że jeszcze działa ;)

Najcenniejsze dane przegrałem, teraz kopiuję resztę. Dysk jest na gwarancji i uszkodzenie zgłosiłem. Jest szansa, że przegram wszystko przed końcem gwarancji. A jak nie to wyrzucę do kosza. To i tak wyjdzie taniej niż oddanie do firmy odzyskującej dane.

Mobilnie Jacek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...